Soukromá půjčka na směnku Brno

Můžete zde získat až 500 tisíc korun na směnku od soukromé osoby. Peníze můžete mít i bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmu, a také bez ručitele a bez zástavy.

Když vám nechtějí půjčit peníze v bance, nebo u nějaké nebankovní společnosti, pak se tím netrapte. Jsou i jiné možnosti, jak sehnat peníze, když je zrovna potřebujete.

Jednou z možností je i tato soukromá půjčka na směnku. Ta je dostupná především ve městě Brno. Můžete zde získat až 500 tisíc korun na směnku od soukromé osoby. Peníze můžete mít i bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmu, a také bez ručitele a bez zástavy.

Soukromá půjčka na směnku – jak to funguje?

Tato nabídka pochází od soukromého investora. Můžete si půjčit peníze (i v hotovosti) na předem sjednanou dobu. Ta je obvykle od několika dní do maximálně 6 měsíců.

Neplatíte žádné poplatky předem. Při osobní schůzce, kde jsou dohodnuty všechny podmínky, je podepsána směnka. Ta je podepsána na výslednou částku, kterou budete splácet. Tedy na částku, která zahrnuje půjčenou sumu + navýšení o příslušný „úrok“ (i když se nejedná o úrok v pravém slova smyslu).

To, kolik celkem budete vracet, je individuální – odvíjí se od požadované sumy, doby splatnosti a také od individuálního posouzení vaší schopnosti splatit půjčku. Půjčená částka je zpravidla navýšena o 15 – 30%. To je ale pouze orientační údaj, podmínky jsou vždy sjednávány individuálně.

Půjčka na směnku Brno

Tato nabídka je určena především pro město Brno a blízké okolí – je zde požadována osobní schůzka, na které je podepsána směnka, a vyplacena dohodnuta suma v hotovosti.  Osobní schůzka se může uskutečnit buď v kanceláři investora v Brně, nebo u vás doma (individuální domluva).

Jak získat půjčku na směnku v Brně?

Prvním krokem, pokud vás tato nabídka zaujala, by mělo být zaslání emailu na kontakt investora. Ve své zprávě uveďte všechny podstatné informace – kolik penz potřebuje, na jak dlouhou dobu, na jaký účel (alespoň rámcově na co budou finanční prostředky vynaloženy).

Také udejte vaše příjmy nebo vlastnictví nějakého majetku = jde o posouzení vaší schopnosti splácet. Nezapomeňte ani na to, jak rychle potřebujete dostat peníze. Také napište své dotazy, co vše by vás zajímalo.

V případě, že vaše poptávka bude reálná, pak budete kontaktování s žádostí o případné doplnění informací nebo k dojednání osobní schůzky. Ta může proběhnout během velmi krátké doby. Peníze pak můžete mít v hotovosti ihned při podpisu směnky.

Podrobnější informace o soukromé půjčce na směnku v Brně:

Soukromá půjčka na směnku Brno
Popis půjčky: Tato soukromá půjčka na směnku ve město Brno, vám umožní získat peníze i bez kontrolování registrů, bez doložení příjmů, bez ručitele a bez zástavy. Peníze můžete mít ještě dnes.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčky na směnku
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 10000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: několik dní
Max. délka úvěru: 6 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků
Poplatek za úvěr: půjčená částka je navýšena o poplatek 15 – 30%, který se hradí při splatnosti
RPSN: —-
Příklad půjčky: Půjčka na směnku je dojednávána individuálně. Při podpisu směnky je vám vyplacena požadovaná suma. Vy pak v termín splatnosti vracíte celou částku zvýšenou o poplatek 15 – 30%.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne (půjčka je pro kohokoliv, i pro nezaměstnané, pro důchodce, pro podnikatele, pro zaměstnance, pro ženy na mateřské nebo rodičovské apod.)
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: ne
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: podepsaná směnka
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: velmi rychle, klidně ještě dnes
Vyplacení peněz: v hotovosti
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: individuální
Požadované doklady: individuální
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Soukromá osoba
Adresa: —-
IČO: —-
Telefon: —-
email: info@pujcka-na-smenku-brno.cz
WWW: www.pujcka-na-smenku-brno.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

 1. Doby den Prosim je možne pujčit na směnku 300 000 kč na 2 měsice??? děkuji fuchsova

  1. Dobry den, potřebuji pujcku na směnku. Nemám problém splácet. Prosím o rychlí kontakt. Spěchá.

 2. Dobrý den,
  potřebovala bych půjčit 12.OOO,– Kč na stěhování. Nejpozději do 20. 01. 2019

 3. Dobrý den, potřebovala bych půjčit 25 000 na 6 měsíců. je to na splacení všech pohledávek. dostala jsem se vlastní vinou do problému. toto by my pomohlo.

 4. Dobrý den potřebovala půjčit 1000-1500 do 15.února to ho to měsíce .Děkuji za případnou odpověď.

 5. Dobrý den, mám zájem o půjčku 200 000. Na konsolusaci úvěru a platit jednu. Příjem mám kolem 34 000 Diky za nabídku

 6. Dobrý de,
  jsem otec samoživitel,synovi je 12. Bydlíme v Brně v podnájmu a bohužel nám majitelpřed nějakou dobou oznámil nedoplatek na elektřině teď už po splatnosti. Do toho jede syn 10.6. na školu v přírodě a tam je také potřeba ještě doplatit 1600kč. Zálohu jsme již zaplatili. Já pracuji naDPP u stejné firmi přez dva roky. Měsíčně beru 16500 pořád stejně. Potřeboval bych pujčit 15000 abych se dostal do normálu a bylo zase vše v pořádku. Prosím tedy o pomoc touto cestou. Děkuji Šváb

 7. Dobrý den potebuji půjčit hotové 30000 do 31.5.velice spěchá jsem na rodicaku chodím brigádne do práce.. Dekujj stara Pavlína

 8. Dobry den, je u vas moznost ziskat pujcku jeste dnes?? Jednalo by se o 30tisic dekuji s Pozdravem Jandova

 9. Dobrý den potřeboval bych půjčku 50000 na podnikání jsem osvc a jistý příjem z důchodu ale mám exekucí. Zouhar Jan

 10. Poptávám 150.000,-na dobu 12 měsíců.Nabízím smlouva u notáře,směnka a solidní jednání,vrátím 200.000,-.Leží Vám kapitál v bance,zkuste prvotní investici ,uvidíte sám.Možnost dlouhodobé spolupráce po prvním uskutečněném obchodu.Za nabídky předem děkuji.

 11. Potřebuji půjčit na směnku 300000tis abych doplatil cele 2uvery a zbylo mě jako zadní kolečka .Je možné splácet 7tis měsíčně a kdykoliv to doplatit ?

 12. Dobry den, mel bych zajem o pujcku 90.000,- na dobu 6 mesicu.
  Jsem zamestnan na plny uvazek s platem 23.000,- mesicne. Penize bych potreboval co nejdrive a budou pouzity na stehovani a zarizeni bytu.
  Dekuji

 13. Dobrý den, dostal jsem se do finanční tísně a nutně potřebuji půjčku 10000,- byl bych schopny to splatit během dvou měsíců. Opravdu to spěchá prosim ozvěte se.

 14. Dobry den
  Potřebuji půjčit 120 000 na 6 měsíců
  Jsem zaměstnán vice nez 6let a plat 30 000 měsíčně

 15. Dobrý den potřeboval bych půjčit 62000 Kč mám exekuci a záznam v registru účet nevlastním předem děkuji za nabídky

 16. Dobrý den, potřebuji půjčit 65000 kc na opravu auta. Výše splátky do 6000 kc na cca 17 mesicu.

  1. Dobrý den, videla jsem vasi nabidku na směnku úvěru. Jsem maminka 25let a mám 3letou dceru. Kvůli bývalému příteli který sel dovezeno me dostal do problémů a me to udělalo dluh.150tisic. Banky mi nepujci protože jsme v registru kvůli jeho hazardu a hlavně spatnou bonitu a jsem vedený jako rizikový klient. Banky mi tudíž nechtějí půjčit a vždy když jsem narazila na něco solidního byl to podvod. Tímto vás žádám bylo by mozne si od vás vzít uver? Pracují na poloviční úvazek mám 14500 měsíčně plus 10000 rodicak. Zítra mám poslat najem a splatku a vůbec nevím kde to seženu. Doufám že se slitujete a pomůžete. S přáním hezkého dne Turčanova
   Má částka se pohybuje kolem 150000tisix. Děkuji moje částka ke okolo 150 tiscmm

 17. Dobrý den. Měl bych zájem o úvěr. Timto vás žádám co by jste potřebovali za informace. Dostal jsem se do dluhové spirály díky nevýhodným nebankovnim pujckam a už to nezvládám splácet. Chtěl bych vše zaplatit a mít pouze jedno splácení měsíčně a mít konečně klidné spaní. Rychlé jednání vítám jelikož mne každým dnem čekají další splátky jen na prodloužení úvěrů, jelikož na splácení celých půjček nemám. Jsem i někde po splatnosti, tudíž nikde mi nevyhovy. Ještě jeden dotaz prosím, lze vše sjednat online bez jakékoliv korespondence na adresu třeba i během úvěru? Jelikož otec na tom není zdravotně nejlépe a nerad bych aby nějakou smlouvu či výpis našel ve schránce a seklo to s ním. Jsem zaměstnanec s výdělkem 22000-25000kc měsíčně. Splácet mohu 5-8000mesicne. Naletel jsem podvodnikum, kteří ze mne vytáhli 8000kc a žádný úvěr jsem nedostal, na účtu jsem na nule a peníze nemám žádné. Jsem psychicky úplně na dně. Můžete mi prosím nějak pomoci nebo mi pomoci nelze? Děkuji moc za Vaši odpověď. Novák

 18. Dobrý den moc bych potřeboval úvěr 100000kc Jenda se o to že bych jsi chtěl vzít družku za manželku a zařídit nás být pro děcka.

 19. Dobrý večer mám zájem o půjčku 500 000 staly příjem mám který mužu doložit v jednom zaměstnání pracuji 20 let děkuji Ludmila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *