Nejlevnější bankovní půjčka do 500 000 Kč bez poplatků

U půjčky do 500 000 Kč, kterou je možné vyřídit přes internet, opravdu neplatíte vůbec nic. Ani předem, ani poté. Pouze pravidelné měsíční splátky navýšené o příslušný úrok.

Na bankovní trhu dnes vládne tvrdá konkurence. Jednotlivé banky spolu pak bojují o to, kdo nabídne tu nejlevnější půjčku. Momentálně si toto prvenství drží MONETA Money Bank (bývalá GE Money Bank), která mezi srovnatelnými bankovními půjčkami momentálně nabízí nejvýhodnější úroky.

Půjčka od MONETA Money Bank

MONETA Money Bank, jako „klasická“ banka, nabízí celé spektrum nejrůznějších finančních služeb. Od vedení běžných účtů, před podnikatelské účty, spořící nebo investiční účty, až po hypotéky, úvěry a půjčky.

Její Express půjčka je momentálně tou nejlevnější bankovní půjčkou. Ve srovnání s ostatními českými bankami nabízí nejnižší úroky. Již od 6,8% ročně. Kromě toho je tuto půjčku možné vyřídit zcela zdarma. Bez toho, že byste platili nějaké poplatky za vyřízení úvěru, nebo za jeho správu.

U půjčky do 500 000 Kč, kterou je možné vyřídit přes internet, opravdu neplatíte vůbec nic. Ani předem, ani poté. Pouze pravidelné měsíční splátky navýšené o příslušný úrok. Pouze pokud byste potřebovali vyšší sumu peněz, pak je nutné navštívit příslušnou pobočku, a zde si sjednat úvěr až na 800 000 Kč bez zajištění nebo i vyšší sumu (se zajištěním). Při uzavření půjčky na pobočce banky je účtován poplatek 1295 Kč.

Vyřízení půjčky přes internet

O půjčku si můžete ihned požádat online. Vyplnění žádosti je nezávazné. Obratem se dozvíte, zda splňujete všechny podmínky a kolik peněz a na jak dlouho byste mohli dostat. Vyzkoušejte si půjčku od MONETA Money Bank sami ještě dnes, a uvidíte, jak budete spokojeni.

Bankovní půjčka na cokoliv do 500 000 Kč bez poplatků

Tento bankovní úvěr je určený na cokoliv. Čerpání finančních prostředků není podmíněno využitím na nějaký konkrétní účel. Peníze můžete použít na běžné výdaje či na úhradu různých nákupů. Nebo i na zakoupení nějaké nemovitosti, nového auta, na rekonstrukci bytu či třeba na zahájení podnikání.

K vyřízení úvěru vám stačí vyplnit online žádost. K žádosti se přikládají kopie dokladů totožnosti, a pokud nejste klientem banky, pak i potvrzení o příjmu nebo výměr důchodu či daňové přiznání, pokud jste OSVČ. Minimální požadovaný příjem je 5000 Kč.

Výhodná půjčka s nízkými úroky

  • Půjčka od 20000 Kč do 800000 Kč
  • Do 500 000 Kč, vyřízení přes internet zcela zdarma
  • Schválení půjčky do 5 minut
  • Peníze jsou okamžitě vyplaceny na účet
  • Vedení úvěru je zdarma
  • Nejlevnější bankovní půjčka (ve srovnání s podobnými bankovními úvěry)

Další parametry úvěru od MONETA Money Bank

Nejlevnější bankovní půjčka do 500 000 Kč bez poplatků
Poskytovatel půjčky / úvěru: MONETA Money Bank, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 20000 Kč
Maximální výše úvěru: 800000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 24 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 120 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 0,068%
RPSN: 0,0701%
Poplatek za správu – ročně: bez poplatků za vedení půjčky
Poplatek za poskytnutí úvěru: do 500 000 Kč bez poplatků, nad 500 000 Kč poplatek za sjednání půjčky na pobočce 1295 Kč
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 1295 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: pouze poplatek za vyřízení na pobočce, při sjednání přes internet zcela bez poplatků
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Vek minimálně 18 roků, doložit minimální příjem nejméně 5000 Kč, potvrzení o příjmu, důchodový výměr nebo daňové přiznání
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez ručení, bez zástavy
Poznámky: Sjednání půjčky zdarma přes internet. Schválení a vyplacení půjčky do 5 minut. Vedení úvěru zdarma (bez dalších poplatků navíc)
Kontakty
Název společnosti MONETA Money Bank, a. s.
Adresa BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4 – Michle
IČO: 25672720
Telefon: 224 443 636
Email: info@moneta.cz
WWW stránky: www.moneta.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.