Rychlá SMS půjčka 10000 Kč – peníze máte ihned

Máte k dispozici schválený úvěrový limit – třeba 5000 Kč, nebo 10000 Kč (až do 12 tisíc korun), ze kterého můžete opakovaně vybírat peníze.

Tato rychlá SMS půjčka vám nabízí peníze ihned. Můžete mít až 12000 Kč prakticky okamžitě na vašem účtu v bance. Už za pár minut jsou vaše. Peníze si navíc můžete půjčovat i opakovaně, stačí jen každý měsíc uhradit minimální splátku, a můžete čerpat finanční prostředky znovu.

Rychlá SMS půjčka před výplatou

Tato nebankovní půjčka funguje trochu jinak, než je u podobných finančních produktů obvyklé. U jiných nebankovních úvěrů zpravidla na začátku dostanete peníze, a pak už jenom splácíte. Zde je to jiné. Máte k dispozici schválený úvěrový limit – třeba 5000 Kč, nebo 10000 Kč (až do 12 tisíc korun), ze kterého můžete opakovaně vybírat peníze.

Pokud si nic nepůjčíte, pak nic neplatíte (není zde žádný poplatek za vedení účtu nebo něco podobného). Pokud si peníze vyberete, pak vám stačí uhradit minimální měsíční splátku. A peníze, které splatíte, se vám ihned přičtou k tomu, co máte k dispozici. Máte tak neustálou finanční rezervu na jakékoliv výdaje. Třeba když vám někdy budou chybět peníze do výplaty, nebo i na cokoliv jiného.

Rychlá SMS půjčka

Peníze zde můžete dostat už jen tím, že pošlete jednu SMS zprávu. Odesláním SMS zprávy z vašeho mobilního telefonu (číslo, které jste uvedli v žádosti o úvěr) ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka (např. VYBRAT 1 000) na číslo 90 100. Cena za SMS zprávu je standardní podle ceníku vašeho mobilního operátora. Minimální částka jednoho výběru je 100 Kč, výběr vyšších částek je možný vždy s přesností na 50 Kč (např. 150, 600, 650 atd.).

Peníze ihned k dispozici

Napoprvé se tato rychlá SMS půjčka vyřizuje přes internet, kde si vytvoříte úvodní registraci. Následně pak můžete peníze čerpat i jen přes SMS zprávu, nebo také online, přes internet.

Peníze pak můžete mít k dispozici prakticky okamžitě, ihned jak o ně požádáte. Pokud máte bankovní účet u této banky:  Česká spořitelna, ČSOB, Moneta Money Bank (GE Money Bank), Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, pak dostanete peníze do 5 minut (ve všední dny, v obvyklou pracovní dobu, kdy banky provádí převody)

Online žádost o peníze

Více informací nebo úvodní žádost o poskytnutí půjčky najdete ZDE.

Podrobné informace o rychlé SMS půjčce:

Rychlá SMS půjčka 10000 Kč – peníze máte ihned
Popis půjčky: Tato rychlá SMS půjčka vám nabízí peníze ihned. Můžete mít až 12000 Kč prakticky okamžitě na vašem účtu v bance. Už za pár minut jsou vaše.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Everyday Finance s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Nebankovní SMS půjčka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 100 Kč
Maximální výše úvěru: 12000 Kč
Min. délka úvěru: 61 dní
Max. délka úvěru: bez omezení
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 20% měsíčně
Poplatek za úvěr: u půjčky 1000 Kč platíte 200 Kč za každý měsíc (20%)
RPSN: 224,77%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 10000 Kč, pak buď uhradíte 12000 Kč jako jednorázovou splátku, nebo stačí uhradit minimální splátku 4000 Kč a splácet postupnými splátkami.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, je požadován pravidelný měsíční příjem
Musíte být zaměstnanec: ne, ale je požadován pravidelný příjem
Potvrzení o příjmu: ano, dokládá se pravidelný příjem
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 30 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Online flexibilní úvěr EverydayPlus je k dispozici pro všechny občany České republiky ve věku od 18 let s pravidelným měsíčním příjmem, s vlastním bankovním účtem, mobilním telefonem a emailovou adresou.
Požadované doklady: Požadujeme občanský průkaz, výplatní pásky nebo výpisy z účtu.
Poznámky: Uzavření smlouvy o bezúčelovém úvěru je zdarma a uzavření smlouvy o uživatelském účtu je zpoplatněno 1 Kč. Po uzavření smlouvy si můžete poslat peníze na váš bankovní účet, a to buď najednou, nebo v menších částkách dle vašich potřeb. Pokud využijete možnost postupného splácení, měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Everyday Finance s.r.o.
Adresa: Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4
IČO: 01381300
Telefon: 234600600
email: info@everydayplus.cz
WWW: www.everydayplus.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *