Nebankovní americká hypotéka – bez nahlížení do registru

Peníze si můžete půjčit i na podnikání nebo třeba na konsolidaci jiných finančních závazků. Jsou zde k dispozici půjčky od 100 tisíc korun do 10 miliónů korun.

Nabízíme vám osobní úvěr třeba na rekonstrukci či jiné výdaje. Peníze si můžete půjčit i na podnikání nebo třeba na konsolidaci jiných finančních závazků. Jsou zde k dispozici půjčky od 100 tisíc korun do 10 miliónů korun. Pro podnikatele pak dokonce až 50 miliónů korun.

Ručení půjčky nemovitostí

Tato nebankovní společnost poskytuje půjčky a úvěry, které jsou zajištěné zástavou nemovitosti nebo případně zástavou nějakého movitého majetku. K ručení je vhodný byt, rodinný dům, chata, obchodní prostor, kancelář nebo pozemek. Úvěr na podnikání je dále možné zajistit movitým majetkem jako např. auta, stroje, zařízení, technologie apod.

Americká hypotéka – půjčka na cokoliv

Americká hypotéka umožňuje získat peníze na cokoliv. Třeba na financování nákupu nějaké další nemovitosti, peníze na podnikání, na rekonstrukci, či na cokoliv jiného.

U tohoto typu úvěru pak nepotřebujete ani potvrzení o příjmu a peníze můžete mít i bez ověřování registrů. Za půjčené peníze se ručí nemovitostí, další záruky již nejsou potřeba.

Půjčka bez nahlížení do registru

Vzhledem k tomu, že tyto úvěry jsou ručené zástavou nemovitosti (nebo i jiným majetkem), pak můžete mít peníze, i když máte nějakou negativní finanční minulost. Záznam v registru zde není překážkou.

Půjčka na vyplacení exekuce

Tato nebankovní americká hypotéka pak může sloužit i při řešení exekuce. Zatímco jinde vám při exekuci nikdo nic nepůjčí, zde je to možné. Zde je možné získat peníze, i když jste pod hrozbou exekuce, a odvrátit tak hrozící ztrátu majetku.

Online žádost o půjčku

O peníze si můžete požádat online, přes internet. Online žádost najdete zde.

Podrobné informace o americké hypotéce bez nahlížení do registrů:

Nebankovní americká hypotéka – bez nahlížení do registru
Popis půjčky: Nabízíme vám osobní úvěr třeba na rekonstrukci či jiné výdaje. Peníze si můžete půjčit i na podnikání nebo třeba na konsolidaci jiných finančních závazků. Jsou zde k dispozici půjčky od 100 tisíc korun, do 10 miliónů korun.
Poskytovatel půjčky / úvěru: ACEMA Credit Czech, a.s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní americká hypotéka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 100000 Kč
Maximální výše úvěru: 10000000 Kč
Min. délka úvěru: 1 rok
Max. délka úvěru: 20 roků
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 17%
Poplatek za úvěr: Náklad ve výši 2000,- Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 3% z výše úvěru tzn. 13500,- (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru)
RPSN: 21,2%
Příklad půjčky: Příklad: výše úvěru 450.000 Kč, úroková sazba 17% p.a. (platí, pokud již máte pojištění domácnosti), počet splátek 96, výši splátky 8.954,- Kč , doba fixace 10 let, celkově splatná částka spotřebitelem 859.584,- Kč, RPSN činí 21,2% a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Zaplatíte nám měsíčně 8605,-Kč a poplatek za vedení účtu 349,-Kč měsíčně, celkem tedy 8954,- Kč měsíčně po dobu 96 měsíců. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 2000,- Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 3% z výše úvěru tzn. 13500,- (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru)
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne, musí být uveden ale není prověřován
Musíte být zaměstnanec: ne
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: půjčka bez nahlížení do registru
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: zajištěný úvěr – zástava nemovitosti, nebo movitého majetku
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: 1 – 2 týdny
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 – 65 roků,
Požadované doklady: 2 doklady totožnosti, nabývací titul k nemovitosti (popř. movitým věcem) – kupní, darovací smlouva apod.
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: ACEMA Credit Czech, a.s.
Adresa: U Libeňského pivovaru 63/2, 181 00 Praha 8 – Libeň
IČO: 26158761
Telefon: 844505555
email: info@acema.cz
WWW: www.acema.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *