Soukromá půjčka Praha – peníze i v hotovosti

Podmínky poskytnutí této soukromé půjčky jsou individuální. Záleží tedy především na vás, kolik potřebujete peněz, na jak dlouho a za jakým účelem.

Nechtějí vám nikde schválit žádost o půjčku nebo úvěr? Třeba proto, že patříte mezi nezaměstnané, ženy na mateřské nebo rodičovské? Nebo jste třeba začínající podnikatel bez daňového přiznání? Nebo snad máte nízké příjmy, záznam v registru nebo se dokonce potýkáte s exekucí nebo insolvencí?

V takových případech je obvykle téměř nemožné sehnat nějakou rozumnou půjčku. Přesto ale i vy můžete mít šanci. Je zde totiž soukromá půjčka, kterou vám nyní představíme.

Individuální půjčka od soukromého investora

Jedná se o nabídku půjčky od soukromé osoby. Na rozdíl od klasických úvěrů od banky nebo nějaké nebankovní společnosti, zde neplatí běžná formální pravidla (jako například potvrzení o příjmu, kontrolování registrů apod.).

Podmínky poskytnutí této soukromé půjčky jsou individuální. Záleží tedy především na vás, kolik potřebujete peněz, na jak dlouho, za jakým účelem, a jak prokážete svou schopnost půjčené peníze splatit.

Soukromá půjčka Praha

Tato soukromá půjčka je k dispozici především ve městě Praha – je vyžadována osobní schůzka s investorem. Před dojednáním osobní schůzky byste ale nejprve měli poslat emailovou zprávu s popisem toho, co požadujete. Tedy především:

 • Kolik peněz potřebujete půjčit
 • Na jak dlouhou dobu
 • Zda preferujete splácení formou měsíčních splátek nebo jednorázové uhrazení celé částky na konci doby splatnosti
 • Za jakým účelem budou finanční prostředky využity (alespoň rámcově)
 • Jestli máte nějaké příjmy, ze kterých budete schopni splácet
 • Jestli máte nějaký majetek, který by mohl sloužit jako zástava/záruka za úvěr
 • Jestli jste v exekuci nebo insolvenci (není to nutně překážkou, ale je nutné tuto informaci uvést)
 • Jak rychle potřebujete získat peníze, a zda byste preferovali půjčku v hotovosti nebo na účet v bance

Soukromá půjčka v hotovosti

V případě, že vaše poptávka soukromé půjčky bude splňovat kritéria, budete kontaktováni k upřesnění podmínek, a dohodnutí termínu osobní schůzky.

Vyřízení může být i velmi rychlé. V případě oboustranného zájmu pak někdy stačí jen pár hodin, nebo maximálně 1 – 2 dny.

Peníze můžete mít i v hotovosti, nebo převodem na účet v bance. V případě vyšší sumy v hotovosti, ale trvá vyplacení půjčky 1 až 2 pracovní dny.

Jaké jsou základní podmínky této soukromé půjčky?

 • Půjčka od soukromé osoby od 5000 Kč do 1 milión korun (v individuálních případech i více)
 • Splatnost od několika dní do 1 roku (opět možné individuální prodloužení
 • Bez registru, bez ručitele i bez zástavy
 • Peníze v hotovosti nebo na účet
 • Vyřízení do několika hodin nebo do 2 dní
 • Je nutná osobní schůzka v Praze

Podrobné informace o soukromé půjčce:

Soukromá půjčka Praha – peníze i v hotovosti
Popis půjčky: Půjčka od soukromého investora v Praze. Možnost půjčit si až 1 milión korun (nebo i více) bez zbytečných otázek. Rychlé a férové jednání, rozumné podmínky bez podvodů
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčky od soukromých osob
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 5000 Kč
Maximální výše úvěru: 1000000 Kč
Min. délka úvěru: několik dní
Max. délka úvěru: jeden rok
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: individuální výše úroků
Poplatek za úvěr: žádné poplatky
RPSN: dle dohodnutých úroků
Příklad půjčky: U této soukromé půjčky jsou dojednávány individuální podmínky. Před uzavřením smlouvy nebo před podpisem směnky je dohodnuta výše půjčené částky a to, kolik peněz bude zaplaceno na konci doby splatnosti. Nejsou stanoveny žádné konkrétní úroky nebo výše splátek. Vše je dojednáno individuálně.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne (půjčka je pro kohokoliv, i pro nezaměstnané, pro důchodce, pro podnikatele, pro zaměstnance, pro ženy na mateřské nebo rodičovské apod.)
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: ne
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: individuální, dle výše požadované částky a posouzení vaší schopnosti splácet
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: velmi rychle, klidně ještě dnes
Vyplacení peněz: v hotovosti nebo na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: individuální
Požadované doklady: individuální
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Soukromá osoba
Adresa: —-
IČO: —-
Telefon: —-
email: info@pujcka-od-soukromeho-investora.cz
WWW: www.pujcka-od-soukromeho-investora.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

 1. Dobry večer Posim bylo by možne půjčit 100 000 kč na notaře do LONDYNA pro moje dědictvi ve vysoke vyšce na 1 měsic.bez poplatku předem děkuji za odpověd a pomoc fuchsova

  1. Dobrý den,
   Potřebuji půjčku ve ve výši 3000000kč.
   Jsem v registrech, nemovitost nevlastním. Jsem zaměstnaná na hpp, mohu splácet max. 5000kč/měsíc.
   Děkuji. Kubová

 2. Potřebujete hotovost – 30.000.-Kč až 2.500.000.- Kč. Máte na splátku, ale nikde vám nechtějí půjčit. Nebojte se zavolat. Pomůžeme vám okamžitě vyřešit finanční situaci. Nejsme zprostředkovatelé ani nevoláte na drahé linky 900. Po telefonu si domluvíte schůzku dostavíte se do kanceláře na vyřízení žádosti. Stačí pouze jeden doklad totožnosti. Vše řešíme rychle, diskrétně. Půjčky, směnky, konsolidace, exekuce, podnikání, bydlení. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu od 7-18:30

  1. Dobrý den,

   narazila jsem na vaši nabídku půjčky od soukromého investora. Jsem pracující, slušný člověk s pravidelným měsíčním příjmem (cca 33000,-) ale dostala jsem se do kolotoče malých nebankovních půjček a skrz ty mám pravděpodobně záznam v solus registru, potřebovala bych splácet pouze jednu půjčku, myslíte že byste mi zvládli pomoc? Jsem už zoufalá a nevím na koho se obrátit, potřebovala bych půjčit 450 tisíc na delší dobu( měsíční splátka do 7000,-), nejsem v insolvenci a ani v exekuci, nevlastním nemovitost.
   Moc vám děkuji

  2. Dobrý den sháním nebankovní půjčku bez soudu a registru jednalo by se o 60tis mám pouze DPP u hlídací agentury a peníze jsou vypláceny vždy v hotovosti na ruku splácet mužů max 6 tis měsíčně úroky akceptuji k zástavě nic nemám a ručitele též ne v případě nabídky bych byl nesmírně rád lichváři klidně můžou být nebráním se tomu jen ne poplatky předem až jsem naletel několikrát jsem z Prahy .dekuji Tomas

  3. Dobrý den je možné si uvas půjčit 30.000kc na ruku na směnku co ktomu potřebuji a jaké jsou podniky potřebuji to ještě dnes děkuji S

  4. Dobrý den, sháním půjčku ve výši 185000kc na devět měsíců. Stálý příjem mám,ručení ani zástavu ne. Peníze potřebuji rychle k vyřešení rozvodových záležitostí. Dík za rychlou odpoved

 3. Dobrý den, potřeboval bych 1 mil Kč – 1,5 mil Kč se splatnosti na 10let se splátkou do 15000 kč, pracovní smlouva potvrzení příjmu není problém.

  Děkuji za pomoc.

  Děkuji Miroslav.

 4. Dobrý den, poptávám 500tis, příjem mám doložitelný, peníze chci na vyplacení nevýhodných závazků. Jaké máte podmínky získání? Bohužel na finance spěchám, budu tedy ráda za odpověď. Předem děkuji, Kateřina

 5. Dobří den potřebuji půjčku 150/200 tisíc korun mohu platit 5 do 10 tisíc měsíčně

 6. Dobrý den
  Je vase nabidka pujcky stale platna? Potreboval bych pujcit 300.tis

  Dekuji za odpoved

 7. Dobrý den potřebovala bych půjčit 80000kc na předchozí půjčky. Jsem po insolvenci 3 rok a nikde mi nepůjčí.uroky respektuji splátka bych vše do roka dekuji

 8. Dobrý den , potřebovala bych 80000 půjčku na splacení nevýhodných závazků spěchá. Děkuji

 9. Dobrý den, sháním půjčku ve výši 250000kc. Stálý příjem mám ,preferují měsíční splátky ale je možné do 18 měsíců splatit jednorázové i s úrokem. Ručení nemám. Plat ve výši 46000 čistého. Nejsem z Prahy ale není problem na osobní schůzku přijet. Děkuji za rychlou odpověď a nabídku. Spěchá. Diky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.