Půjčka do 100 000 Kč bez registrů a bez ručitele

Tato rychlá nebankovní půjčka nabízí peníze od 5000 Kč do 100 000 Kč, i bez nahlížení do registrů a bez ručitele. Peníze si zde můžete půjčit na dobu od 12 měsíců do 48 měsíců.

Tato rychlá nebankovní půjčka nabízí peníze od 5000 Kč do 100 000 Kč, i bez nahlížení do registrů a bez ručitele (či bez zástavy). Peníze pak máte na 12 až 48 měsíců, a splácíte je prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek.

Půjčka 100 tisíc korun pro zaměstnance nebo pro OSVČ

Tato nebankovní půjčka je k dispozici až do výše 100 000 Kč. Předpokladem pro její získání je schopnost doložit příjem. A to buď příjem ze zaměstnání (tedy potvrzení od zaměstnavatele, výplatní pásky, výpis z nebankovního účtu). Nebo pokud jste OSVČ tak doložení příjmů z podnikání.

Peníze si zde můžete půjčit na dobu od 12 měsíců (jeden rok) do 48 měsíců (4 roky). Splacení pak probíhá podobně, jako u klasického bankovního úvěru. Hradíte tedy jen pravidelné měsíční splátky. Neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka i bez nahlížení do registrů

Peníze si zde může půjčit kdykoliv je právě potřebuje. Je to bezúčelový nebankovní úvěr – nemusíte tedy nijak prokazovat na, co finanční prostředky potřebujete, a jak je utratíte.

Vše co je potřeba k tomu, abyste zde dostali peníze, se dá vyřídit online, jen přes internet. Po vyplnění jednoduché žádosti se s vámi spojí pověřený pracovník, který s vámi provede doplnění chybějících údajů.

Pokud je vše v pořádku, budete obratem informováni o schválení půjčky. Doba vyřízení vašeho požadavku je maximálně hodiny (do 60 minut), zpravidla je to ale mnohem rychleji.

Potřebujete peníze ještě dnes? Pak ihned vyplňte žádost:

O peníze si zde můžete požádat online – žádost o půjčku najdete zde.

Peníze ihned – ještě dnes na účtu v bance

Máte-li účet v jedné z těchto bank: Československá obchodní banka a.s., Česká spořitelna a.s., Moneta Money bank a.s., peníze budou připsány na Váš účet během několika minut, po přijetí Vámi podepsané smlouvy.

Máte-li účet v jiné bance, převod peněz může trvat až 24 hodin. Převody finančních prostředků jsou prováděny pouze v pracovních dnech od 9 do 17 hodin.

Podrobné informace o půjčce do 100 000 Kč bez registrů a bez ručitele:

Půjčka do 100 000 Kč bez registrů a bez ručitele
Popis půjčky: Tato rychlá nebankovní půjčka nabízí peníze od 5000 Kč do 100 000 Kč, i bez nahlížení do registrů, a bez ručitele (či bez zástavy). Peníze pak máte na 12 až 48 měsíců.
Poskytovatel půjčky / úvěru: PRONTO CREDIT s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka bez nahlížení do registrů
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 5000 Kč
Maximální výše úvěru: 100000 Kč
Min. délka úvěru: 12 měsíců
Max. délka úvěru: 48 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 66,62%
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: maximálně 365%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 30000 Kč na dobu 2 roky (24 měsíců), bude splácet každý měsíc 1995 Kč. Celkem na splátkách zaplatíte 47 880 Kč, RPSN je 66,62%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, dokládá se nějaký pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: ano, musíte mít prokazatelné zaměstnání, nebo být OSVČ s pravidelným a dostatečným příjmem
Potvrzení o příjmu: ano, potvrzení od zaměstnavatele, výplatní pásky, výpis z účtu, daňové přiznání, potvrzení o bezdlužnosti apod.
Kontroluje se registr: ne, bez nahlížení do registrů
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do hodiny (60 minut)
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Být občanem ČR a máte trvalý pobyt na území České republiky, mít vlastní bankovní účet, mobilní telefon a email, není proti vám vedeno exekuční řízení nebo podán návrh na zahájení insolvenčního řízení
Požadované doklady: Dva doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list). Doklady k doložení příjmu a alespoň jeden z tzv. „kontaktních dokladů“ (výpis z BÚ, SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn atp.)
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: PRONTO CREDIT s.r.o.
Adresa: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 – Staré Město
IČO: 27525210
Telefon: 277000340
email: info@prontopujcka.cz
WWW: www.prontopujcka.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *