Půjčky do 10000 Kč bez doložení příjmu – nyní i zdarma

Tyto rychlé nebankovní půjčky jsou nabízeny od 500 Kč do 10000 Kč. Peníze můžete mít na 7 dní nebo i na 45 dní. Peníze můžete mít již do 10 minut bez zbytečných otázek.

Máte-li hluboko do kapsy, pak jsou zde nebankovní půjčky do 10000 Kč. Ty si vyřídíte snadno a rychle, online, i bez doložení příjmu. Nyní platí i zvýhodněná akce pro nové klienty. Kteří mohou mít první půjčku úplně zadarmo. Bez placení úroků nebo poplatků. Peníze můžete mít již do 10 minut bez zbytečných otázek.

Rychlé nebankovní půjčky do 10000 Kč

Tyto rychlé nebankovní půjčky jsou nabízeny od 500 Kč do 10000 Kč. Peníze můžete mít na 7 dní nebo i na 45 dní. Konkrétní doba splatnosti je na vás, podle toho, jak se vám to hodí, a jak potřebujete.

Vše co je potřeba vyřídíte online, přes internet, bez osobní schůzky. Žádosti jsou schvalovány do 10 minut. Nepotřebujete žádné speciální doklady nebo dokumenty. Jde to i bez potvrzení o příjmu nebo jiných podobných dokladů.

První půjčka je nyní zdarma

Jako nový klient si zde napoprvé můžete půjčit peníze úplně zadarmo. Při první půjčce do 9000 Kč na 30 dní totiž nebudete platit žádné úroky ani žádné poplatky. Po schválení vaší žádosti vám bude na účet (nebo složenkou na poštu) odesláno třeba 9 tisíc korun. A za měsíc budete zpět posílat identickou částku. Také jen 9 tisíc korun. Nic navíc.

Půjčka bez doložení příjmu

U této půjčky obvykle nepotřebujete dokládat příjem. Potvrzení o příjmu zpravidla není vyžadováno. Pochopitelně byste ale měli být schopni půjčené peníze splácet.

Pokud jste zcela bez jakýchkoliv příjmů a netušíte, z čeho byste případně půjčené finanční prostředky uhradili, pak tento nebankovní úvěr není vhodným řešením vaší finanční situace.

Peníze online do 10 minut

Vše, co je potřeba, vyřídíte online. Stačí jen vyplnit online žádost, kterou najdete zde. A pak už jen být k dispozici na mobilním telefonu nebo emailu, pokud by bylo potřeba doplnit nějaké údaje nebo informace. Výsledek znáte do 10 minut.

Půjčka i pro ženy na MD nebo pro důchodce

Peníze, si zde může půjčit kdokoliv, je potřebuje. Pokud je vám nejméně 19 roků a současně maximálně 85 roků, pak neváhejte, a vyplňte žádost o peníze ihned.

Můžete to zkusit i jako nezaměstnaný, žena na mateřské nebo rodičovské. Půjčky jsou určeny i pro důchodce, pro OSVČ, nebo třeba i pro studenty.

Podrobné informace – půjčky do 10000 Kč bez doložení příjmů:

Půjčky do 10000 Kč bez doložení příjmu – nyní i zdarma
Popis půjčky: Máte-li hluboko do kapsy, pak jsou zde nebankovní půjčky do 10000 Kč. Ty si vyřídíte snadno a rychle online i bez doložení příjmu. Nyní platí i zvýhodněná akce pro nové klienty. Kteří mohou mít první půjčku úplně zadarmo.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Ferratum Bank p.l.c.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka bez potvrzení o příjmu
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 500 Kč
Maximální výše úvěru: 10000 Kč
Min. délka úvěru: 7 dní
Max. délka úvěru: 45 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Roční úrok 389,33%
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 38933%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 10000 Kč na 45 dní, pak budete vracet částku 14 800 Kč. Navíc tedy zaplatíte poplatek 4800 Kč, RPSN je pak 389,33%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne, i pro nezaměstnané, podnikatele, ženy na MD, důchodce apod.
Potvrzení o příjmu: ne, obvykle není potřeba dokládat potvrzení o příjmu
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ano, první půjčka do 9000 Kč na 30 dní je zadarmo
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez ručení, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ano – složenkou na poštu
Peníze na účet v bance ano, obvykle nejpozději do druhého dne
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: O půjčku může zažádat každý občan ve věku 19 – 85 let, nejsou žádné speciální podmínky nebo omezení
Požadované doklady: základní osobní údaje
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Ferratum Bank p.l.c.
Adresa: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, Sliema SLM, 1551, Malta
IČO:
Telefon: 245001715
email: info@ferratumbank.cz
WWW: www.ipujcka.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *