Půjčka do 30000 Kč ihned v hotovosti na ruku

Můžete zde dostat finanční prostředky od 500 Kč do 30000 Kč (jako nový klient pak zpravidla do 5000 Kč). Peníze máte připravené k vyzvednutí už do 15 minut.

Tato okamžitá online půjčka vám umožní dostat peníze ihned, i v hotovosti na ruku. Můžete si zde říci až o 30000 Kč. Peníze máte připravené k vyzvednutí už do 15 minut. Můžete si je nechat poslat na účet v bance nebo vyplatit v hotovosti.

Půjčky do 30000 Kč v hotovosti ještě dnes

Tento krátkodobý nebankovní úvěr je určený všem, kdo potřebují rychle sehnat peníze. Nedokládáte zde účel využití finančních prostředků – peníze máte k dispozici na cokoliv. Můžete zde dostat finanční prostředky od 500 Kč do 30000 Kč (jako nový klient pak zpravidla do 5000 Kč)

Stačí jen vyplnit online žádost a peníze můžete mít už do 15 minut. V hotovosti na ruku ještě dnes. Nebo ihned na vašem bankovním účtu. Peníze máte až na 30 dní s možností prodloužení splatnosti i na delší dobu.

Půjčky i pro důchodce nebo pro ženy na mateřské

Peníze si zde může půjčit kdokoliv, kdo je potřebujete. Nemusíte být zaměstnanec a mít potvrzení od zaměstnavatele, abyste si mohli požádat o úvěr. Peníze mohou dostat třeba i ženy na mateřské nebo rodičovské. Půjčka je dostupná i pro důchodce.

Pokud máte alespoň nějaký pravidelný příjem trvalejšího charakteru, peníze mohou být ihned vaše. Stačí doložit nějaký příjem – výplatní páska, výpis z bankovního účtu, příjmy z podnikání, doklad o tom, že dostáváte mateřskou nebo rodičovskou či důchod.

Peníze ihned na ruku

Na rozdíl od jiných nebankovních půjček, kde můžete dostat peníze jen bezhotovostně, převodem na účet v bance, tady je můžete mít i v hotovosti, na ruku, ještě dnes. Společnost spolupracuje se čerpacími stanicemi. Po schválení půjčky, už do 15 minut tak můžete navštívit nejbližší „čerpačku“, a tam vám vyplatí peníze v hotovosti.

Rychlá nebankovní půjčka online

O peníze si zde žádáte online, přes internet. Online žádost najdete zde. Vše co je potřeba, vyřídíte v klidu z pohodlí vašeho domova. Už za 15 minut můžete mít finanční prostředky.

Rychlá půjčka bez 1 Kč

U této rychlé nebankovní půjčky ani není potřeba platit nějaké poplatky předem. Nemusíte posílat ani 1 Kč (jako to vyžadují některé jiné nebankovní společnosti).

Podrobné informace o hotovostní půjčce do 30000 Kč:

Půjčka do 30000 Kč ihned v hotovosti na ruku
Popis půjčky: Tato okamžitá online půjčka vám umožní dostat peníze ihned, i v hotovosti na ruku. Můžete si zde říci až o 30000 Kč. Peníze pak máte připravené k vyzvednutí už do 15 minut
Poskytovatel půjčky / úvěru: CreditPortal, a.s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní půjčky v hotovosti
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 500 Kč
Maximální výše úvěru: 30000 Kč
Min. délka úvěru: 5 dní
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: roční úrok 40%
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 9202,6%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 10000 Kč na 30 dní, pak vracíte celkem 14 499,77 Kč, RPSN je tedy 9202,6%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste mít nějaký pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: ne (můžete být na mateřské, rodičovské, důchodce, podnikatel apod.)
Potvrzení o příjmu: ano, dokládá se nějaký pravidelný příjem (výplata, mateřská, důchod apod.)
Kontroluje se registr:
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 15 minut
Peníze v hotovosti ano, vyplacení i v hotovosti
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Musí vám být více než 18 let a nesmíte u nás mít žádné aktuálně nesplacené půjčky.
Požadované doklady: osobní doklady, doložení příjmu – výplatní pásky, výpis z bankovního účtu, doklad o mateřské nebo rodičovské, doklady o porodném, doklad o důchodu, daňové přiznání (u OSVČ) apod.
Poznámky: Poskytuje krátkodobé úvěry i matkám na mateřské dovolené a důchodcům. Je však nezbytné, aby klient měl vždy zajištěn pravidelných příjem.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: CreditPortal, a.s.
Adresa: Argentinská 286/38, Praha-Holešovice, PSČ 170 00
IČO: 03240207
Telefon: 222209011
email: kontakt@creditportal.cz
WWW: www.creditportal.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *