SMS půjčka bez nahlížení do registru ihned každému

Standardní podoba tohoto nebankovního úvěru je od 100 Kč do 20000 Kč. A to na dobu od 7 dní do 30 dní. Vše potřebné vyřídíte přes internet nebo pomocí SMS.

Rychle a bez zbytečných otázek, si můžete půjčit až 20000 Kč. První půjčka do 6000 Kč je pro nové klienty zdarma. O peníze můžete požádat i jenom přes SMS, nebo přes internet. Nevadí ani záznam v registru. Peníze zde můžete mít k dispozici už do 15 minut. Velmi rychle tak máte finanční prostředky na cokoliv potřebujete. Každému je nabízena šance ihned vyřešit akutní nedostatek hotovosti.

SMS půjčka 5000 Kč zdarma

Pokud jste si zde zatím peníze nepůjčovali (a jste tedy nový klient), pak máte první půjčku zadarmo. Při první půjčce nebudete platit žádné poplatky předem ani nebudou naúčtovány žádné úroky.

Napoprvé můžete dostat až 6000 Kč, za které nezaplatíte ani 1 Kč navíc. Na účet vám přijde zvolená suma – třeba právě půjčka 5000 Kč. A za 30 dní (nebo kratší dobu podle toho jak se sami rozhodne), budete zpět posílat také jenom 5000 Kč.

Žádost o první půjčku vyřídíte online přes internet. Při opakované půjčce vám pak stačí poslat jednoduchou SMS zprávu a peníze jsou ihned vaše.

Půjčky bez registrů a bez poplatků předem

Standardní podoba tohoto nebankovního úvěru je od 100 Kč do 20000 Kč. A na dobu od 7 dní do 30 dní. Vše potřebné vyřídíte přes internet nebo při opakované půjčce jen pomocí jedné SMS zprávy z vašeho mobilního telefonu. Nemusíte se bát placení nějakých vysokých poplatků předem. Půjčka vám může být schválena, i když máte záznam v nějakém registru. To podstatné je, abyste aktuálně nikde nedlužili.

Peníze ihned do 15 minut každému

Peníze zde máte už do 15 minut. Pokud máte účet u České spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank, pak budete mít peníze na účtu již do 15 minut od schválení. U jiných bank může trvat převod až dva pracovní dny. Není ale velkou výjimkou, že je tam budete mít už do druhého dne.

Rychlá online půjčka

O půjčku si můžete požádat online, přes internet. Online žádost najdete ZDE. Nepotřebujete žádné speciální doklady nebo dokumenty. U první půjčky se dokládá kopie občanského průkazu a může být požadováno potvrzení o příjmu.

Půjčka na mateřskou nebo na důchod

Abyste si zde mohli vypůjčit peníze, měli byste mít nějaký minimální příjem. Můžete ale být i bez zaměstnání. Půjčky jsou i na mateřskou nebo na důchod, nebo třeba i jen pokud máte nějakou brigádu. Prostě jakýkoliv příjem, který dostáváte pravidelně a můžete jej doložit – třeba výpisem z bankovního účtu.

Podrobné informace – SMS půjčka bez registrů ihned:

SMS půjčka bez nahlížení do registru ihned každému
Popis půjčky: Rychle a bez zbytečných otázek si můžete půjčit až 20000 Kč. První půjčka do 6000 Kč je pro nové klienty zdarma. O peníze můžete požádat jen přes SMS. Nevadí ani záznam v registru.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Via SMS s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní SMS půjčka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 100 Kč
Maximální výše úvěru: 20000 Kč
Min. délka úvěru: 7 dní
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Výpůjční úroková sazba 0%
Poplatek za úvěr: Registrační poplatek 1 Kč
RPSN: maximálně 496%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte částku 5000 Kč, pak vracíte opět jen 5000 Kč, jediný poplatek, který se hradí je registrační poplatek ve výši 1 Kč, RPSN je tak 0,14%. Úrok 0%, žádné jiné poplatky se neplatí. U půjčky 20000 Kč na 30 dní pak budete vracet 24800 Kč, navíc tedy zaplatíte 4800 Kč. RPSN je pak 496%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste mít nějaký pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: ne, půjčka je i na mateřskou, rodičovskou, na důchod nebo na brigádu
Potvrzení o příjmu: ano, při první půjčce se dokládá příjem
Kontroluje se registr: ne, záznam v registru nevadí, neměli byste ale aktuálně dlužit u žádné společnosti
První půjčka zdarma: ano, první půjčka do 6000 Kč na 30 dní je zdarma
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručení, bez ručitele, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 15 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance ano, do 15 minut
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Je nutné disponovat mobilním telefonem a bankovním účtem. Při 1. žádosti je třeba doložit kopii Vašeho občanského průkazu a doložit Váš příjem.
Požadované doklady: kopie OP, doložení příjmu
Poznámky: Žádost o půjčku můžete zaslat také SMS zprávou z mobilního telefonu, který jste použili při registraci. SMS zprávu zasílejte na číslo 90011, SMS zpráva musí být ve tvaru: VIA (částka) (délka půjčky) (Vaše heslo pro přihlášení). Příklad: VIA 1000 30 pavel123
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Via SMS s.r.o.
Adresa: Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1
IČO: 24720275
Telefon: 225991500
email: info@viasms.cz
WWW: www.viasms.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *