Rychlá online půjčka 3000 Kč do 30 minut

Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 3000 Kč (jako nový klient) nebo až 7000 Kč při opakované půjčce. Peníze máte na 5 až 30 dní (nový klient) nebo až na 45 dní (opakovaná půjčka).

Rychle a snadno můžete dostat půjčku 3000 Kč. Peníze máte už do 30 minut. Při opakované žádosti o půjčku si pak můžete půjčit až 7000 Kč. Vše se dá vyřídit online, bez zbytečného papírování. Peníze máte k dispozici okamžitě po vyřízení vašeho požadavku. Jako nový klient navíc můžete dostat i slevu – budete platit nižší úroky.

Rychlá půjčka před výplatou ihned

Tato nebankovní půjčka nabízí všem a rychle peníze. Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 3000 Kč (jako nový klient) nebo až 7000 Kč při opakované půjčce. Peníze máte na 5 až 30 dní (nový klient) nebo až na 45 dní (opakovaná půjčka).

Finanční prostředky máte k dispozici ihned po schválení vašeho požadavku. Už do 30 minut mohou být na vašem bankovním účtu. Pokud vám snad chybí peníze před výplatou, nebo pokud sháníte menší půjčku peněz, i z jakéhokoliv jiného důvodu, pak máte šanci právě zde.

Peníze do 30 minut na účtu v bance

Peníze jsou vypláceny okamžitě, po schválení vaší žádosti. Pokud máte bankovní účet zřízen u Komerční banky, Raiffeisenbank, ČSOB, České Spořitelny, případně u Fio Bank nebo UniCredit Bank, můžete finance očekávat maximálně do 30 minut od dokončení žádosti (v rámci pracovní doby).

Pokud máte účet u nějaké jiné banky, pak to může trvat až dva pracovní dny.

Online půjčka i bez zaměstnání

Peníze si zde můžete půjčit, i když jste bez zaměstnání. Jde zde sice požadováno, abyste měli nějaký minimální, pravidelný a doložitelný příjem, nemusí to ale být jen zaměstnání.

Peníze si můžete půjčit třeba, i když jste důchodce, a dostáváte invalidní nebo starobní důchod. Nebo, když jste žena na mateřské nebo rodičovské. Nebo pokud máte třeba nějaký pravidelný příjem z pronájmu bytu, z nějaké brigády atp.

Online žádost o peníze

Vše, co je potřeba k tomu, abyste dostali peníze, vyřídíte online. Stačí vyplnit základní registraci, kterou najdete na webu finanční společnosti.

Podrobné informace o půjčce 3000 Kč do 30 minut

Rychlá online půjčka 3000 Kč do 30 minut
Popis půjčky: Rychle a snadno můžete dostat půjčku 3000 Kč. Peníze máte už do 30 minut. Při opakované žádosti o půjčku, si můžete půjčit až 7000 Kč. Vše se dá vyřídit online.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Emma’s credit s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá online půjčka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 500 Kč
Maximální výše úvěru: 7000 Kč
Min. délka úvěru: 5 dní
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 1% denně
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 23,34%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 3000 Kč na dobu 30 dní, pak vám bude účtován úrok ve výši 900 Kč (1% denně). Celkem byste tedy standardně vraceli 3900Kč, RPSN je 2334 Kč, jako nový klient ale máte možnost získat slevu na úroku až 200 Kč, reálně tedy vracíte jenom 3700 Kč.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, je požadován alespoň nějaký, minimální příjem
Musíte být zaměstnanec: ne, můžete být nezaměstnání (ale s nějakým minimálním příjmem)
Potvrzení o příjmu: ano, potvrzení o příjmu, výpis z účtu nebo výplatní páska
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne, u první půjčky je pouze sleva na úroku
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 30 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 – 65 roků, občanství ČR, požadované doklady
Požadované doklady: občanský průkaz a jeden další doklad (např. pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo také rodný list), doklad o příjmu, mobilní telefon, přístup k internetu, abyste se mohli přihlásit na email, a v neposlední řadě také číslo bankovního účtu a doklad o tom, že je účet Váš (výpis z účtu).
Poznámky: Potvrzení o příjmu nebo doklad, ze kterého vyplývají příjmy za poslední dva měsíce. Kopie výplatních pásek, výpis z účtu dokládající pravidelné měsíční příjmy platu nebo mzdy, daňové přiznání, rozhodnutí o přiznání důchodu, doložení příjmu z pronájmu (smlouva o pronájmu + výpis z účtu prokazující pravidelné placení tohoto nájmu) apod.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Emma’s credit s.r.o.
Adresa: Na Bojišti 1472/20, 12000 Praha 2
IČO: 03299309
Telefon: 226254777
email: emma@emmascredit.cz
WWW: www.emmascredit.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *