Půjčka 150000 Kč v hotovosti na ruku v Praze

Tato hotovostní půjčka je nabízena od 5000 Kč do 150000 Kč. Splácíte pak formou pravidelných měsíčních splátek, a to od 12 do 42 měsíců (přičemž je možné i předčasné splacení).

Sháníte půjčku a měla by to být půjčka v hotovosti? Bydlíte ve městě Praha nebo v okolí (nebo vám nečiní obtíže si pro peníze do Prahy dojet)? Pak se podívejte na tuto nabídku. Jedná se o nebankovní hotovostní úvěr až do 150000 Kč. Peníze můžete dostat v hotovosti na pobočce do 20 minut, nebo na účet v bance do 24 hodin. Vyřízení je jednoduché, stačí vám jen základní osobní doklady a minimální příjem.

Hotovostní půjčka na ruku v Praze

Tato hotovostní půjčka je nabízena od 5000 Kč do 150000 Kč. Splácíte pak formou pravidelných měsíčních splátek, a to od 12 do 42 měsíců (přičemž je možné i předčasné splacení). Peníze si zde může půjčit každý, kdo je schopen doložit minimální příjem ve výši 10000 Kč měsíčně, a kdo splní všechny podmínky. Půjčka je tedy primárně určena pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, OSVČ, starobní či invalidní důchodce.

Půjčka 150000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Ke schválení tohoto úvěru nepotřebujete nic jiného, než doložení minimálního příjmu. Obejdete se tedy bez ručitele. Je to půjčka i bez zástavy, neručíte zde nemovitostí, ani jiným majetkem. Pochopitelně také neplatíte žádné poplatky předem. Nic takového.

Vyřízení online nebo osobně na pobočce

O půjčku si můžete požádat online: Online žádost o půjčku v hotovosti nebo na účet do 1500000 Kč najdete ZDE.

Tato online žádost je nezávazná. Po jejím vyplnění se dozvíte, zda splňujete podmínky pro poskytnutí tohoto nebankovního úvěru. Tedy především to, kolik peněz byste mohli dostat, na jak dlouhou dobu, jaká bude výše pravidelné měsíční splátky, kolik zaplatíte celkem (tedy i jak vysoké budou úroky a RPSN).

Pak se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat ve vyřizování úvěru online, přes internet. V takovém případě stačí zaslat elektronicky požadované doklady (naskenované osobní doklady a potvrzení o příjmech), a peníze máte do 24 hodin.

Nebo si můžete dohodnout termín osobní návštěvy na pobočce, kde vyřídíte vše potřebné a ihned si odnesete peníze v hotovosti.

Půjčka v akci: půjčka zdarma bez úroků (0% úrok)

Tato nebankovní společnost nabízí i různé půjčky „v akci“. Nyní je například možné mít i bezúročnou půjčku. Tedy úvěr s 0% úrokem. Pokud si půjčíte peníze a splatíte je do 3 měsíců (celá částka tak musí být uhrazena první, druhou nebo třetí splátkou), pak vám budou vráceny všechny poplatky. Tato akce má jen omezenou platnost 31. 7. 2017

Podrobné informace o půjčce v hotovosti do 150000 Kč v Praze:

Půjčka 150000 Kč v hotovosti na ruku v Praze
Popis půjčky: Půjčka v hotovosti Praha: můžete získat až 150000 Kč v hotovosti na ruku do 20 minut, nebo převodem na účet v bance do 24 hodin. Stačí jen minimální příjem
Poskytovatel půjčky / úvěru: TOMMY STACHI s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní půjčky v hotovosti
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 5000 Kč
Maximální výše úvěru: 150000 Kč
Min. délka úvěru: 12 měsíců
Max. délka úvěru: 42 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Roční úroková sazba od 29% (v akci ale i 0%)
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem, po schválení poplatek 400 Kč
RPSN: RPSN 97,2%
Příklad půjčky: V případě Snadné půjčky ve výši 30 000 Kč pořízené na pobočce se splatností 42 měsíců s měsíční splátkou 1 925 Kč činí fixní úroková sazba 50 % p.a. a RPSN 97,2 %. S půjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 400 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem činí 80 829 Kč, z toho celkové náklady půjčky činí 50 829 Kč.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano
Musíte být zaměstnanec: je požadován minimální příjem 10000 Kč (zaměstnanec, OSVČ, živnostník, důchodce ap.)
Potvrzení o příjmu: ano, je potřeba nějaký doklad o příjmu
Kontroluje se registr: ne, vyřízení i bez registrů
První půjčka zdarma: v akci je u půjčky úrok 0% (při placení do 3 měsíců jsou vráceny všechny zaplacení úroky – platí jen dočasně)
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez ručení, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: v hotovosti do 20 minut, na účet do 24 hodin
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet v bance v hotovosti do 20 minut, na účet do 24 hodin
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: minimální věk 18 roků, maximálně 75 roků, minimální příjem 10 tisíc korun, žadatel nesmí být v exekuci, insolvenci
Požadované doklady: doložení totožnosti (2 doklady) adresy trvalého bydliště, trvalý pobyt nesmí být na městském úřadu
Poznámky: Tisícovka za kámoše je dlouhodobá akce, díky které mohou klienti získat za každou doporučenou osobu 1 000 Kč, a to za dvou podmínek. Zaprvé, s doporučenou osobou, která ještě není evidována v databázi společnosti, musí být uzavřena nová smlouva, a zadruhé, musí být zaplacena první splátka této nově sjednané zápůjčky.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: TOMMY STACHI s.r.o.
Adresa: Táboritská 1000/23 (komplex Olšanka, 2. patro) 130 00 Praha 3 Žižkov
IČO: 27148084
Telefon: 800187187
email: snadnapujcka@tommystachi.cz
WWW: www.tommystachi.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *