Hotovostní půjčka Praha: Až 150 000 Kč v hotovosti na ruku

U tohoto úvěru můžete dostat částku od 5000 Kč do 150 000 Kč, a to i v hotovosti. Peníze pak splácíte od 12 měsíců do 42 měsíců (tedy splatnost 1 – 3,5 roku).

Sehnat nějakou solidní půjčku bez podvodů a bez vysokých úroků, může být někdy i velmi složité. Zvláště pak v případě, že by to měla být půjčka peněz v hotovosti. Peníze v hotovosti vám jen tak někdo nepůjčí. V bance je to vždy na účet, a i nebankovní společnosti zpravidla preferují bezhotovostní výplatu. Zde ale máme nabídku, na jednu slušnou půjčku v hotovosti, kterou si můžete vyřídit v Praze.

Půjčka v hotovosti na ruku do 150 tisíc korun

U tohoto úvěru můžete dostat částku od 5000 Kč do 150 000 Kč, a to i v hotovosti. Pochopitelně je možný i bezhotovostní převod na účet v bance, tak jako jinde. Peníze pak splácíte od 12 měsíců do 42 měsíců (tedy splatnost 1 – 3,5 roku), formou pravidelných měsíčních splátek.

K vyřízení nepotřebujete ručitele ani žádnou zástavu. Předpokladem pro schválení vaší žádosti je doložení minimálního příjmu, a to ve výši alespoň 10000 Kč měsíčně (musíte tedy být zaměstnanec, OSVČ, důchodce, apod.).

Případně je možné získat i půjčku bez doložení příjmu (třeba pro ženy na mateřské nebo rodičovské), pak se ale jedná o podstatně nižší sumu. Bez doložení příjmu je zpravidla možné získat jen půjčku do 5000 Kč.

Půjčka v hotovosti nebo na účet ihned

Na této stránce najdete formulář s online žádostí o půjčku. Žádost je nezávazná, jejím vyplněním zatím neuzavíráte žádný závazek. Po vyplnění všech požadovaných údajů se ihned dozvíte, zda jsou splněny podmínky pro schválení úvěru. Také se dozvíte, kolik peněz a na jak dlouhou dobu, byste zde mohli dostat. Také i to, kolik budete splácet měsíčně, jak vysoký je úrok nebo RPSN.

Pak se můžete sami rozhodnout, zda vám navrhované podmínky vyhovují, a pokračovat ve sjednávání půjčky přes internet. Vše se dá vyřídit jen přes počítač a peníze budete mít do 24 hodin na účtu v bance. Nebo můžete zvolit hotovostní půjčku, a dohodnout se na osobní schůzce na pobočce v Praze (na Olšanském náměstí), a zde pak dostat do 20 minut peníze v hotovosti na ruku.

Hotovostní půjčka Praha do 150 000 Kč

  • Nebankovní úvěr od 5000 Kč do 150 000 Kč
  • Splatnost od 12 do 42 měsíců
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez placení poplatků předem, pravidelné měsíční splátky
  • Minimální příjem 10000 Kč (zaměstnanec, živnostník, OSVČ, důchodce)
  • Věk 21 – 75 roků
  • Trvalé bydliště nesmí být na městském/obecním úřadu
  • Bez exekuce a bez insolvence
  • Peníze v hotovosti do 20 minut na pobočce
  • Peníze na účet v bance do 24 hodin

Nezávazná online poptávka - peníze rychle a online

Vyberte si, kolik peněz potřebujete a zadejte několik údajů o své osobě.

Vaše poptávka bude během několika minut vyhodnocena, a bude vám nabídnuta ta nejvýhodnější půjčka, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Vysoké procento schválených žádostí. Peníze můžete mít ještě dnes!

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *