Půjčka 200 000 Kč do 15 minut i bez ručitele

Jednou z nabídek od České spořitelny je i půjčka 200 000 Kč, u které můžete ušetřit i poměrně velkou sumu peněz. A to až 68 000 Kč. Tím se pak reálná úroková sazba dostává jen na 5,9%.

Největší česká banka je již tradičně Česká spořitelna. Její služby využívá více než 5 miliónů klientů. Co do počtu klientů, je to tedy absolutně největší česká banka (a to s velkým odstupem). Nabízí všechny možné služby od běžných účtů, až po investování, spoření nebo úvěry.

Jednou z nabídek od České spořitelny je i půjčka 200 000 Kč, u které můžete ušetřit i poměrně velkou sumu peněz. A to až 68 000 Kč. S tímto bonusem při řádném splácení, je to asi ta nejlevnější bankovní půjčka

Nejlevnější půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna nabízí všem, kdo si chtějí půjčit peníze, svoji nejlevnější půjčku. Ta sice možná nemá tu nejnižší úrokovou sazbu. Ta je aktuálně od 6,9% a třeba MONETA Money Bank u podobné půjčky nabízí úrok jen 6,8%. Česká spořitelna vám při řádném splácení odpustí až 15 splátek, tedy dohromady až 68 tisíc korun. Tím se pak reálná úroková sazba dostává jen na 5,9%. A to je opravdu málo. Levnější bankovní půjčku s podobnými parametry momentálně asi opravdu nenajdete.

Online půjčka bez ručení a bez ručitele

Půjčku je také možné kompletně vyřídit online, jen přes internet. Neplatí se tady žádné poplatky. To znamená nejenom žádný poplatek předem, ale ani žádný poplatek za schválení žádosti a ani za vedení úvěru. Je to zcela bez poplatků a hradíte pouze pravidelné měsíční splátky.

Vyplnění online žádosti je nezávazné. Po jejím vyplnění budete do 5 minut informováni o tom, jak vysoký úvěr vám banka může poskytnout, a jaké jsou všechny související podmínky. Pak se v klidu můžete rozhodnout, zda máte o tuto nabídku zájem. Vyplnit online žádost o půjčku od ČS můžete ZDE.

Výhodné podmínky a nízké úroky

Nízké úroky, nebo také odpuštění části splátek ale není to jediné, čím je tato bankovní půjčka tak výhodná. Jsou zde i další benefity. Třeba to, že od smlouvy můžete kdykoliv, až do 60 dní odstoupit. Třeba když zjistíte, že vám tato služba nevyhovuje, nebo třeba když zjistíte, že vlastně nakonec žádné peníze nepotřebujete.

V průběhu splácení si navíc můžete každý rok až dvakrát změnit datum splátky. Tedy ji odložit třeba z důvodu, že u vás dojde k nějakému výpadku vašich příjmů. Také je možná i změna výše splátek. Můžete si splátku zvýšit až o 50%, nebo ji naopak až o 50% snížit. To se hodí, když třeba přijdete o práci, nebo když vám výrazněji klesne mzda.

Nejvýhodnější bankovní půjčka od ČS

  • Půjčka od 20 000 Kč do 700 000 Kč
  • Splátky od 12 měsíců až do 120 měsíců
  • Nízké úroky – již od 6,9%
  • Při řádném splácení vám odpustí až 15 splátek (až 68000 Kč)
  • Odstoupení od smlouvy do 60 dní
  • Klienti banky si půjčku vyřídí i bez potvrzení o příjmu
  • Možnost snížit splátky nebo je 2x ročně odložit

Reprezentativní příklad půjčka 140 000 Kč:

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Další parametry úvěru od České spořitelny

Půjčka 200 000 Kč do 15 minut i bez ručitele
Poskytovatel půjčky / úvěru: Česká spořitelna a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 20000 Kč
Maximální výše úvěru: 700000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12 měsíců
Max. délka úvěru – měsíce: 120 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 6,9%
RPSN: 7,4%
Poplatek za správu – ročně: bez poplatků za vyřízení a vedení
Poplatek za poskytnutí úvěru: bez poplatků za vyřízení a vedení
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: zcela bez poplatků
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk minimálně 18 roků, doložení totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas
Požadavky na zajištění úvěru: Klienti banky i bez potvrzení o příjmu, v ostatcích případech může být požadováno doložení příjmu nebo daňového přiznání
Poznámky: Možnost odpuštění až 15 splátek. Možnost odstoupení od smlouvy do 60 dní bez sankcí, vyřízení online, po telefonu nebo na pobočce. Možnost odložení nebo změna výše splátek
Kontakty
Název společnosti Česká spořitelna, a.s.
Adresa Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 0 00 Praha 4
IČO: 45244782
Telefon: 800 207 207
Email: info@csas.cz
WWW stránky: www.csas.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *