Krátkodobá půjčka do 12000 Kč bez kontrolování registrů

Toto je krátkodobá nebankovní půjčka, až do 12000 Kč, o kterou si může požádat každý. Nyní máte první půjčku do 8000 Kč zdarma, bez poplatků a bez úroků.

Toto je krátkodobá nebankovní půjčka, až do 12000 Kč, o kterou si může požádat každý. Nyní máte první půjčku do 8000 Kč zdarma, bez poplatků a bez úroků. Takže pokud si půjčíte peníze – třeba na 28 dní (4 týdny), pak po uplynutí této doby vracíte právě jen tuto částku. Žádné poplatky nebo úroky navíc.

Krátkodobá nebankovní půjčka bez registrů

Tato nabídka se řadí mezi krátkodobé nebankovní úvěry. Peníze zde můžete mít k dispozici na 7, 14, 21 nebo 28 dní (tedy na 1 až 4 týdny). Hodí se v situaci, kdy vám chybí peníze do výplaty, když potřebujete rychle uhradit nějaký neočekávaný výdaj nebo v obdobných situacích. Naopak se nehodí k financování nějakých dlouhodobějších finančních závazků. Nebo abyste si půjčovali na úhradu splátek za nějaké jiné půjčky či úvěry

Půjčky i pro ženy na mateřské

O peníze si zde může říct každý zaměstnanec s pravidelným příjmem (je požadován alespoň nějaký minimální pravidelný příjem). Půjčka je i pro OSVČ, nebo třeba i pro ženy na mateřské či rodičovské. Prostě a jednoduše pro každého, kdo může doložit nějaký příjem. A to buď pomocí výplatní pásky (3 poslední), nebo třeba výpisem z bankovního účtu.

Peníze do 30 minut bez nahlížení do registrů

O peníze si zde můžete požádat online. Mezi základní podmínky patří minimální věk 21 roků a trvalý pobyt v ČR. U této půjčky se nenahlíží do bankovního či nebankovního registru. Neměli byste ale být v exekuci nebo insolvenci. Vadí také trvalé bydliště na městském úřadu.

K vyřízení potřebujte jenom základní osobní doklady, bankovní účet (vlastní), emailovou adresu a telefon pro případnou další komunikaci.

Online žádost o peníze – již do 30 minut jsou vaše

O peníze (až do 12 000 Kč) si můžete požádat ihned – stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost a peníze mohou být už do 30 minut vaše.

První půjčka je zdarma, bez poplatků

Jako nový klient navíc momentálně můžete využít výhodnou nabídku – první půjčka zdarma. Tedy pokud si půjčíte částku do 8000 Kč, pak za ni napoprvé nic neplatíte, žádné úroky, ani žádné poplatky. Prostě a jednoduše dostanete na účet v bance 8000 Kč, a po uplynutí dohodnuté doby (1 – 4 týdny) vracíte právě jen tu stejnou částku. Ani 1 Kč navíc.

Podrobné parametry krátkodobé nebankovní půjčky bez registru:

Krátkodobá půjčka do 12000 Kč bez kontrolování registrů
Popis půjčky: Toto je krátkodobá nebankovní půjčka až do 12000 Kč, o kterou si může požádat každý. Nyní máte první půjčku 8000 Kč zdarma, bez poplatků a bez úroků.
Poskytovatel půjčky / úvěru: FINFAST, s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní půjčka bez registrů
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 12000 Kč
Min. délka úvěru: 7 dní
Max. délka úvěru: 28 dní (4 týdny)
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků
Poplatek za úvěr: u půjčky 10000 Kč na 28 dní zaplatíte 2800 Kč, tj. 28%
RPSN: 24,04%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 12000 Kč na 28 dní (4 týdny), pak vracíte 15360 Kč, tedy poplatek navíc je 3360 Kč, což je 28%, RPSN je pak 2403%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, je požadován nějaký minimální pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: pro zaměstnance, OSVČ nebo na mateřské dovolené s pravidelným příjmem.
Potvrzení o příjmu: ano
Kontroluje se registr: ne, bez kontrolování registrů
První půjčka zdarma: ano, první půjčka 8000 Kč je zdarma, bez poplatků a bez úroků
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 30 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Půjčku může získat fyzická osoba starší 21 let s trvalým pobytem na území České Republiky
Požadované doklady: Požadujeme občanský průkaz, výplatní pásky nebo výpisy z účtu.
Poznámky: Vlastní bankovní účet, mobilní telefonní číslo a emailovou adresu. Dispoziční právo k bankovnímu účtu nestačí. Internetové bankovnictví je výhodou, nikoli podmínkou. Je zaměstnaná, OSVČ nebo na mateřské dovolené s pravidelným příjmem. Není v exekučním řízení. Nemá již povolené oddlužení (insolvence), nebo o něj zažádáno. Nemá trvalé bydliště na Městském úřadě. Má v pořádku platební historii a uhrazené dluhy.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: FINFAST, s.r.o.
Adresa: Navrátilova 1421/11, 110 00 Praha 1 – Nové Město
IČO: 24286168
Telefon: 733787200
email: info@fastfin.cz
WWW: www.fastfin.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *