Půjčka před výplatou do 20000 Kč – první je zdarma

Půjčky od 2000 Kč do 20000 Kč. Jako nový klient pak můžete mít až 8000 Kč, a to zcela zdarma, bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Peníze můžete mít na dobu od 1 dne do 30 dní.

Půjčte si až 20000 Kč, pokud vám schází peníze před výplatou. Nyní je navíc první půjčka pro nové klienty zadarmo. Bez placení úroků nebo jiných poplatků. Peníze můžete mít na účtu ještě dnes. Nabídka je určena každému, kdo má věk od 18 do 75 roků, a má nějaký minimální příjem, ze kterého bude schopen peníze splácet.

Půjčky před výplatou do 20000 Kč

Jsou zde k dispozici krátkodobé nebankovní úvěry – půjčky od 2000 Kč do 20000 Kč. Jako nový klient pak můžete mít až 8000 Kč, a to zcela zdarma, bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Peníze můžete mít na dobu od 1 dne do 30 dní. Pokud byste nebyli schopni včas vrátit peníze, je možné velmi snadno požádat o posunutí termínu splatnosti.

Peníze si můžete půjčit i bez potvrzení o příjmu. Je ale požadováno, abyste měli nějaký minimální příjem. A to ve výši alespoň 6000 Kč. Ten pak můžete doložit třeba pomocí výpisu z účtu nebo výplatní páskou. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání. Akceptovány jsou i jiné druhy příjmů.

První půjčka do 8000 Kč zcela zadarmo

Jako nový klient si zde můžete říci o peníze, až do výše 8000 Kč, a nic vás to nebude stát. Nebudou vám účtovány žádné úroky. A ani žádné poplatky. Vracíte stejnou částku, jako na začátku dostanete. Nic navíc. Můžete si zdarma, a bez nějakých skrytých nákladů vyzkoušet, jak funguje tato půjčka před výplatou. Pokud nebudete spokojeni s úrovní nabízených služeb, pak vás může uklidnit, že vás to nic nestojí.

Peníze na účet ještě dnes

Vše se zde řeší přes internet a jde to velmi rychle. Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes. Posílají se na bankovní účet (pro vyřízení tedy potřebujete vlastní účet u některé české banky). Tam vám pak peníze dorazí často už do hodiny od chválení.

Vyřízení úvěru online – přes internet

Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Přes internet a po telefonu. Jde to i bez osobní schůzky a bez dlouhého čekání. Stačí vyplnit tuto jednoduchou online žádost.

Férová půjčka bez rizika a bez poplatků předem

Tato půjčka nabízí férové podmínky. Neplatíte zde žádné poplatky předem. Kromě první půjčky zdarma, jsou účtovány standardní poplatky, dle příslušného ceníku. Jejich výši znáte ještě před schválením půjčky. Neplatíte žádné jiné „skryté“ poplatky.

Podrobné informace – půjčka před výplatou do 20000 Kč:

Půjčka před výplatou do 20000 Kč – první je zdarma
Popis půjčky: Půjčte si až 20000 Kč, pokud vám schází peníze před výplatou. Nyní je navíc první půjčka pro nové klienty zadarmo. Bez placení úroků nebo jiných poplatků Peníze můžete mít na účtu ještě dnes.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Creamfinance Czech, s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá nebankovní půjčka před výplatou
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 2000 Kč
Maximální výše úvěru: 20000 Kč
Min. délka úvěru: 1 den
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: roční úrok od 472%
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 5281%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 8000 Kč na 30 dní, vracíte jenom 8000 Kč. Tedy nic navíc. Úrok je 0%, RPSN je 0%. Pokud i půjčíte 20000 Kč na 30 dní, vracíte 27752 Kč. Poplatek je tedy 7752 Kč. Úrok 472% a RPSN 5281%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, minimální příjem 6000 Kč
Musíte být zaměstnanec: ne nemusíte být zaměstnanec (měli byste ale mít trvalý příjem)
Potvrzení o příjmu: ne, vyřízení je i bez potvrzení o příjmu (případně se dokládá třeba výpis z účtu nebo výplatní páska)
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ano, první půjčka 8000 Kč na 30 dní je zdarma, bez úroků a žádné poplatky
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 24 hodin (zpravidla ale ještě dnes)
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na účet ještě dnes
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: minimální věk 18 rok, maximálně 75 roků, být občanem ČR
Požadované doklady: základní osobní údaje, mobilní telefon, účet u banky
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Creamfinance Czech, s.r.o.
Adresa: Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7
IČO: 24849707
Telefon: 222200523
email: info@crediton.cz
WWW: www.crediton.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *