Půjčka do 500 000 Kč do 24 hodin

U Raiffeisenbank můžete získat půjčku od 20000 Kč do 500 000 Kč. Tento úvěr pak můžete splácet od 6 měsíců až po dobu 96 měsíců (tedy až na 8 roků).

Hledáte nejvýhodnější bankovní půjčku? Takovou, kde budete platit nejnižší poplatky nebo úroky? Takovou, která nabízí „v ceně“ co nejvíce různých bonusů a služeb? Půjčku, kde vám dají peníze ihned, a bez dlouhého čekání nebo zbytečného papírování? Pak se podívejte, jak je na tom půjčka na cokoliv, od Raiffeisenbank.

Půjčka do 500 000 Kč bez poplatků

U Raiffeisenbank můžete získat půjčku od 20000 Kč do 500 000 Kč. Tento úvěr pak můžete splácet od 6 měsíců až po dobu 96 měsíců (tedy až na 8 roků). Velkou výhodou pak je to, že neplatíte žádné poplatky.

Některé banky vám klidně naúčtují vysoký poplatek za vyřízení půjčky na pobočce, pak vás budou nutit, abyste si u nich založili bankovní účet, a ještě ke všemu vám každý měsíc naúčtují nějaké poplatky za vedení úvěru, nebo za výpis či za něco jiného.

Tady se toho bát nemusíte. Nejsou zde žádné skryté poplatky. Platíte jen pravidelnou měsíční splátku, a nic dalšího. Naopak, banka bude „platit“ vám za to, že si od ní půjčíte

Bonus 5000 Kč na Váš účet

Pokud si uzavřete půjčku u Raiffeisenbank, ihned dostanete bonus 5000 Kč na váš účet. To platí pro půjčky v minimální výši od 100 tisíc korun. Stačí si tedy sjednat tuto rychlou půjčku od Raiffeisenbank. Nebo požádat o refinancování či konsolidaci jiné půjčky, a tento bonus pět tisíc korun, je váš.

Peníze na účtu můžete mít do 24 hodin

Sama Raiffeisenbank tuto půjčku označuje jako „rychlá půjčka“. A to určitě platí. Vše potřebné zde vyřídíte velmi rychle. A požadovanou částku můžete mít na svém účtu (a nemusí to být jen účet u Raiffeisenbank), již do 24 hodin.

Půjčku si navíc kompletně můžete vyřídit přes internet. Jde to i bez osobní schůzky v bance. Na webu Raiffeisenbank si můžete vyplnit základní žádost. K té pak doložíte všechny požadované dokumenty, jako jsou třeba kopie osobních dokladů nebo potvrzení od zaměstnavatele o tom jaké jsou vaše příjmy.

Po zpracování žádosti vám pak smlouvu k podpisu přiveze kurýr až k vám domů. A do 24 hodin od podpisu pak už máte peníze k dispozici, a můžete je použít na cokoliv, co zrovna chcete.

Podrobné parametry rychlé půjčky od Raiffeisenbank:

Půjčka do 500 000 Kč do 24 hodin
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 20000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 96 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 7,9%
RPSN: 8,19%
Poplatek za správu – ročně: Bez poplatku za sjednání, vedení i mimořádné splacení.
Poplatek za poskytnutí úvěru: žádné poplatky
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: zcela bez poplatků
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 18 roků, doložení dokladů totožnosti a potvrzení o příjmu
Požadavky na zajištění úvěru: bez zajištění
Poznámky: U půjčky v minimální výši 100 000 Kč ihned obdržíte ne účet bonus 5000 Kč
Kontakty
Název společnosti Raiffeisenbank a.s.
Adresa Hvězdova 1716/2b, Raiffeisenbank, 140 78 Praha 4
IČO: 49240901
Telefon: 800 900 900
Email: info@rb.cz
WWW stránky: www.rb.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

  1. dOBRY den. Prosim mužete mě zdělit kde si mam objednat zchůzku na vyřizeni půjčky na směnku děkuji za odpověd fuchsova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *