Online půjčka bez úroků do 40000 Kč

Za uzavření půjčky je účtován poplatek 2%. Pokud si půjčíte 10000 Kč, tento poplatek je ve výši 200 Kč. Pokud si půjčíte 40000 Kč, pak je poplatek 800 Kč.

Hodila by se vám 40000 Kč, tedy půjčka, u které nemusíte platit žádné úroky? Pak právě takovou nabídku nabízí mBank lidem, kteří u ní právě nyní uzavřou svou první půjčku. Neplatíte zde vůbec žádné úroky, jen jednorázový poplatek za vyřízení úvěru ve výši 2% z půjčené částky. Takže pokud si půjčíte částku 40 tisíc korun, celkem na splátkách a všech poplatcích uhradíte jenom 40800 Kč. A to už se vyplatí, nebo ne?

Půjčka bez úroků a bez navýšení

Nejlevnější půjčky od banky mají zpravidla roční úrok ve výši i 5 až 7%. A to se jim stále říká „levné půjčky“. Ono to také ve srovnání s jinými úvěrovými produkty není až tak mnoho. Třeba u kreditní karty platíte často i 20% a u některých nebankovních půjček nejsou velkou výjimkou i úroky přesahující 100% za rok.

mBank ale nabízí půjčku, která je zcela bez úroků. Pravda, tato půjčka není úplně zadarmo. To už byste asi chtěli hodně. Za uzavření půjčky je účtován poplatek 2%. Pokud si půjčíte 10000 Kč, tento poplatek je ve výši 200 Kč. Pokud si půjčíte 40000 Kč, pak je poplatek 800 Kč.

Tento poplatek pak pochopitelně neuplatíte předem, ale v rámci pravidelných splátek. Jinak už nic jiného neplatíte. Nejsou zde žádné poplatky za vedení účtu, za správu úvěru apod., jako to mívají jiné banky.

Bankovní účet bez poplatků

Kromě výhodné půjčky bez úroků, pak mBank nabízí i bankovní účet, u kterého nemusíte platit žádné poplatky, a který tak můžete mít zcela zdarma.

Neplatíte nic za všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR. Trvalé příkazy, SIPO i inkaso je bez poplatků 3x výběr z jakéhokoliv bankomatu v ČR je také zdarma. Výpisy (emailem) jsou bez poplatků. Účet máte k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnů.

Půjčka na cokoliv bez úroků

Peníze, které si zde takto půjčíte, můžete využít na cokoliv. Třeba na zaplacení nějakých výdajů ve vaší domácnosti. Nebo je můžete investovat do svého bydlení či podnikání.

Vaší představivosti, jak použít tyto finanční prostředky, nejsou kladena žádná omezení. Je to jen na vás.

Online půjčka s nízkým poplatkem

  • Půjčka od 10000 Kč do 40000 Kč
  • Bez úroků – úrok je 0%
  • Jednorázový poplatek 2% z výše úvěru
  • Bez poplatků za vedení účtu nebo správu úvěru
  • Peníze na cokoliv
  • Vyřízení půjčky online

Další parametry půjčky bez úroků od mBank:

Online půjčka bez úroků do 40000 Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: mBank S.A.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 10000 Kč
Maximální výše úvěru: 40000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 12 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 0%
RPSN: 3,81%
Poplatek za správu – ročně: bez poplatků za vedení půjčky
Poplatek za poskytnutí úvěru: jednorázový poplatek 2% z výše úvěru
Minimálně: 200 Kč
Maximálně: 800 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: žádné další poplatky nejsou
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: minimální věk 18 roků, nabídka půjčky do 40000 Kč bez úroků je určena pro nové klienty banky, resp. pro ty co zatím nemají žádnou půjčku od mBank
Požadavky na zajištění úvěru: v individuálních případech požadováno doložení příjmu (potvrzení ze zaměstnání, daňové přiznání)
Poznámky: Předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma, bez poplatků
Kontakty
Název společnosti mBank S.A., organizační složka
Adresa Futurama, Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8
IČO: 27943445
Telefon: 222 111 999
Email: kontakt@mBank.cz
WWW stránky: www.mbank.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *