Půjčka zdarma do výplaty bez navýšení a úroků

Půjčíme vám peníze zdarma, bez placení úroků a poplatků. První půjčku zde může mít každý zadarmo. Dostanete 8 000 Kč na 30 dní. Vracíte jenom to, co jste si půjčili.

Nebankovní společnost Via SMS nabízí flexibilní úvěr do 60 000 Kč. Peníze si zde můžete půjčovat opakovaně až do výše schválené úvěrového limitu. Neustále máte k dispozici finanční rezervu, ze které můžete kdykoliv čerpat.

Půjčka peněz bez navýšení – půjčka s úrokem 0%

Při první půjčce od společnosti VisSMS můžete dostat částku 8000 Kč a neplatíte žádné úroky nebo jiné poplatky. Pokud totiž svoji půjčku do 30 dní splatíte v plné výši, pak vše co zaplatíte, je pouze oněch půjčených 8000 Kč. Nic navíc.

Pokud byste nechtěli splácet celou částku naráz, tak nevadí. Máte možnost uhradit jen minimální měsíční splátku. To je minimálně 5000 Kč nebo 3% z půjčené částky. Tímto způsobem pak můžete splácení rozložit na mnohem delší dobu.

Nebankovní úvěr do 60 000 Kč

Celkem zde můžete dostat úvěr až do 60 000 Kč. Vše potřebné se dá vyřídit online, jen přes internet. K získání úvěru vám postačí jen několik základních věcí – občanský průkaz, bankovní účet, potvrzení o příjmu nebo výpis z bankovního účtu. Nic dalšího není potřeba.

Úvěr do 60 000 Kč můžete získat tak, že se zaregistrujete:

Registraci pro vyřízení úvěru najdete zde

Registrace je spojena s žádostí o poskytnutí první půjčky. Tu máte na 30 dní zdarma. Ihned po přijetí je vaše žádost zpracována. Obratem se dozvíte, zda byla žádost schválena, nebo zda je potřeba doplnit ještě nějaké informace. Celková doba vyřízení všeho potřebného by neměla přesáhnout 15 minut.

Peníze na účet ihned

Po vyřízení registrace a všech potřebných formalit, je vaše půjčka schválena, a peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet. V případě, že máte bankovní účet u České spořitelny, MONETA Money Bank, Komerční banky nebo FIO banky, tak máte peníze na účtu okamžitě. Převod u těchto bank proběhne do 5 minut. Pokud máte účet u jiné české banky, pak byste měli dostat peníze s menším zpožděním, obvykle nejpozději do druhého dne.

Online žádost o půjčku

Další informace a online žádost o půjčku najdete zde

Podrobné informace o půjčce od ViaSMS:

Půjčka zdarma do výplaty bez navýšení a úroků
Popis půjčky: Půjčka bez navýšení o úroky nebo poplatky. Vracíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Flexibilní úvěr do 60 000 Kč. Minimální měsíční splátky
Poskytovatel půjčky / úvěru: Via SMS s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Flexibilní úvěr
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 60000 Kč
Min. délka úvěru: 30 dní
Max. délka úvěru: neomezený počet splátek
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Výpůjční úroková sazba 0%
Poplatek za úvěr: Registrační poplatek 1 Kč
RPSN: od 0% do 851,2% %
Příklad půjčky: Reprezentativní příklad splácení úvěru ve výši 8 000 Kč po dobu 12 měsíců: Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, roční úroková sazba 264%, RPSN 854.7%. První splátka 1 414 Kč, další měsíc splátka 1 941 Kč, atd. Celková částka splatná spotřebitelem po 12 měsících činí 19 829 Kč, z čehož 2 452 Kč je amortizace, 17 377 Kč úroky a 5 548 Kč je zbývající jistina. Minimální měsíční splátka se skládá z 3% jistiny a úroků 22% p.m. – vždy však minimálně 500 Kč.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste mít nějaký pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: ne, půjčka je i na mateřskou, rodičovskou, na důchod nebo na brigádu
Potvrzení o příjmu: ano, při první půjčce se dokládá příjem
Kontroluje se registr: ne, záznam v registru nevadí, neměli byste ale aktuálně dlužit u žádné společnosti
První půjčka zdarma: ANO, půjčka 8000 Kč na 30 dní je bez navýšení
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručení, bez ručitele, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 15 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance ano, do 15 minut
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Je nutné disponovat mobilním telefonem a bankovním účtem. Při 1. žádosti je třeba doložit kopii Vašeho občanského průkazu a doložit Váš příjem.
Požadované doklady: kopie OP, doložení příjmu
Poznámky: Při první žádosti o úvěr je nutné provést registraci na webu společnosti
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Via SMS s.r.o.
Adresa: Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1
IČO: 24720275
Telefon: 225991500
email: info@viasms.cz
WWW: www.viasms.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *