Nebankovní půjčka 35 000 Kč bez potvrzení o příjmu

Tato nebankovní půjčka vám umožní získat časově neomezenou finanční rezervu od 2000 Kč do 35000 Kč. Tyto finanční prostředky pak máte neustále k dispozici.

Tato nebankovní půjčka funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Máte schválený úvěrový limit až do výše 35000 Kč a z něj si můžete kdykoliv vybrat peníze. Ty pak máte ihned k dispozici na účtu v bance (do 10 minut).

O peníze si zde může požádat každý, kdo má alespoň 19 roků a nějaký minimální, pravidelný příjem (zaměstnání, brigáda, mateřská, rodičovská, důchod apod.)

Neomezená doba splácení

Tuto půjčku navíc nemusíte splatit ihned. Splácení finančních prostředků si můžete rozložit na delší dobu. Každý měsíc stačí uhradit jen minimální splátku ve výši 12,5%.  Splacené peníze se vám pak zase připočítávají k úvěrovému limitu, který máte k dispozici. Z něj si pak můžete opakovaně brát další peníze. Můžete si tedy půjčovat a splácet po neomezenou dobu. Vždy stačí uhradit jen minimální měsíční splátku.

Nebankovní půjčka i bez potvrzení o příjmu

Tato nebankovní půjčka vám umožní získat časově neomezenou finanční rezervu od 2000 Kč do 35000 Kč. Tyto finanční prostředky pak máte neustále k dispozici. Pokud si žádné peníze nevyberete, pak nic neplatíte. Poplatky a úroky jsou vám účtovány pouze při čerpání peněz.

K vyřízení také nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Vlastně ani nemusíte být zaměstnaní. Je sice potřeba, abyste měli alespoň nějaký minimální pravidelný příjem. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání

Půjčka i na mateřskou nebo na důchod

Peníze si můžete půjčit, i když jste třeba žena na mateřské nebo rodičovské. Nebo třeba pokud máte jenom nějakou brigádu. Peníze si můžete půjčit i jako důchodce na starobní či invalidní důchod.

Peníze už do 10 minut

Vše, co je potřeba, zde vyřídíte online, přes internet. Peníze máte ihned k dispozici. Vyplnění žádosti a její schválení zabere jen několik málo minut. A peníze jsou ihned odesílány na váš bankovní účet. Tam je pak máte už do 10 minut (během standardní pracovní doby, kdy banky provádí bankovní převody, o víkendu si budete muset počkat na další pracovní den).

Potřebujete peníze rychle nebo dokonce ihned?

Pak si o ně ihned požádejte. Online žádost o peníze najdete ZDE. Už za malou chvíli, ještě dnes, pak máte peníze k dispozici na cokoliv, co právě potřebujete.

Podrobné informace o nebankovní půjčce do 35000 Kč:

Nebankovní půjčka 35 000 Kč bez potvrzení o příjmu
Popis půjčky: Tato nebankovní půjčka funguje na podobném principu, jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Máte schválený úvěrový limit až do výše 35000 Kč, a z něj si můžete kdykoliv vybrat peníze. Ty pak máte k dispozici ihned.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Ferraum Bank p.l.c.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní kontokorent
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 2000 Kč
Maximální výše úvěru: 35000 Kč
Min. délka úvěru: 1 měsíc
Max. délka úvěru: bez omezení
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: denní úrok 28,33%
Poplatek za úvěr: neplatíte žádné poplatky
RPSN: maximální výše RPSN je 230,2%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte například 10000 Kč, pak je můžete zaplatit jednorázově, nebo každý měsíc jen minimální splátku. Při jednorázové splátce zaplatíte cca 840 Kč jako úroky a dále 1250 Kč jako jednorázový poplatek za čerpání, celkem tedy vracíte 12 099 Kč RPSN je maximálně 224,5%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, minimální příjem – mateřská, rodičovská, zaměstnání, brigáda, důchod
Musíte být zaměstnanec: ne, jde to i bez zaměstnání
Potvrzení o příjmu: ano dokládá se nějaký minimální příjem
Kontroluje se registr:
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy a bez ručení, bez ručitele
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Pro získání Credit Limitu musíte být občanem České republiky a musí Vám být minimálně 19 let. Maximálně pak 85 let.
Požadované doklady: základní osobní doklady
Poznámky: K uzavření smlouvy nepotřebujete potvrzení o příjmu ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše probíhá prostřednictvím online či mobilní komunikace.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Ferraum Bank p.l.c.
Adresa: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, Sliema SLM, 1551, Malta
IČO:
Telefon: 245001715
email: info@ferratumbank.cz
WWW: www.creditlimit.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *