Půjčky na směnku Ostrava – peníze ihned a bez podvodů

Maximální výše půjčky na směnku je 500 000 Kč. Směnka se podpisuje standardně na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců (i zde je ale prostor k individuální dohodě).

Nabízíme půjčky na směnku ve městě Ostrava a v blízkém okolí. Peníze si může půjčit každý, kdo je potřebuje. Nemáme žádná omezení v tom, že byste museli být zaměstnaní, nebo mít nějaký minimální příjem. Půjčka na směnku může být poskytnuta i bez registru, a bez potvrzení o příjmu. Všechny podmínky jsou dojednávány individuálně.

Půjčky na směnku Ostrava

Pokud vám snad nikde nechtějí půjčit peníze, a vy už nevíte, kam jinam se obrátit, pak se podívejte, co nabízí tyto půjčky na směnku v Ostravě. Naše společnost funguje, jako prostředník mezi lidmi, co potřebují získat peníze, a skupinou soukromých investorů, kteří si přejí zhodnotit své finanční prostředky.

Půjčky jsou realizovány jako půjčky na směnku. To v praxi znamená, že na rozdíl od běžné bankovní nebo nebankovní půjčky, zde naplatíte pravidelné měsíční splátky. Směnka se podpisuje standardně na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců (i zde je ale prostor k individuální dohodě).

Maximální výše půjčky na směnku je 500 000 Kč. Je ale možné individuálně jednat i o jiné částce. Pak už ale bude vyžadováno zajištění půjčky i jinou formou, než samotnou směnkou (zástava nějakého movitého či nemovitého majetku).

Půjčka na směnku bez podvodů

Snažíme se nabízet seriózní půjčky s rozumnými podmínkami. Tedy bez podvodů. Nebudeme po vás požadovat žádné poplatky předem. Nebudeme vás nutit volat na nějaká zpoplatněná čísla. Samotná směnka, kterou nám podepíšete, je velmi jednoduchý dokument – nehrozí vám několikastránková smlouva sepsaná malinkatým písmem, se spoustou právních kliček a nevýhodných podmínek.

Půjčka na směnku v hotovosti ještě dnes

Pokud snad potřebujete sehnat peníze velmi rychle, i v tom vám můžeme pomoci. Naše půjčka na směnku může být vyřízena opravdu velmi rychle. Pošlete nám email s popisem vašeho požadavku. Tedy především to, kolik peněz potřebujete, na jak dlouhou dobu, a za jakým účelem budou finanční prostředky využity.

Také nám napište, jak a z čeho hodláte směnku splatit (příjem ze zaměstnání, podnikání, sociální dávky, nebo jiné?). Případně uveďte, jestli můžete poskytnout nějakou záruku, zástavu nebo jiné ručení. Není to sice nezbytnou podmínkou, ale při posuzování vaší žádosti to může hrát roli. Buďte upřímní – máte-li nějaké jiné dluhy (především pak ty po splatnosti), jste-li v exekuci nebo insolvenci, pak tuto informaci uveďte. Opět to nemusí být na překážku, ale musíme to vědět.

Jaké jsou podmínky půjčky na směnku?

Není to nic složitého. Musíte být plnoletí a svéprávní, být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště. Trvalé bydliště nesmí být na městském/obecním úřadu. Musíte nám prokázat, že budete schopni půjčené peníze splatit.

Musíte s námi jednat na rovinu a nic nezatajovat. Například informace o exekucích nebo insolvenci je možné jednoduše ověřit z veřejně dostupných databází. Pokud nám ve svém požadavku uvedete nepravdivé informace, nebudeme k vám mít důvěru.

Podrobněji informace o půjčkách na směnku v Ostravě:

Půjčky na směnku Ostrava – peníze ihned a bez podvodů
Popis půjčky: Získejte peníze formou půjčky na směnku. Naše služby můžete využít ve městě Ostrava, a blízkém okolí. Až 500 000 Kč ihned. Solidní jednání bez podvodů.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčky na směnku
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 50000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: několik dní
Max. délka úvěru: 12 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků
Poplatek za úvěr: půjčená částka je navýšena o předem dohodnutou sumu, směnka se podepisuje na tuto výslednou částku, navýšení je dojednáno individuálně
RPSN: —-
Příklad půjčky: Půjčky na směnku jsou dojednávány individuálně dle požadované sumy, doby a dle posouzení schopnosti směnku včas a řádně splatit.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne (půjčka je pro kohokoliv, i pro nezaměstnané, pro důchodce, pro podnikatele, pro zaměstnance, pro ženy na mateřské nebo rodičovské apod.)
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: ne
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: podepsaná směnka
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: velmi rychle, klidně ještě dnes
Vyplacení peněz: v hotovosti
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: individuální
Požadované doklady: individuální
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Soukromá osoba
Adresa: —-
IČO: —-
Telefon: —-
email: info@pujcka-na-smenku-ostrava.cz
WWW: www.pujcka-na-smenku-ostrava.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

 1. Dobrý den jsem z Českého Těšína a potřebuji 5000 na bydlení a zaplacení účtu. Spěchá to.

 2. Dobrý den. Potřebuji urgentně půjčku 15.000kč. Velice to spěchá
  Pokud je minimalní částka o krerou se může žádat 50.000kč, poté tedy 50.000kč.

  Potřebuji tyto prostředky na zaplacení nájemného.

  Exekuce mám, ale jsou stahovány z příjmu.

  Jsem zaměstnán na HPP a mám i vedlejší stálý příjem (bez smlouvy).

  jsem z Ostravy.

  Mohu se zeptat na bližšíí info?
  Úroky a směnku respektuji.

  Děkuji za odpověď

  1. Vážení jsem podnikatel,který se zabývá klientami, kteří maji exekuci,jsme firma zdravotně postižená, která rozumí klientům,kteří maji jakkoliv finanční problémy,ta u nás klienti 99% procházejí. Tak neváhejte se nás obrátit na email Real.turman.cz, pracují pro více věřitele

   P.S. pište pouze že, máte finanční problémy, dělám vše od A až do Z

   1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat je možné si u vás půjčit 60 000,-. Děkuji za vaši odpověď a popřípadě o váš zájem mi pomoct.

   2. Dobrý den , potřebuji nutně 80000,-Kč mám finanční problém, potřebuji uhradit staré dluhy. Mám 73 let starobní důchodkyně, a pracuji ještě na dohodu o provedení práce , od 1.9.2019 na dohodu o pracovní činnosti.

 3. Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda jde i vrácení peněz třeba při půjčce 100000.vrátit třeba do dvou,tři let ?

 4. Dobry den . Prosim potřebovala bych půjčit 500 000 kč na směnku na vyplaceni advokata v LONDYNE kde mě zastupuje pro moje dědictvi ve vyši 18 500 000 liber doklady o dědickym fondu mam Prosim moc to spěcha. Neumim pacovat spočitačem jenom čist spavy a odepsat. Prosim penize bych ptřebovala na 2 měsice vratim 1000 000 kč děkuji za pochopeni fuchsova prosim nebo mi pošlete telefon ja Vam zavolam

 5. Doby den . Prosim potřebuji pujčit na směnku 600 000 kč na 2 měsice vratim 600 000 a ktomu Dam 1 000 000 kč jedna se velky balik peněz 18 500 000 liber ale musim zaplatit advokata ktery mě zastupuje v LONDYNE Prosim dejte mě vědět zda je to možne děkuji fuchsova

 6. Dobry večer Prosim o pujčku na směnku ve vyše 300 000 kč na 2 měsice děkuji za odpověd fuchsova

 7. Dobrý den potřebuji nutně půjčit aspon 12 000 na zaplacení bydlení jsem na sociálce protože si vyřizuji důchod ale mám vedlejší příjem prosím ozvěte se děkuji

 8. Potřebuji rychle půjčit 300.000,-Kč, návratnost nejpozději do 12 měsíců, jsem zaměstnán, mohu ručit pozemkem 1800 m2, dále čekáme na vyřízení dědictví s následným prodejem majetku v hodnotě min. 2 500 000 Kč. Prosím kontaktujte mě.

 9. Dobrý den,chtěl bych půjčit 15000.na doplacení insolvence,peníze vrátim z výplaty a to do 3.měsíců.Szkandera

 10. Dobrý den,

  ráda bych se zeptala na podmínky půjčky na směnku. Měla bych zájem o 500.000 Kč, splácela bych 12 měsíců. Pokud by byla splatnost delší, byla bych ráda, ale plně se přizpůsobím.

  Jsem zaměstnána na HPP na dobu neurčitou, nemám exekuce, nebyla jsem ani nejsem v insolvenci. Bohužel nemám žádnou možnost zástavy ani spoludlužníka.

  Peníze potřebuji na splacení několika menších půjček, které mám především od svých známých a většina už je velmi netrpělivá, proto na půjčku opravdu velmi spěchám.

  Děkuji.

 11. Dobrý den potřeboval bych půjčit 100 000 na zaplacení dluhu pracuji a přítelkyně má tak nějaké příjmy prosím vás můžete my poslat na vás telefon děkuji

 12. dobry den potreboval bych strasne rychle pujcit penize OSTRAVA dojedu kdekoliv v OSTRAVE , jednalo by se o castku 10000 kc na smenku

 13. Dobrý den potřebuji ještě dnes pujčit 30 tis. Jsem zaměstnaný na HPP,ale mám ex na plat díky bývalému zaměstnavateli,ale vše se řádně strhává.Zustavaji mi poslední 3 splátky. Směnka cokoliv Ostrava

 14. zdravim potreboval bych pujcit 40 000 na prestehovani do noveho bytu je to vic nez nutne diky predem za jakoukoli odpoved

 15. Dobrý den, mám zájem o půjčku na směnku jestli by bylo možné měl bych zájem o 30 000 Kč a rád bych platil 5 000 Kč měsíčně zda je to možné. Peníze bych využil ke koupi auta pro mou přítelkyni jako odměnu že udělala řidičák. Příjem mám ze zaměstnání. Bohužel nemám čím ručit, a taky mám exekuci která je strhavana z platu díky tomu že jsem pár let zpět přišel o práci a neměl jsem šanci půjčku platit. Teď už mám práci jistou a smlouvu na dobu neurčitou

 16. Dobrý den potřebovala bych půjčit 35 OOO na směnku,doba splatnosti 6-8 měsíců,nemám insolvenci ani exekuci,mám zaměstnání,prosím spěchá to,nečekané výdaje,děkuji za odpověď.

 17. Dobry den, nemam problem s penezi, ale potrebuji tento mesic zaplatit najem 15.000Kc. Vase pujcka by mi hodne pomohla. Predem diky

 18. Dobrý den velice rád bych chtěl poprosit o půjčku 30000 na 12 měsíců jsem OSVČ a potřebují doplatit pojištění dekuji

 19. Mam exekuce,jsem OSVČ ,pracuji v zahraničí a potřebuji půjčit 50000kc na max 3 měsíce . Dnes nebo zítra nejpozději

 20. Dobry den potrebovala bych pujcit dostala jsem se do financnich potizi insolvenci mam doplacenou dekuji gajdova eva

 21. Dobrý den,prosím pěkně o půjčení 6000kč na uhlí na měsíční splátky 1500kč,děkuji jsem z Ostravy,děkuji za info,žádné peníze předem nedávám,ADAMOVSKÁ.

 22. Dobrý den. Potřebuji 70000 na směnku na 12 měsíců. Jsem zaměstnán,mám jednu malou exekuci na 3000, Ostrava

 23. Dobrý den potřeboval bych půjčit 20000kc peníze vrátím příští měsíc prosím o bližší informace děkuji

 24. Dobry den nasel jsem na internetu ze poskytujete pujcku na směnku tak bych se chtel zeptat jestli je to porad aktualni ? Mel bych zajem o 300 000 kc ? Jsem zamestnany na dobu neurcitou a mam mesicne 19 000 kc , Jen bych se chtel prosim zeptat jestli vyzadujete poplatek dopredu nebo poplatek za prevod penez ,Dekuji Karicka Roman

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *