Půjčka 100 000 Kč na cokoliv do 24 hodin

Tento rychlý nebankovní úvěr je od 10 000 Kč do 166 000 Kč, a to na dobu 12 až 48 měsíců. Platíte zde pravidelné měsíční splátky (podobně jako byste měli úvěr od banky).

Získejte peníze ihned, na cokoliv potřebujete. Můžete to být i 100 000 Kč (nebo i více). Peníze máte k dispozici do 24 hodin. K vyřízení vám pak stačí jen minimum dokladů. Nemusíte chodit na pobočku, vyřízení se obejde i bez osobní schůzky. Půjčka je bez ručení nemovitostí (bez zástavy).

Rychlá půjčka na cokoliv až 166 000 Kč

Tento rychlý nebankovní úvěr je poskytován od 10 000 Kč do 166 000 Kč, a to na dobu 12 až 48 měsíců (jeden až čtyři roky). Platíte zde pravidelné měsíční splátky (podobně jako byste měli úvěr od banky).

Peníze si může vypůjčit na cokoliv. Využití takto získaných finančních prostředků není nijak omezeno. Můžete je tedy použít třeba na rekonstrukci bytu, na nákup vybavení do vaší domácnosti, na úhradu vašich životních nákladů, či na libovolný jiný účel.

Nabídka je určena především pro zaměstnance nebo podnikatele. Resp., pro všechny osoby, které disponují nějakým minimálním pravidelným příjmem (tedy třeba i pro důchodce). Výše příjmů se dokládá potvrzením o příjmu nebo výplatní páskou nebo výpisem z účtu či daňovým přiznáním (u podnikatelů).

Rychlá půjčka do 24 hodin

Peníze zde můžete mít opravdu velmi rychle. Vše potřebné je možné vyřídit již do 24 hodin. Po schválení půjčky můžete mít finanční prostředky už nejpozději do druhého dne na bankovním účtu.

Osobní půjčka s bonusem

Pokud budete svoji půjčku řádně a včas splácet, pak mžete získat bonus až 25000 Kč. Mezi další výhody této nabídky patří třeba i možnost odložení splátky i o několik měsíců. Žádost vyřídíte jen s minimem dokladů a bez zbytečného dokazování, na co peníze potřebujete

Peníze do 24 hodin – vyřízení online

O peníze si zde můžete požádat online. Online žádost o půjčku najdete zde. Po vyplnění všech požadovaných údajů je ihned zahájeno zpracování. Pokud je vše v pořádku, peníze máte už do 24 hodin.

Podrobné informace – půjčka 100 000 Kč na cokoliv

Půjčka 100 000 Kč na cokoliv do 24 hodin
Popis půjčky: Získejte peníze ihned, na cokoliv potřebujete. Můžete to být i 100 000 Kč (nebo i více). Peníze máte k dispozici do 24 hodin. K vyřízení vám pak stačí jen minimum dokladů.
Poskytovatel půjčky / úvěru: PROFI CREDIT Czech, a. s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá online půjčka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 10000 Kč
Maximální výše úvěru: 166000 Kč
Min. délka úvěru: 12 měsíců
Max. délka úvěru: 48 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 31,16%
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 31,16%
Příklad půjčky: Za úvěr ve výši 10000 Kč se splatností 24 měsíců budete platit měsíční splátku 575 Kč. Při splnění podmínek pak získáte bonus 690 Kč. Celkem tedy vracíte 13 110 Kč. Roční úrok je 31,16%, RPSN je 31,16%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, musíte disponovat minimálním příjmem
Musíte být zaměstnanec: ne, půjčka je i pro podnikatele a jiné subjekty
Potvrzení o příjmu: ano, výši příjmu doložíte potvrzením od zaměstnavatele o výši příjmu, výplatní páskou nebo bankovním výpisem (v případě osobní půjčky), nebo daňovým přiznáním za předchozí zdaňovací období (v případě podnikatelské půjčky).
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne, u půjčky ale máte bonus až 25 000 Kč za řádné splácení
Požadavky na zajištění úvěru: při nízké bonitě nebo vysokém věku žadatele je nutný ručitel
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 24 hodin
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance ano, převodem na účet do 24 hodin
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Žadatelé o nebankovní osobní půjčky musí prokázat, že jim bylo minimálně 18 let, mají trvalý pobyt na území ČR a disponují pravidelným měsíčním příjmem.
Požadované doklady: K vyřízení půjčky je třeba občanský průkaz, doklad o potvrzení příjmů (případně další příjmy) a předložit další doklad potvrzující bydliště žadatele.
Poznámky: Žadatel není v exekuci či insolvenci, žadatel není ve zkušební nebo ve výpovědní lhůtě, žadatel má stálý zdroj příjmu
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: PROFI CREDIT Czech, a. s.
Adresa: nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
IČO: 61860069
Telefon: 800166000
email: proficredit@proficredit.cz
WWW: www.proficredit.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *