Nejlepší nebankovní půjčky v ČR 2024 – kde si mohu půjčit bez doložení příjmu?

Nebankovní půjčky mohou být dobrý sluha, ale hodně špatný pán. Pokud víte, že budete mít z čeho splácet, pak vám rychlá půjčka vtrhne trn z paty. Pokud jste ale úplně bez peněz a bez příjmu, pak vás taková půjčka rozhodně nezachrání.

Nebankovní půjčky jsou úvěry, které poskytují instituce mimo tradiční bankovní sektor. V České republice jsou tyto půjčky oblíbené pro jejich jednoduchost a dostupnost. Můžete je získat bez velkého papírování a v některých případech (menší půjčky) i bez potvrzení o příjmu.

Nebankovní půjčka online – peníze v hotovosti

Sjednání nebankovní půjčky obvykle probíhá online (přes internet) a peníze dostáváte bezhotovostním převodem na účet v bance.

Existuje ale i několik nebankovních půjček, kde můžete dostat peníze i v hotovosti na ruku (například je možné si vyzvednout hotovost na bezince nebo nějakém jiném partnerském místě.

Nebankovní půjčky nejsou bez rizika

Nebankovní půjčky mají i svá rizika. Především, u nebankovky se snadno zadlužíte, ale při splácení, či v potížích, vám nikdo nic neodpustí.

Nebankovní společnosti poskytující spotřebitelské úvěry (půjčky) dnes už musí mít licenci ČNB. I z toho důvodu už tyto půjčky nejsou tak „divoké“, jako ještě před několika roky.

Půjčka může být i zdarma, často se ale platí vysoké úroky

Stále ale platí, že není nijak omezena výše úrokové sazby, či poplatků, které nebankovní společnosti žádají. Počítejte tedy s tím, že nebankovní půjčka může být významně dražší než půjčka od banky!

Neplatí to ale automaticky. Některé nebankovní společnosti nabízí pro nové klienty i půjčku zdarma (bez úroků a bez placení jakýchkoliv poplatků).

Nebo mají různé akce, kde dostanete velmi výhodné úroky, občas dokonce i nižší, než kolik se aktuálně platí v bance.

Nejlepší nebankovní půjčky v ČR v roce 2024

Podle dostupných informací na internetu, jsou aktuálně v České republice asi nejlepší tyto nebankovní půjčky (platí pro rok 2024):

  • Zonky – tato společnost je oblíbená pro svůj zajímavý koncept, přehledné podmínky, atraktivní úrokové sazby a možnost půjčit si i vyšší částky – více informací zde
  • Home Credit – nabízí možnost flexibilního splácení a je jednou z nejznámějších společností na trhu – více informací zde
  • Zaplo – nabízí první půjčku při včasném splácení zdarma (až 16 000 Kč na 30 dní zcela zdarma) – více informací zde
  • Kamali – tato nebankovní půjčka je dlouhodobě nejlevnější v ČR – více informací zde
  • Creditea – nabízí možnost půjčky až do 130 000 Kč (i opakovaně) a splátky až na 3 roky – více informací zde

Přestože tyto půjčky mohou být užitečné v určitých situacích, je důležité si uvědomit, že nebankovní půjčky obecně nesou vyšší rizika a mohou být dražší než bankovní půjčky.

Důkladně zvažte své možnosti a vždy si přečtěte podmínky před uzavřením jakékoliv půjčky.

Kolik si mohu půjčit bez doložení příjmu?

Krátkodobé nebankovní půjčky, mohou být schváleny i bez dokládání příjmu ze zaměstnání.

Podmínky pro schválení půjčky bez příjmu, se ale mohou lišit, podle konkrétní finanční společnosti:

  • Půjčky do 5000 Kč je často možné získat i bez příjmu, jenom na občanku
  • Půjčky od 15 000 Kč (někdy až do 20 000 Kč) je možné schválit i bez dokládání příjmu, někdy je ale vyžadováno doložení výpisu z bankovního účtu
  • Půjčky do 50 000 Kč – obvykle je požadován alespoň nějaký minimální příjem (může to být třeba i nějaká brigáda, příjem z mateřské nebo rodičovské, důchod, apod.)
  • Půjčky do 100 000 Kč nebo i více – možnost schválení takové půjčky bez příjmu, je obvykle podmíněna zástavou nemovitosti, nebo jinou formou ručení

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte, kde vám schválí půjčku

Pokud právě teď sháníte nějakou rychlou půjčku, a potřebovali byste peníze co nejdříve na účet v bance, nebo případně i v hotovosti, pak zde pro vás máme možnost okamžitě zjistit, kde vám schválí půjčku.

V následující online žádosti, si můžete rychle ověřit, kde vám schválí půjčku a kolik dostanete. Vyplnění následující žádosti je nezávazné.

Obratem obdržíte konkrétní nabídky, a budete se moci v klidu rozhodnout, zda vám vyhovují nabízené podmínky. Peníze můžete dostat ještě dnes.

Nezávazná online poptávka - peníze rychle a online

Vyberte si, kolik peněz potřebujete a zadejte několik údajů o své osobě.

Vaše poptávka bude během několika minut vyhodnocena, a bude vám nabídnuta ta nejvýhodnější půjčka, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Vysoké procento schválených žádostí. Peníze můžete mít ještě dnes!

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *