Půjčka až 250 000 Kč od soukromých osob

Sjednejte si soukromou půjčku od různých soukromých investorů. Tímto způsobem si můžete půjčit částku od 10 tisíc korun do 250 tisíc korun. A na dobu od 6 měsíců do 60 měsíců.

Sjednejte si soukromou půjčku od různých soukromých investorů. Až 250 000 Kč na 60 měsíců! A při tom můžete mít výhodnější úroky, než v bance. Tato půjčka se liší od jiných úvěrů, které jsou běžně k dispozici. Nepůjčujete si zde totiž od nějaké konkrétní banky nebo nebankovní společnosti, ale od několika soukromých osob.

Jedná se o tzv. „peer-to-peer“ půjčku. Funguje to tak, že vy zadáte požadavek na půjčku, a různé soukromé osoby pak investují svoje finanční prostředky, a na půjčku se vám „složí“. Často zde pak můžete mít výhodnější podmínky, než u srovnatelných bankovních či nebankovních finančních produktů.

Soukromá půjčka až 250000 Kč na 60 měsíců

Tímto způsobem si můžete půjčit částku od 10 tisíc korun do 250 tisíc korun. A na dobu od 6 měsíců do 60 měsíců. Záleží především na tom, jakou částku potřebujte. A na doložení vaší schopnosti splácet, či nakolik vaše poptávka zaujme soukromé investory.

Půjčka do 100 000 Kč i bez registrů

Jsou zde dvě varianty půjčky – bez doložení výpisů z registrů, a s doložením výpisu z registrů. Bez doložení výpisů z registrů si můžete půjčit od 10 tisíc korun do 100 tisíc korun. Pokud doložíte výpis z registrů (bankovní a nebankovní registr), pak si můžete půjčit od 100 tisíc korun až do 250 000 Kč.

Půjčka pro ženy na mateřské, pro OSVČ i pro důchodce

Tímto způsobem si pak může půjčit každý zájemce. Měli byste být schopni doložit svoji schopnost půjčené peníze splácet. Tedy u zaměstnanců doložit potvrzení o příjmu od zaměstnavatele nebo výpisy z bankovního účtu.

Podnikatelé (OSVČ) pak dokládají poslední daňové přiznání a výpis z účtu. Peníze si mohou půjčit i ženy na mateřské nebo rodičovské. Pak se dokládá výpis z účtu za poslední 3 měsíce, kde jsou vidět příchozí platby. Podobné podmínky platí třeba i pro důchodce.

Vyřízení soukromé půjčky online

O půjčku si můžete online na webu společnosti Benefi viz: www.benefi.cz (nebo pro více informací můžete navštívit jejich stránku). Vše se zde vyřizuje online, vyplníte online žádost a pošlete naskenované dokumenty. není potřeba chodit na pobočku, nebo „řešit“ nějaké papírové dokumenty.

Půjčky od soukromých investorů

U této půjčky nemáte dopředu „garantováno“ její poskytnutí. Funguje to celé, jako jakási aukce. Vy zadáte požadavek na částku a následně se na ni „skládají“ (jedena či více) soukromé osoby, které tímto způsobem investují své finanční prostředky. Čím více informací uvedete, především pak o své schopnosti splácet nebo o účelu půjčky, tím vyšší máte šance na schválení úvěru

Podrobné informace o soukromé půjčce:

Půjčka až 250.000 Kč od soukromých osob
Popis půjčky: Sjednejte si soukromou půjčku od různých soukromých investorů. Až 250 000 Kč na 60 měsíců a při tom můžete mít výhodnější úroky než v bance.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Benefi a.s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčky od soukromých osob
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 10000 Kč
Maximální výše úvěru: 250000 Kč
Min. délka úvěru: 6 měsíců
Max. délka úvěru: 60 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: individuální výše úroků
Poplatek za úvěr: 5% z výše úvěru
RPSN: dle dohodnutých úroků
Příklad půjčky: Při výši půjčky 10 000 Kč, výši splátky 193 Kč, 60 měsíčních splátek je úrok 6,00 % p.a., RPSN 7,66 % a celkem zaplatíte 11 580 Kč. Benefi a. s. poskytuje půjčky na 12 – 60 měsíců s maximální výši RPSN 59,99%.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, dokládá se schopnost splácet půjčku
Musíte být zaměstnanec: ne nemusíte být zaměstnanec
Potvrzení o příjmu: ano, dokládá se schopnost splácet půjčku
Kontroluje se registr: varianta půjčky s doložením výpisu z registru i varianta bez doložení
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy a bez ručení, bez ručitele
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: různá doba – individuální
Vyplacení peněz: převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Podmínky u standardní půjčky, tedy bez doložení výpisů z registru jsou: Doložení výše trvalého příjmu (potvrzení o příjmu, bankovní účet apod.), Proti žadateli o půjčku nesmí být vedena exekuce, Žadatel dodá k žádosti naskenovaný platný občanský průkaz z obou stran (pro ověření totožnosti), Žadatel nesmí být v insolvenčním řízení nebo na něj nesmí být podán návrh, Možnost půjčky 10 000 až 100 000 Kč. Podmínky u půjčky s doložením výpisu z registrů jsou: Žadatel dodá výpisy (scan nebo poštou) z bankovního a nebankovního registru (cbcb.cz a cncb.cz), Možnosti půjčky 100 000 až 250 000 Kč
Požadované doklady: osobní doklady, potvrzení o příjmu nebo výpisy z účtu, výpisy z registrů
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Benefi a.s.
Adresa: Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2 – Vinohrady
IČO: 03625699
Telefon: 844841841
email: info@benefi.cz
WWW: www.benefi.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

  1. Dobrý den jsem v jednom kolotoči nebankovek potřebují se z toho dostat ven a žít normální život jsem zaměstnána prosím o pomoc žádám 200000

  2. Dobrý den,jsem blbec a nasekal jsem si na neschopence dluhy na mikropujckach a ještě k tomu sem znovu vyčerpal flexibilní půjčku od homecreditu,kde teď skakaji šílený úroky. Jelikož jsem na neschopence,operace kotníku, banky mi nepujci i když jsem měl za život asi 5 pujcek. Nikdy jsem se neopozdil ze splatkou a naopak,když jsem měl peníze navíc vždy jsem doplatil dluhy dřív. Na neschopence mám 21000 a ještě k tomu 9000 z úrazového pojištění. Potřeboval bych půjčit asi 200 000. Splatku můžu dát tak 5000 kdyby se někdo ozval byl bych rád.

  3. Dobrý den měl bych zájem o půjčku na směnku 300tisic jestli by to šlo ručit směnkou děkuju

    1. Dobrý den.Chci si půjčit 150 000 i na směnku.Budu splácet 6500 Kč.Zaměstnaná s příjmem 25 000 Kč.Prosím za pomoc budu moc ráda.Předem děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.