Konsolidace půjček bez zástavy i s minimálním příjmem

U této konsolidace, se obejdete i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Stačí, pokud můžete doložit minimální pravidelný měsíční příjem alespoň 5000 Kč.

Splácíte nějakou půjčku, úvěr, kreditní kartu, kontokorent nebo nákup na splátky? A přerůstají vám pravidelné měsíční platby „přes hlavu“? Chtěli byste ušetřit až 50% měsíčně (snížit své splátky i o více než polovinu)?

Pak by vás mohla zajímat tato nabídka. Jedná se o konsolidaci půjček, kterou nabízí banka Moneta Money Bank (dříve známá jako GE Money Bank. U ní můžete konsolidovat různé finanční závazky a to až do výše 800.000 Kč. A stačí vám k tomu jen minimální měsíční příjem.

Konsolidace půjček bez zástavy

Konsolidace (sloučení) půjček funguje tak, že oslovíte nějakou finanční společnost (zde se jedná konkrétně o Moneta Money Bank), která vám poskytne úvěr, ze kterého jsou pak zaplaceny všechny stávající závazky.

Může se jednat o nějaký bankovní nebo nebankovní spotřebitelský úvěr. Nebo to může být třeba kontokorent na účtu v bance, kreditní karta apod. Ve finále vám pak zastane jen jedna větší půjčka, kterou budete postupně splácet.

U této konkrétní konsolidace, se pak obejdete i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti či jiného majetku. Stačí, pokud můžete doložit minimální pravidelný měsíční příjem ve výši alespoň 5000 Kč (pokud podnikáte jako OSVČ, pak je potřeba abyste na posledním daňovém přiznání měli minimální zdaňovací základ alespoň 60 000 Kč). V případě půjčky nad 500 tisíc korun je požadován spolužadatel (například manžel/manželka).

Jaké jsou výhody konsolidace půjček?

Mezi ty hlavní výhody patří bezesporu to, že můžete ušetřit i významné množství peněz. U této konsolidace totiž ve finále splácíte úvěr s velmi nízkým úrokem již od 5,9% (tedy RPSN je pak 6,1%).

A to je podstatně méně než jaké máte úroky třeba na kreditní kartě, kde jsou nezřídka úroky i ve výši 20 – 25%. Tím, že bude splácet pouze jeden úvěr, se také vyhnete placení mnoha různých poplatků, které si účtují různé úvěrové společnosti (za výpis z  účtu, za vedení účtu atd.).

U této konsolidace můžete ušetřit až 50% z toho, co splácíte nyní. Pokud byste například nyní měli několik půjček ve výši 260 tisíc korun, ze kterých by vám zbývalo doplatit ještě 121 000 Kč, pak vám při konsolidaci bude poskytnut úvěr na 84 měsíců, u kterého byste platili jen 2219 Kč měsíčně, což může být až o 50% – 70% méně než kolik na splátkách platíte nyní.

Jaké jsou podmínky sloučení půjček?

Musí vám být nejméně 18 roků a měli byste být občanem ČR, nebo zde mít povolení k trvalému pobytu. Dále byste měli být v zaměstnání déle než 3 měsíce, nebo jako OSVČ disponovat alespoň jedním daňovým přiznání. Je také požadován minimální příjem 5000 Kč měsíčně (nebo jako OSVČ základ daně alespoň 60 tisíc korun.

Podrobné informace: Konsolidace půjček Moneta Money Bank:

Konsolidace půjček bez zástavy i s minimálním příjmem
Poskytovatel půjčky / úvěru: MONETA Money Bank, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Konsolidace půjček
Druh půjčky: Konsolidace půjček bez zástavy
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 20000 Kč
Maximální výše úvěru: 800000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 120 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ano/ne (z úvěru jsou doplaceny závazky u jiných finančních společností, zbytek částky pak může být uvolněn jako bezúčelová půjčka)
Neúčelový úvěr: ano/ne (z úvěru jsou doplaceny závazky u jiných finančních společností, zbytek částky pak může být uvolněn jako bezúčelová půjčka)
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 5,9%
RPSN: 6,1%
Poplatek za správu – ročně: Bez poplatků předem, vyžadován účet u Moneta Money Bank, který může být zpoplatněn (může ale být i za 0 Kč)
Poplatek za poskytnutí úvěru: po schválení účtován jednorázový poplatek 1 795 Kč
Minimálně: 1795 Kč
Maximálně: 1795 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0 Kč
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 148 roků, trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR v případě žadatelů občanů ČR, povolení k pobytu na území ČR v případě ostatních žadatelů, trvalý zdroj příjmů (Jste-li v zaměstnaneckém poměru, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Zkušební lhůta bývá sjednána zpravidla v délce 3 měsíců.)
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy, bez ručitele, při úvěru nad 500000 Kč vyžadován spolužadatel (např. manžel/manželka)
Poznámky: Díky konsolidaci půjček od MONETA Money Bank si sloučíte svoje půjčky, kreditní karty a kontokorenty do jedné výhodnější půjčky. K tomu Vám ještě poskytneme peníze navíc.
Kontakty
Název společnosti MONETA Money Bank, a. s.
Adresa BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4 – Michle
IČO: 25672720
Telefon: 224 443 636
Email: info@moneta.cz
WWW stránky: www.moneta.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *