P2P půjčky – výhodné půjčky od soukromých investorů

Můžete požadovat poskytnutí půjčky od 80 000 Kč do 500 000 Kč. Splatnost může být od 6 měsíců do 60 měsíců. Provozovatel si účtuje poplatek ve výši 1,5% z půjčené částky.

Chtěli byste si půjčit peníze za výhodnějších podmínek než v bance nebo u nebankovní společnosti? Pak by vás mohly zajímat výhodné půjčky od soukromých investorů. Můžete si zde půjčit až 500 000 Kč na 60 měsíců s úrokem již od 3%. A to už je něco, co vám žádná banka nenabídne.

Co jsou to P2P půjčky a jak fungují?

P2P (neboli peer-to-peer) půjčky bychom mohli do češtiny přeložit snad jako „sdílené půjčky“. Celé to funguje na principu aukce. Na webové platformě banking-online.cz se můžete zaregistrovat a zadat poptávku půjčky. Na tuto poptávku pak může reagovat některý ze soukromých investorů (nebo i více), kteří vám budou ochotni půjčit peníze.

V zásadě to funguje stejně, jako kdybyste si dali do novin inzerát, že potřebujete půjčit peníze a pak počkali, než vám přijde nějaký dopis s nabídkou půjčky. Až na to, že zde je to mnohem rychlejší, pohodlnější a bezpečnější.

Soukromé půjčky do 500 000 Kč

V rámci této webové stránky můžete požadovat poskytnutí půjčky od 80 000 Kč do 500 000 Kč. Splatnost může být od 6 měsíců do 60 měsíců. Provozovatel webu si účtuje poplatek ve výši 1,5% z půjčené částky, jako provizi za zprostředkování úvěru. To, kolik vás taková soukromá půjčka bude stát, se odvíjí od výše úroku.

Vy sami si pak můžete při zadání poptávky nastavit, jaký úrok je pro vás akceptovatelný. To, jaký vám bude finálně nabídnut úrok, se pak odvíjí od toho, nakolik prokážete svoji schopnost splácet. Nejsou zde žádné striktní podmínky, kdo si ještě půjčit může, a kdo ne.

Každý investor posuzuje jednotlivé poptávky individuálně. A pro každého je akceptovatelná jiná míra rizika. Je asi jasné, že když je někdo dlouhodobě nezaměstnaný a není schopen doložit žádný příjem, tak je jeho šance na půjčku minimální. Čím více o sobě prozradíte – doložení příjmů apod., tím máte vyšší šanci na získání půjčky a současně i nižší úrok.

A nemusíte se bát, nikde na webu se veřejně neobjevuje vaše jméno. Všechny informace, které o sobě poskytnete, jsou zobrazovány anonymně (pouze pod vaší přezdívkou). Vaši skutečnou identitu zná pouze provozovatel.

Soukromé půjčky bez podvodů

Pokud ve vás tento způsob půjčování peněz vyvolává nedůvěru, pak vaše obavy nejsou na místě. Nejedná se o žádný podvod. Provozovatel online platformy banking-online.cz je vedený v registru České národní banky a podléhá jejímu dohledu.

Nebankovní konsolidace nebo refinancování

Soukromé půjčky zprostředkované touto P2P platformou mohou být využity na cokoliv, nebo mohou sloužit i jako levnější varianta pro refinancování či konsolidaci vašich stávajících půjček a úvěrů. Snadno tak můžete získat finanční prostředky na vyplacení vašich současných závazků s nižšími úroky, než jaké aktuálně platíte v bance nebo jinde.

Podrobné informace o P2P půjčkách od soukromých invertorů

P2P půjčky – výhodné půjčky od soukromých investorů
Popis půjčky: Půjčte si peníze výhodněji, než od banky. V online aukci soukromých půjček, můžete mít peníze s úrokem již od 3%. Půjčit si můžete od 80 tisíc korun do 500 tisíc korun. Solidní a férové podmínky.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Půjčky od soukromých osob
Druh půjčky: P2P půjčky (peer-to-peer půjčky)
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 80000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: 6 měsíců
Max. délka úvěru: 60 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: od 3%
Poplatek za úvěr: 1,5% z půjčené částky
RPSN: podle výše úvěru a doby splatnosti
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 100 tisíc korun na 24 měsíců, s úrokem 10%, budete každý měsíc splácet 4615 Kč, celkem tak zaplatíte 110 760 Kč, úrok je 10% a RPSN 12,2%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano – měli byste doložit nějaký minimální příjem
Musíte být zaměstnanec: ne – měli byste ale mít nějaký pravidelný příjem abyste byli schopni peníze splácet
Potvrzení o příjmu: ne (nemusí to být potvrzení od zaměstnavatele, postačuje případně výpis z účtu)
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: několik hodin / několik dní
Vyplacení peněz: na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Předpokladem podání žádosti o soukromou půjčku je registrace na webu banking-online.cz – k tomu stačí platná emailová adresa a telefon.
Požadované doklady: Banking Online automaticky vyžaduje doložení prosté kopie občanského průkazu. Žadatelé, o nichž nebyl nalezen žádný záznam v nebankovním registru, budou povinni doložit výpis z bankovního registru klientských informací vydávaný společností Czech Banking Credit Bureau, a.s.
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Informatik Consulting (Prague) s.r.o.
Adresa: Na Příkopě 393/11, 110 00 Praha 1 Česká republika
IČO: 64942791
Telefon:
email: info@banking-online.cz
WWW: www.banking-online.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *