Krátkodobá půjčka do 5000 Kč v hotovosti bez registrů

Základní úvěr je od 500 Kč do 5000 Kč (resp. do 4999 Kč). Je ale možnost i půjčky až do 10000 Kč. Doba splatnosti je od 5 dní do 35 dní. Peníze jsou do 15 minut vaše.

Tato krátkodobá půjčka nabízí rychle až 5000 Kč, bez kontrolování bankovních či nebankovních registrů. Peníze vám přijdou ihned na účet v bance – již do 15 minut od schválení. Neplatíte žádné poplatky předem, ani nic navíc. Žádné skryté poplatky apod. Jen to, na čem se dohodnete předem. Peníze můžete dostat i v hotovosti na ruku, na pobočce.

Rychlá půjčka před výplatou do 5000 Kč

Tato rychlá půjčka umožňuje získat až 5000 Kč ihned. Třeba když potřebujete peníze před výplatou. Stačí jen malá chvíle, a vyplnění jednoduché žádosti, a peníze jsou do 15 minut vaše. Základní úvěr je od 500 Kč do 5000 Kč (resp. do 4999 Kč). Je ale možnost i půjčky až do 10000 Kč.

Doba splatnosti je od 5 dní do 35 dní. Máte pak i možnost opakovaného prodloužení doby splatnosti – po uhrazení příslušného poplatku za prodloužení.

Krátkodobá půjčka i bez ověřování registrů

Pro chválení vaší žádosti by vám mělo být alespoň 18 roků a maximálně 70 roků. Neměli byste mít trvalý pobyt na městském úřadu. Budete potřebovat vlastní bankovní účet. Půjčka je poskytována i bez ověřování bankovních či nebankovních registrů. Kontroluje se ale, zda nemáte exekuci (databáze exekucí CEE), nebo zda nejste v insolvenci (insolvenční rejstřík)

 

Půjčka v hotovosti na ruku nebo do 15 minut na účet

Peníze zde můžete dostat velmi rychle. Už do 15 minut vám mohou přijít na účet v bance. Pokud máte účet u Komerční banky, Moneta Money Bank, České spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Sberbank nebo FIO, půjčka by vám na účet měla dorazit do 15 minut. Máte-li účet u jiné banky, převod proběhne během dvou pracovních dnů.

Peníze ale můžete dostat i v hotovosti na ruku, na něktré pobočce. Ty pak najdete ve větších městech v ČR. Je to především Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Česká Lípa, Karlovy Vary, Žatec, Písek, Jindřichův Hradec, Tábor, Jablonec nad Nisou, Prostějov, Teplice. Chomutov, Louny nebo Ústí nad Labem.

Rychlá online půjčka i bez potvrzení o příjmu

U této rychlé online půjčky zpravidla ani nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Je ale požadováno, abyste měli nějaký příjem. A to minimálně 7000 Kč měsíčně. Nemusíte to ale být jen výplata ze zaměstnání. Může to být i nějaký jiný, doložitelný příjem.

Podrobné informace – krátkodobá půjčka do 5000 Kč:

Krátkodobá půjčka do 5000 Kč v hotovosti bez registrů
Popis půjčky: Tato krátkodobá půjčka nabízí rychle až 5000 Kč, bez kontrolování bankovních či nebankovních registrů. Peníze vám přijdou ihned na účet v bance – již do 15 minut od schválení
Poskytovatel půjčky / úvěru: VATAONLINE s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní půjčky v hotovosti
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 500 Kč
Maximální výše úvěru: 5000 Kč
Min. délka úvěru: 5 dní
Max. délka úvěru: 35 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Úrok 1% denně
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 2205%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 5000 Kč (resp. 4999 Kč) na 30 dní, pak vracíte 6499 Kč, poplatek za půjčku je tedy 1500 Kč, RPSN vychází na 2357%, denní úrok je 1%, jiné poplatky ani náklady pak již s půjčkou nejsou spojeny
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste mít minimální příjem alespoň 7000 Kč
Musíte být zaměstnanec: ne, půjčka je i pro důchodce nebo i pro OSVČ apod.
Potvrzení o příjmu: ne, vyřízení je i bez potvrzení o příjmu
Kontroluje se registr: ne, bankovní/nebankovní registr se nekontroluje, kontroluje se Centrální evidence exekucí (CEE) a insolvenční rejstřík
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 15 minut
Peníze v hotovosti ano i v hotovosti na ruku na pobočce
Peníze na účet v bance převodem na účet do banky do 15 minut
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: věk mezi 18 a 70 lety, vlastní bankovní účet, žádné dluhy po splatnosti, trvalé bydliště jinde než na úřadu, občanství ČR
Požadované doklady: nejsou potřeba (sporadicky vyžadována kopie OP)
Poznámky: Pokud máte účet u Komerční banky, GE Money Bank, České spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Sberbank nebo FIO, půjčka by vám na účet měla dorazit do 15 minut. Máte-li účet u jiné banky, převod proběhne během dvou pracovních dnů.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: VATAONLINE s.r.o.
Adresa: Na Poříčí 1040/10, 110 00, Praha 1
IČO: 24172057
Telefon: 800880890
email: info@vataonline.cz
WWW: www.vataonline.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *