Půjčka s nejnižším RPSN, až 1 milión korun

Klasická bankovní půjčka od Sberbank začíná od 30 tisíc korun, a je až do 1 milión korun. Půjčené peníze pak můžete požít na cokoliv.

Potřebujete si snad půjčit peníze? A hodil by se vám třeba až jeden milión korun? Právě takový úvěr nabízí asi „nejmladší“ česká banka Sberbank. Tato banka vám navíc nabízí nejvýhodnější sazbu RPSN, jakou momentálně můžete v ČR dostat.

Snad každá česká banka vám bude tvrdit, že její půjčka je ta nejlevnější. Někde vám nabízí půjčku „zdarma“, což ale v praxi znamená, že půjčka je bez placení poplatků, běžné úroky po vás banka pochopitelně požaduje.

Nebo některé banky zase nabízí nejnižší úroky, ale tak nějak se opomenou zmínit, že při poskytnutí půjčky je účtován ještě třeba poplatek za schválení úvěru na pobočce, nebo nějaký poplatek za správu úvěru atp.

Právě proto je nejspolehlivějším ukazatelem toho, jak je ta či která půjčka levná nebo drahá, právě RPSN. A Sberbank momentálně nabízí snad nejnižší RPSN jaké je u běžných spotřebitelských půjček aktuálně k dispozici.

Půjčka od banky až 1 milión korun

Klasická bankovní půjčka od Sberbank začíná od 30 tisíc korun, a je až do 1 milión korun. Půjčené peníze pak můžete požít na cokoliv. Můžete si za ně pořídit nové bydlení, nebo alespoň vybavení pro váš byt či dům. Nebo s jejich pomocí můžete financovat nákup nového či ojetého auta. Peníze můžete použít třeba i na zahájení podnikání, nebo prostě na jakékoliv výdaje, které potřebuje uhradit.

Garance nízkých úroků po celou dobu splácení

Mnoho bankovních institucí vás bude lákat na nízké úroky. Často to se ale setkáte s tím, že podobná nabídka má nejrůznější „ale“, nebo „od – do“ nebo „jen když“ a tak podobně.

Prostě a jednoduše, mnoho bank se snaží navenek tvářit, že právě ta jejich půjčka je levná a výhodná, ale přitom už tak nějak zapomínají zmínit, že ty nejvýhodnější podmínky platí jen v určitých, přesně vymezených případech.

Levná bankovní půjčka bez poplatků

Tady ale můžete mít bankovní půjčku za opravdu výhodných podmínek. Banka vám garantuje nejvýhodnější podmínky po celou dobu splácení. Tato nabídka je zcela bez jakýchkoliv poplatků. Neplatíte nic předem, a ani poté. Úvěr je nabízen bez poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení

Jaké jsou podmínky a parametry této půjčky?

Půjčka s nejnižším RPSN, až 1 milión korun
Poskytovatel půjčky / úvěru: Sberbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 30000 Kč
Maximální výše úvěru: 1000000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 96 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 5,99%
RPSN: 6,25%
Poplatek za správu – ročně: Bez poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení
Poplatek za poskytnutí úvěru: žádné poplatky
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0 Kč
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 18 roků, potvrzení o příjmu
Požadavky na zajištění úvěru: bez zajištění
Poznámky: FÉR půjčku můžete využít na cokoliv a splnit si všechny Vaše přání a sny. Ať už si zařizujete byt, uvažujete o koupi auta nebo bazénu, FÉR půjčka se přizpůsobí všem Vašim potřebám.
Kontakty
Název společnosti Sberbank a.s.
Adresa U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5
IČO: 25083325
Telefon: 800133444
Email: mail@sberbankcz.cz
WWW stránky: www.sberbankcz.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *