Půjčka 30 000 Kč bez navýšení – úrok 0%, poplatky Kč

Tuto půjčku do 30 000 Kč, můžete mít na jeden měsíc úplně zadarmo. Bez navýšení, bez poplatků a bez úroků. Pokud peníze vrátíte do 30 dní, nic vás to nestojí. Po 30 dnech byste platili jen minimální měsíční splátku 2052 Kč. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu. Vyřízení do 10 minut!

Půjčit si peníze, aby vás to nic nestálo? I to je možné. Půjčíte i 30 000 Kč a budete vracet také jenom 30 000 Kč. Neplatíte nic navíc. Úrok je 0%, všechny poplatky jsou 0 Kč. Neplatíte nic předem. A ani v průběhu půjčky. Na konci doby splatnosti vrátíte jen to, co jste na začátku dostali.

Co nabízí půjčka 30 000 Kč která je nyní zdarma?

Tento nebankovní úvěr vám nabízí něco, co hned tak jinde nenajdete! Takto výhodné podmínky, vám může poskytnout jen málokterá finanční společnost:

 • První půjčka do 30 000 Kč i bez úroků a bez poplatků
 • Při opakované půjčce až 80 000 Kč kdykoliv a na cokoliv
 • Vyřízení půjčky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • První půjčka na 30 dní je zdarma (pro nové klienty)
 • U běžné půjčky platíte jen minimální měsíční splátku
 • Půjčku můžete kdykoliv doplatit celou zdarma
 • Vyřízení i bez ručitele a bez zástavy
 • Obejdete se i bez potvrzení o příjmu

Půjčka pro nové klienty – peníze na 1 měsíc zadarmo

Tato půjčka je nabízena pro nové klienty. Ti si mohou půjčit až 30 000 Kč na jeden měsíc úplně zadarmo. Pokud půjčené finanční prostředky do 30 dní vrátí zpět, nestojí je to ani 1 Kč navíc. A to se vyplatí!

Zvláště, když si potřebujete půjčit peníze jen na kratší dobu, třeba do výplaty. Pokud máte jistotu, že za pár týdnů budete moci vrátit peníze zpět, pak nenajdete lepší nabídku. Kde jinde by vám totiž dali peníze jen tak, zadarmo.

Nebankovní úvěr až 80 000 Kč s minimální splátkou

Pokud byste náhodou nemohli celou půjčenou částku vrátit včas (do 30 dní), tak se neděje nic hrozného. U této půjčky totiž zaplatíte jen minimální měsíční splátku. U půjčky 30 000 Kč by to byl jen 2062 Kč měsíčně.

Za každou takto zaplacenou splátku, se vám současně zvyšuje dostupný úvěrový limit. Můžete si kdykoliv půjčit znovu. Celkový úvěrový limit se může postupně navýšit až na 80 000 Kč. Tyto finanční prostředky pak máte neustále k dispozici.

Když z nich nečerpáte, nic vás nestojí. Když si část z nich (nebo všechny) vezmete, pak vám stačí platit jen minimální měsíční splátku. U nejvyšší půjčky 80 000 Kč, vás to stojí 5 499 Kč měsíčně.

Co potřebuji pro získání půjčky bez poplatků a bez úroků?

Nejen, že tato půjčka nabízí velmi výhodné podmínky a můžete ji mít úplně zadarmo, nebo jen za minimální měsíční splátku. Ani podmínky pro její získání, nejsou nic složitého:

 • Minimální věk 21 roků (maximálně 85 roků)
 • Platný občanský průkaz
 • Vlastnit bankovní účet vedený na vaše jméno
 • Kontaktní telefon a email
 • Uvést v žádosti o půjčku pravdivé informace

Objedete se i bez potvrzení o příjmu (zpravidla nejsou potřeba žádné další dokumenty, než základní osobní doklady).

Aby vám byla půjčka schválena, měli byste mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopní půjčené finanční prostředky splácet.

Nemusí to ale být jen příjem ze zaměstnání. Může to být i jen nějaká brigáda, přivýdělek na DPP nebo DPČ. Šanci mají i maminky na mateřské nebo rodičovské, důchodci a všichni ostatní.

Půjčka 30 000 Kč do 10 minut na účet v bance

Vyřízení toto flexibilního nebankovního úvěru je velmi rychlé. Zabere vám to do 10 minut. Peníze jsou po schválení ihned odeslány na vás bankovní účet. Máte je tam ještě dnes, k dispozici na cokoliv, co právě potřebujete. Je to snadné, rychlé a nemusí vás to nic stát. První půjčku máte bez navýšení, bez úroků a bez všech poplatků:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *