Minutová půjčka Equa Bank bez poplatků a bez ručitele

Půjčit si zde můžete od 5000 Kč až po 600 000 Kč. Peníze pak můžete splácet po dobu od 3 měsíců až do 84 měsíců (tedy až 7 roků). Tato banka navíc nabízí jasné a srozumitelné podmínky.

Potřebujete opravdu rychle sehnat půjčku? Nechcete platit zbytečné poplatky za sjednání úvěru, za jeho správu nebo cokoliv jiného? Potřebujete pár tisíc korun nebo i podstatně vyšší sumu peněz? Pak se podívejte na nabídku půjčky od Equa Bank. Tato (stále ještě poměrně „nová“) česká banka nabízí opravdu zajímavé půjčky a úvěry.

Půjčka 600 000 Kč bez ručitele

Půjčit si zde můžete od 5000 Kč až po 600 000 Kč. Peníze pak můžete splácet po dobu od 3 měsíců až do 84 měsíců (tedy až 7 roků). Tato banka navíc nabízí jasné a srozumitelné podmínky.

K vyřízení půjčky není potřeba nic zvláštního. Pokud je vám alespoň 18 roků a máte nějaký pravidelný příjem (podnikání nebo i ze zaměstnání) nic nebrání tomu, abyste si u této banky požádali o peníze.

Půjčka zdarma a bez poplatků

Chtějí po vás ve vaší bance nějaké podpatky za schválení úvěru? Za to, že si půjčku vyřídíte na pobočce, za vedení úvěru, za pravidelné měsíční výpisy, za předčasné splacení? Nebo vás nutí k tomu, abyste si za nějaký poplatek zřídili nový bankovní účet? Na to všechno tady můžete ihned zapomenout. Tahle půjčka je zcela zdarma a bez poplatků.

Tedy to „zdarma“ znamená, že neplatíte žádné extra poplatky navíc. Půjčka je pochopitelně navýšena o příslušné úroky. Ty ale mohou být poměrně nízké. Začínají již od 5,7% (a to je podstatně méně než u jiných bank, tam chtějí často i 7% nebo 8%). Neplatíte ale vůbec nic navíc.

Vyřízení půjčky do 5 minut

Získání této půjčky je navíc velmi snadné a velmi rychlé. Banka vám garantuje, že peníze můžete mít už do 5 minut.

Stačí zajít na některou pobočku, nebo vyplnit online žádost přes internet. A jakmile vyplníte všechny údaje a doložíte vše potřebné, peníze mohou být již do 5 minut vaše.

Navíc u této banky můžete získat nový bankovní účet, který je ale na rozdíl od konkurence zcela zdarma a bez poplatků. Můžete tak ušetřit i další peníze.

Kromě běžné půjčky zde máte možnost vyřídit i refinancování stávajících půjček a úvěrů nebo si požádat třeba o hypotéku.

Půjčka zcela bez poplatků:

Minutová půjčka Equa Bank bez podmínek a bez ručitele
Poskytovatel půjčky / úvěru: Equa bank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka
Druh půjčky: Úvěr na cokoliv bez omezení
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 5000 Kč
Maximální výše úvěru: 800000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 3 měsíce
Max. délka úvěru – měsíce: 84 měsíců
Typ úvěru / půjčky
Jde o bankovní úvěr: ano
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 5,7%
RPSN: 5,86%
Poplatek za správu – ročně: Poskytnutí půjčky, měsíční správa půjčky a možnost mimořádné splátky je zcela zdarma
Poplatek za poskytnutí úvěru: žádné poplatky
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: zcela bez poplatků
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Podmínky poskytnutí úvěru: Pokud je vám alespoň 18 let a máte pravidelný příjem, další podmínky pro zahájení schvalování nemáme.
Požadavky na zajištění úvěru: bez zajištění
Poznámky: Nízkou úrokovou sazbu půjčky vám garantujeme po celou dobu trvání půjčky. To není zdaleka pravidlem, banky totiž mívají v podmínkách mnoho „když“ a „aby“, takže nakonec možná zjistíte, že půjčka je dražší než jste čekali. My před vámi nic neskrýváme. Dále získáte bezplatné vedení půjčky i běžného účtu a mimořádné splátky kdykoli zdarma. A v neposlední řadě – nikde není získání půjčky tak jednoduché a rychlé jako v Equa bank.
Kontakty
Název společnosti Equa bank a.s.
Adresa Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
IČO: 47116102
Telefon: 222010222
Email: info@equabank.cz
WWW stránky: www.equabank.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *