Soukromé půjčky s nízkým úrokem (od 3,9%)

Tyto soukromé půjčky jsou nabízeny od 20000 Kč do 500000 Kč. Splatnost pak může být zvolena od 6 měsíců do 84 měsíců (7 roků).

Zajímala by vás nejvýhodnější půjčka s nejnižším úrokem? Půjčka od lidí jako vy pro lidi jako vy? Nelíbí se vám vysoké poplatky a úroky, které si u svých úvěrů účtují banky a nebankovní společnosti? Nechtějí vám půjčit kvůli negativnímu záznamu v registru, kvůli exekuci nebo nízkému příjmu?

Peníze ale můžete mít i jinak. Můžete si půjčit od soukromých osob za velmi výhodných podmínek. Nyní vám představíme P2P (peer-to-peer) půjčky zprostředkovávané českou firmou Zonky.

Soukromé půjčky od obyčejných lidí?

Tyto soukromé půjčky fungují tak, že společnost Zonky a její webová platforma, propojuje na jedné straně zájemce o půjčku, a na druhé straně soukromé osoby a soukromé investory, kteří chtějí zhodnotit své peníze.

Žadatel o půjčku se zaregistruje na webu a sepíše poptávku – kolik peněz, na jak dlouho, na co je potřebuje. Doloží svou totožnost a schopnost splácet. Tyto osobní údaje ale nejsou veřejné, vidí je pouze provozovatel databáze.

Jiné lidé, kteří chtějí zhodnotit své úspory, pak poskytnout peníze. Obvykle je to tak že na jednu půjčku se po menších částech složí několik (někdy i desítek) osob. Tím je případné riziko nesplácení rozloženo mezi více věřitelů.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Tyto soukromé půjčky jsou nabízeny od 20000 Kč do 500000 Kč. Splatnost pak může být zvolena od 6 měsíců do 84 měsíců (7 roků).

O půjčku si můžete požádat online – www.zonky.cz

Kolik stojí tyto soukromé půjčky?

Při podávání žádosti dokládáte svou schopnost splatit půjčené peníze. Nemusí se jednat o potvrzení od zaměstnavatele, stačí třeba výpisy z bankovního účtu. Čím více informací o své osobě poskytnete, tím je vyšší šance na lepší „hodnocení“.

Výše úroku je pak odstupňována podle míry rizika. Nejméně rizikoví klienti mají úroky od 3,9%. Ti nejvíce rizikoví pak mají 19,9%. Kromě samotného úroku, je pak po poskytnutí celé půjčky automaticky stržen poplatek ve výši 2% z půjčované částky?

Vadí záznam v registru?

Záznam v registru není nutně překážkou pro tyto soukromé půjčky. Negativní záznamy v registrech ale mají vliv na vaše hodnocení a tím i výši úroku, který budete platit.

Vadí exekuce nebo insolvence?

V některých případech je možné půjčku poskytnout i lidem v exekuci. Pokud jste ale v insolvenci, pak půjčka poskytnuta být nemůže (půjčené peníze vy vám zabavil insolvenční správce, vy byste tak reálně nic nezískali a pouze zvýšili míru svého zadlužení).

Podobné je to i u dlouhodobě nezaměstnaných. Pokud jste dlouhodobě bez jakýchkoliv příjmů a žijete jen ze sociálních dávek, pak vám půjčka také nemůže být poskytnuta.

Podrobné informace o soukromé půjčce s nejnižším úrokem:

Soukromé půjčky s nízkým úrokem (od 3,9%)
Popis půjčky: Můžete si půjčit peníze, na cokoliv chcete, s nízkým úrokem od 3,9%. Půjčujete si od lidí, jako jste vy. A díky tomu je půjčka levnější než od banky. Vše je transparentní a srozumitelné.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Soukromá osoba
Typ společnosti: Soukromý investor
Typ půjčky / úvěru: Půjčky od soukromých osob
Druh půjčky: P2P půjčky (peer-to-peer půjčky)
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 20000 Kč
Maximální výše úvěru: 500000 Kč
Min. délka úvěru: 6 měsíců
Max. délka úvěru: 7 roků
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: od 3,9 %
Poplatek za úvěr: 2% z půjčené částky
RPSN: podle výše úvěru a doby splatnosti
Příklad půjčky: Tato půjčka od soukromých osob je úročena od 3,9% do 19,9% (úrok se nastavuje podle vaší schopnosti splácet). Kromě úroku pak platíte 2% jako poplatek za zprostředkování půjčky. Při půjčce na 1 rok ve výši 100 000 Kč, tedy celkem zaplatíte od 105 900 Kč do 121 900 KČ.
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano – měli byste doložit nějaký minimální příjem
Musíte být zaměstnanec: ne – měli byste ale mít nějaký pravidelný příjem abyste byli schopni peníze splácet
Potvrzení o příjmu: ne (nemusí to být potvrzení od zaměstnavatele, postačuje případně výpis z účtu)
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: několik hodin / několik dní
Vyplacení peněz: na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: doklady totožnosti, doložení příjmu (např. výpis z účtu), plnoletost a být občanem ČR nebo zde mít alespoň povolení k trvalému pobytu (pro cizince)
Požadované doklady: dva doklady: občanský průkaz a druhý doklad (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list nebo kartičku pojištěnce)
Poznámky:
Informace o poskytovateli půjčky:
Společnost: Zonky s.r.o.
Adresa: Štefánikova 43a, budova D, 150 00 Praha 5
IČO: 03570967
Telefon: 800449999
email: info@zonky.cz
WWW: www.zonky.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

  1. Dobry den mam zajem o pujcku 300ti jsem zamestnana muzu platit 6000ti na delsi dobu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *