Soukromá půjčka na směnku Brno

Můžete zde získat až 500 tisíc korun na směnku od soukromé osoby. Peníze můžete mít i bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmu, a také bez ručitele a bez zástavy.

Když vám nechtějí půjčit peníze v bance, nebo u nějaké nebankovní společnosti, pak se tím netrapte. Jsou i jiné možnosti, jak sehnat peníze, když je zrovna potřebujete.

Jednou z možností je i tato soukromá půjčka na směnku. Ta je dostupná především ve městě Brno. Můžete zde získat až 500 tisíc korun na směnku od soukromé osoby. Peníze můžete mít i bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmu, a také bez ručitele a bez zástavy.

Soukromá půjčka na směnku – jak to funguje?

Tato nabídka pochází od soukromého investora. Můžete si půjčit peníze (i v hotovosti) na předem sjednanou dobu. Ta je obvykle od několika dní do maximálně 6 měsíců.

Neplatíte žádné poplatky předem. Při osobní schůzce, kde jsou dohodnuty všechny podmínky, je podepsána směnka. Ta je podepsána na výslednou částku, kterou budete splácet. Tedy na částku, která zahrnuje půjčenou sumu + navýšení o příslušný „úrok“ (i když se nejedná o úrok v pravém slova smyslu).

To, kolik celkem budete vracet, je individuální – odvíjí se od požadované sumy, doby splatnosti a také od individuálního posouzení vaší schopnosti splatit půjčku. Půjčená částka je zpravidla navýšena o 15 – 30%. To je ale pouze orientační údaj, podmínky jsou vždy sjednávány individuálně.

Půjčka na směnku Brno

Tato nabídka je určena především pro město Brno a blízké okolí – je zde požadována osobní schůzka, na které je podepsána směnka, a vyplacena dohodnuta suma v hotovosti.  Osobní schůzka se může uskutečnit buď v kanceláři investora v Brně, nebo u vás doma (individuální domluva).

Jak získat půjčku na směnku v Brně?

Prvním krokem, pokud vás tato nabídka zaujala, by mělo být zaslání emailu na kontakt investora. Ve své zprávě uveďte všechny podstatné informace – kolik penz potřebuje, na jak dlouhou dobu, na jaký účel (alespoň rámcově na co budou finanční prostředky vynaloženy).

Také udejte vaše příjmy nebo vlastnictví nějakého majetku = jde o posouzení vaší schopnosti splácet. Nezapomeňte ani na to, jak rychle potřebujete dostat peníze. Také napište své dotazy, co vše by vás zajímalo.

V případě, že vaše poptávka bude reálná, pak budete kontaktování s žádostí o případné doplnění informací nebo k dojednání osobní schůzky. Ta může proběhnout během velmi krátké doby. Peníze pak můžete mít v hotovosti ihned při podpisu směnky.

Podrobnější informace o soukromé půjčce na směnku v Brně:

Soukromá půjčka na směnku Brno
Popis půjčky: Tato soukromá půjčka na směnku ve město Brno, vám umožní získat peníze i bez kontrolování registrů, bez doložení příjmů, bez ručitele a bez zástavy. Peníze můžete mít ještě dnes.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčky na směnku
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 10000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: několik dní
Max. délka úvěru: 6 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků
Poplatek za úvěr: půjčená částka je navýšena o poplatek 15 – 30%, který se hradí při splatnosti
RPSN: —-
Příklad půjčky: Půjčka na směnku je dojednávána individuálně. Při podpisu směnky je vám vyplacena požadovaná suma. Vy pak v termín splatnosti vracíte celou částku zvýšenou o poplatek 15 – 30%.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne (půjčka je pro kohokoliv, i pro nezaměstnané, pro důchodce, pro podnikatele, pro zaměstnance, pro ženy na mateřské nebo rodičovské apod.)
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: ne
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: podepsaná směnka
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: velmi rychle, klidně ještě dnes
Vyplacení peněz: v hotovosti
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: individuální
Požadované doklady: individuální
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Soukromá osoba
Adresa: —-
IČO: —-
Telefon: —-
email: info@pujcka-na-smenku-brno.cz
WWW: www.pujcka-na-smenku-brno.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *