Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zajištění nemovitostí

Pokud se rozhodnete pro tuto konsolidaci půjček, pak nejenom že můžete ušetřit podstatnou část vašich současných výdajů za splátky. Navíc zde můžete získat i další peníze navíc.

Zajímala by vás nejvýhodnější konsolidace půjček a úvěrů? Nezvládáte hradit všechny pravidelné měsíční splátky za různé půjčky, úvěry, kreditní kartu či jiné finanční závazky? Pak si zde můžete nezávazně požádat o posouzení možnosti konsolidace půjček. Nejenom že můžete snížit své měsíční splátky i o více než 50%, po sloučení půjček budete splácet jen jeden úvěr s nejvýhodnějším úrokem ve výši jenom 5,9%.

Konsolidace půjček = ušetříte a dostanete i peníze navíc

Pokud se rozhodnete pro tuto konsolidaci půjček, pak nejenom že můžete ušetřit podstatnou část vašich současných výdajů za splátky. Navíc zde můžete získat i další peníze navíc. Při splnění podmínek, vám totiž může být poskytnut úvěr ve vyšší částce, než kolik jsou vaše současné závazky. Zbytek takto získaných peněz pak může použít na cokoliv. I pro tyto peníze navíc máte stejně výhodný nízký úrok jen 5,9%.

Kdo může požádat o konsolidaci půjček?

Každý, kdo má alespoň dva (a více) různých finančních závazků (tedy nějaký nebankovní či nebankovní spotřebitelský úvěr, kreditní kartu, kontokorent, nákupy na splátky apod.). Žádný z těchto závazků by ale neměl být po splatnosti.

Musíte být také občanem ČR a mít zde trvalé bydliště (nebo alespoň povolení k pobytu pokud jste cizinec). Je požadován minimální měsíční příjem 5000 Kč (zaměstnanec, který není ve zkušební době) nebo daňový základ alespoň 60.000 Kč (OSVČ, vychází se z naposledy podaného daňového přiznání).

Konsolidace půjček a úvěrů do 800.000 Kč

  • Konsolidace půjček od 20.000 Kč do 800.000 Kč
  • Splatnost 24 – 120 měsíců
  • Bez ručitele (pouze u konsolidace nad 500 tisíc korun je požadován spoluručitel)
  • Bez zajištění nemovitostí (bez zástavy)
  • Minimální příjem 5000 Kč (zaměstnanec) nebo minimální základ daně 60.000 (OSVČ)
  • Věk minimálně 18 roků, občanství ČR, trvalý pobyt na území ČR
  • Osobní doklady a doložení příjmu

Nezávazná online žádost o konsolidaci půjček:

Tato žádost o konsolidaci je nezávazná. Na základě vámi zadaných údajů bude provedeno předběžné vyhodnocení a vy se tak dozvíte, zda splňujete podmínky pro schválení. Pokud by nebylo možné poskytnout vámi požadovanou částku, dozvíte se i zda je nějaká jiná alternativa (např. nižší výše úvěru nebo delší doba splatnosti). Stejně tak se dozvíte i všechny související podmínky. Pak se můžete v klidu rozhodnout, zda o tuto nabídku budete mít zájem.


Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *