Hotovostní půjčka až do domu – peníze i se záznamem v registru

Máte zájem o získání hotovostní půjčky? Zde můžete dostat až 10.000 Kč i bez úroků (s úrokem 0%). Peníze budete splácet až 3 měsíce (13 týdnů). Platíte jen minimální splátky. Nebo si můžete půjčit i mnohem víc. Maximální výše hotovostní půjčky je 70.000 Kč. U bezhotovostní půjčky na účet je to až 150.000 Kč.

Schází vám peníze do výplaty a potřebuje zaplatit nějaké neočekávané výdaje? Hodila by se vám rychlá půjčka v hotovosti, kterou přivezou až k vám domů a vy se nemusíte o nic starat? Máte z minulosti nějaký negativní záznam v registru dluhů nebo neplatičů (jako je například SOLUS) a bojíte se, že vám nikde nepůjčí?

Taky máte šanci získat půjčku v hotovosti na ruku. Do 10 000 Kč je to dokonce s úrokem 0%. Jinak si ale můžete půjčit až do 70.000 Kč. Bez zástavy, bez ručitele a bez placení poplatků předem. A nějaký negativní záznam v registru, nemusí znamenat automatické zamítnutí vaší žádosti.

Hotovostní půjčka do 10 000 Kč bez úroků (úrok je 0%)

Aktuálně můžete využít akční nabídku a půjčit si peníze i bez úroků. Pokud by vám stačilo půjčit „jenom“ 10.000 Kč, pak to můžete mít s úrokem 0%. Peníze dostanete hotově na ruku, dovezou je až k vám domů.

  • Půjčka v hotovosti od 4.000 Kč do 70.000 Kč
  • U půjčky do 10.000 Kč je úrok 0% (splácíte 13 týdnů)
  • Běžná doba splácení je 45 až 80 týdnů
  • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
  • Nevadí ani záznam v registru (individuální posouzení)
  • Peníze už do 24 hodin

Půjčka v hotovosti i se záznamem v registru

Zvýhodněnou půjčku do 10 000 Kč na dobu 13 týdnů (na 3 měsíce), můžete mít nyní i bez úroků.

Pokud byste si půjčili 10 tisíc korun, pak budete platit pravidelnou týdenní splátku jen 912 Kč. Celkem tak za 13 týdnů zaplatíte 11 850 Kč. Navíc tedy zaplatíte jenom 1 850 Kč (poplatky spojené s poskytnutím úvěru). Úrok je 0%. Celkové RPSN půjčky je 264,6%.

Peníze zde můžete získat, i když budete mít nějaký negativní záznam v registru. Žádost o poskytnutí finančních prostředků, je vyhodnocována komplexně. Samotný záznam v registru, tak nemusí znamenat automatické zamítnutí vašeho požadavku.

Podstatné je, abyste doložili svoji aktuální schopnost splácet půjčené finanční prostředky. Měli byste tedy mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni hradit splátky půjčky.

Půjčka v hotovosti na cokoliv do 70.000 Kč

Kromě akční nabídky na půjčku do 10 tisíc korun bez úroků, jsou zde nabízeny standardní hotovostní úvěry až do 70.000 Kč.

Peníze si můžete půjčit na cokoliv – nemusíte vůbec udávat účel využití finančních prostředků. Nepotřebujete ani ručitele a rozhodně nemusíte dávat nic do zástavy.

Pokud byste potřebovali více než 70 tisíc korun, tak je to také možné. Kromě hotovostních úvěrů, jsou zde nabízeny i bezhotovostní půjčky. U nich je maximální dostupná částka, až 150 000 Kč. Peníze můžete dostat bezhotovostním převodem na účet v bance, do 24 hodin.

Nezávazná poptávka půjčky – v hotovosti nebo na účet v bance

Máte-li zájem o nezávazné posouzení, zda můžete i vy dostat peníze, pak stačí vyplnit tento poptávkový formulář. Obratem se dozvíte, zda vám může být půjčka poskytnuta.

Pokud preferujete půjčení peněz v hotovosti, tak si následně domluvíte osobní schůzku. Až k vám domů, přijdete obchodní zástupce společnosti, který s vámi vyplní všechny potřebné dokumenty, a vyplatí vám peníze v hotovosti.

U bezhotovostního úvěru je možné vše potřebné vyřídit online. Peníze můžete mít už do 24 hodin na účtu v bance.

Online formulář – nezávazná poptávka


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *