Půjčka 50000 Kč v hotovosti (bez registru a bez doložení příjmu)

Můžete si půjčit od 5.000 Kč do 50.000 Kč Pravidelné měsíční splátky na 14, 17 nebo 20 měsíců

Hodilo by se vám 50 tisíc korun na cokoliv? Peníze, které dostanete na ruku ihned a bez zbytečných otázek? Právě takovou nabídku zde pro vás máme. Tato půjčka v hotovosti vám umožní získat od 5000 Kč do 50000 Kč. Vyřízení je rychlé a snadné. Vyplníte jednoduchou žádost přes internet a peníze vám do 24 hodin dovezou až do domu.

Půjčka 50000 Kč ihned hotově na ruku

Většina nebankovních půjček je poskytována jen s převodem peněz na účet. Jsou, ale situace, kdy by se vám více hodilo vyplacení půjčky v hotovosti. Třeba už jen proto, že bankovní převod může trvat i několik dní. Tady ale můžete mít peníze v hotovosti u vás doma do 24 hodin.

Rychlá půjčka hotově na ruku – pravidelné měsíční splátky

Další velkou nevýhodou nebankovních půjček bývá požadavek na jednorázové splacení půjčených peněz třeba už za 4 týdny. Tady je to ale jiné. Peníze si můžete půjčit až na 20 měsíců a budete splácet pouze pravidelné měsíční splátky. Nemusíte se tedy bát, že byste vraceli ihned celou částku. Peníze budete splácet postupně a nebude to tedy tak velká zátěž pro váš finanční rozpočet.

Půjčka 50 tisíc korun v hotovosti

  • Můžete si půjčit od 5.000 Kč do 50.000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky na 14, 17 nebo 20 měsíců
  • Výplata půjčky v hotovosti u vás doma
  • Vyřízení přes internet do 24 hodin
  • Minimální požadavky, jistota schválení skoro pro každého
  • Bez ručení a bez ručitele

Půjčka peněz všem, na cokoliv

O peníze si zde může požádat téměř kdokoliv. Pokud je vám alespoň 21 roků, můžete si zkusit vyplnit online žádost a ihned budete vědět, jestli bude půjčka schválena a kolik byste mohli dostat. K vyřízení tohoto nebankovního úvěru budete potřebovat platný občanský průkaz a dále doložit své bydliště. Měli byste mít také nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni peníze splácet – doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ.

Kde sehnat půjčku v hotovosti?

Pokud by vás zajímalo více informací, nebo pokud byste chtěli rovnou vyplnit nezávaznou poptávku půjčky – podívejte se ZDE.

Při splnění základních podmínek si můžete říci až o 50 tisíc korun v hotovosti a peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin. Tak neváhejte a požádejte si o peníze ještě dnes.

Podrobné informace o půjčce do 50000 Kč

Půjčka 50000 Kč v hotovosti (bez registru a bez doložení příjmu)
Popis půjčky: Půjčka 5000 Kč až 50000 Kč až na 20 měsíců, pravidelné měsíční splátky, rychlé vyřízení a peníze máte ihned.
Poskytovatel půjčky / úvěru: EC Financial Services, a.s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka v hotovosti ihned
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 5000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: 14 měsíců
Max. délka úvěru: 20 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: roční úrok 15%
Poplatek za úvěr: bez poplatků
RPSN: již od 255,18% %
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 50000 Kč na 20 měsíců, budete každý měsíc splácet pravidelnou splátku 5 495 Kč. Celkem zaplatíte 109 900 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 50 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 59 900 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 10 500 Kč, úrok 11 649,60 Kč, náklady na vyhodnocení úvěru 5 250 Kč a částky za hotovostní inkaso splátek 32 500 Kč
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano
Musíte být zaměstnanec: ne, je ale požadován doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ
Potvrzení o příjmu: ano
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez zástavy (bez zajištění)
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 24 hodin
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet v bance ne
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 21 roků, platný OP, pracovní smlouva nebo platný živnostenský list, potvrzení trvalého či přechodného pobytu – nájemní smlouva nebo LV při vlastnictví nemovitosti, doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ
Požadované doklady: platný občanský průkaz (OP)
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: EC Financial Services, a.s.
Adresa: Sídlo: Koněvova 2660/141, Praha 3 – Žižkov, PSČ 130 00
IČO: 24243744
Telefon: 844 13 14 15
email: pujcka@exca.cz
WWW: www.expresscash.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *