Rychlá online půjčka do 250 000 Kč – peníze na účtu do 12 minut, minimální splátky

I nebankovní půjčka, může mít výhodné podmínky. Tato půjčka nabízí 100 000 Kč na 48 měsíců, a platíte jenom minimální splátky. Spláceli byste jenom 2498 Kč měsíčně (navíc tedy zaplatíte jenom 19 904 Kč). Půjčka je dostupná i pro nezaměstnané nebo pro důchodce (pokud mají pravidelný příjem).

Sháníte nějakou nebankovní půjčku, která by měla rozumné podmínky? Tak abyste platili jen nízkou měsíční splátku, aby vás nezruinovaly vysoké měsíční poplatky a úroky?

Nebankovní úvěrové společnosti, nabízí velmi široké spektrum finančních úvěrů. Od malých půjček před výplatou (kde dostanete obvykle jen částku do 20 000 – 30 000 Kč, kterou musíte vracet do 30 dnů), až po dlouhodobé úvěry na cokoliv (kde můžete dostat i podstatně více peněz, které splácíte na splátky).

Rychlá nebankovní půjčka do 250 000 Kč – splátky až na 48 měsíců

Jednou z možností, jak si půjčit peníze, je i tato rychlá nebankovní půjčka. Vyřízení úvěru, je možné kompletně online – přes internet (zabere vám to jen pár minut, a stačí vám jen základní osobní údaje). A peníze máte na účtu už do 12 minut (což je prakticky ihned).

Na rozdíl od jiných nebankovních půjček (které často nabízí jen „pár“ tisíc korun), zde můžete požádat o půjčku až do 250 000 Kč.

Podobně jako jinde, i zde si můžete sjednat třeba jenom malou půjčku před výplatou (minimální částka je od 10 000 Kč), kterou budete splácet jenom 3 měsíce.

Nebo si můžete požádat o dlouhodobý nebankovní úvěr až do 250 000 Kč. Peníze je možné získat na cokoliv. Splácet můžete až po dobu 48 měsíců (4 roky).

Solidní nebankovní půjčka na splátky s nízkými úroky

Na rozdíl od některých jiných nebankovních půjček (kde musíte vracet celou půjčku naráz už do 30 dnů), je zde možné rozložit splátky až na 48 měsíců. U půjčky 20 000 Kč vychází měsíční splátka jenom na 706 Kč (při 48 splátkách). Což není mnoho, a nemělo by to výrazněji zatížit váš finanční rozpočet.

Tato půjčka, nabízí poměrně zajímavé podmínky:

 • Půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 3 měsíců do 48 měsíců (splátky až na 4 roky)
 • Vyřízení půjčky ihned (peníze máte na účtu v bance do 12 minut)
 • Vyřízení půjčky bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení půjčky je zdarma (bez poplatků předem)
 • Vyřízení půjčky online zde

Půjčka i pro důchodce nebo pro nezaměstnané

Získání půjčky do 250 000 Kč nemusí být ve výsledku nijak složité. Pro vyřízení všeho potřebného postačují základní osobní údaje. Nezbytným předpokladem pro chválení žádosti o půjčku, je ale doložení schopnosti splácet.

Finanční prostředky může získat každý, kdo je schopen doložit nějaký pravidelný příjem. O půjčku si tak můžete požádat i důchodce (pokud mu chodí na účet starobní nebo invalidní důchod). Nebo například i nezaměstnaný (pokud má nějaký pravidelný příjem, například rentu, apod.)

Základní podmínky pro získání půjčky:

 • Minimální věk 18 roků
 • Být občanem ČR
 • Nebýt v exekuci nebo v insolvenci
 • Pravidelný příjem (který vám chodí na účet v bance – nemusí to ale být jenom výplata ze zaměstnání, může to být i důchod, renta, nebo jiné pravidelné příjmy)
 • Účet v bance
 • Kontaktní email a telefon
 • Kopie občanského průkazu
 • Výpis z bankovního účtu

Půjčka 100 000 Kč na 48 měsíců s minimální splátkou

Peníze je možné získat za poměrně dosti výhodných podmínek. Pokud byste se rozhodli například pro půjčku 100 000 Kč, kterou byste následně spláceli po dobu 4 roků (48 měsíců), tak budete platit jenom minimální měsíční splátku. Vycházelo by to na 2498 Kč měsíčně.

U půjčky 100 000 Kč, byste tedy za 4 roky zaplatili na splátkách celkem 119 904 Kč (navíc tedy jenom 19 904 Kč). Pevná nominální zápůjční úroková sazba 9,21 % p.a., RPSN 9,6 %. U půjčky se neplatí žádné extra poplatky (bez poplatků předem, pouze průběžné měsíční splátky).

Malá půjčka 20 000 Kč na splátky (jen za 706 Kč měsíčně)

Je zde ale i možnost, vzít si jenom malou půjčku, na nějaké nezbytné, akutní výdaje. Pokud byste se rozhodli pro půjčku do 20 000 Kč, kterou byste následně spláceli také po dobu 4 roky (48 měsíců), pak by vás to stálo jenom 706 Kč měsíčně

U půjčky 20 000 Kč na 4 roky (48 měsíců), byste na splátkách zaplatili celkem 33 888 Kč (navýšení je tedy 13 888 Kč). Pevná nominální zápůjční úroková sazba 28,78 % p.a., RPSN 32,89 %. U půjčky se neplatí žádné extra poplatky (bez poplatků předem, pouze průběžné měsíční splátky).

Nezávazná online poptávka - peníze rychle a online

Vyberte si, kolik peněz potřebujete a zadejte několik údajů o své osobě.

Vaše poptávka bude během několika minut vyhodnocena, a bude vám nabídnuta ta nejvýhodnější půjčka, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Vysoké procento schválených žádostí. Peníze můžete mít ještě dnes!

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *