Akce: Půjčka 5000 Kč až na 30 dní zcela ZDARMA!

První půjčka do 5000 Kč na 30 dní vám může být poskytnuta zcela ZDARMA. Za půjčení peněz nic neplatíte. Žádné úroky ani poplatky. Za měsíc bude vracet pouze 5 tisíc korun.

Schází vám jen několik tisíc korun do výplaty nebo na zaplacení něčeho důležitého? Bojíte se, aby případná půjčka příliš nezatížila váš osobní finanční rozpočet? Pak je zde výhodná akce. První půjčka do 5000 Kč na 30 dní vám může být poskytnuta zcela ZDARMA. Za půjčení peněz nic neplatíte. Žádné úroky ani poplatky. Za měsíc bude vracet pouze 5 tisíc korun.

První půjčka do 5000 Kč zcela zdarma

Jak již bylo zmíněno výše, právě nyní si můžete požádat o peníze a přitom vás to nebude nic stát. Nebudete platit úroky ani poplatky. Ještě dnes můžete mít na svém bankovním účtu až 5000 Kč, a za měsíc pak vracíte tu stejnou částku, také jen 5000 Kč. Nabídka je určena pro nové klienty, kteří si zde zatím nepůjčovali.

Rychlá nebankovní půjčka do 45000 Kč

Můžete si zde vyřídit rychlé nebankovní půjčky od 1000 Kč do 45000 Kč, a to na dobu od 7 dní do 3 měsíců. Vše co je potřeba, si zde zařídíte pohodlně, jen pře internet. Nemusíte nikam chodit nebo jezdit, nebo posílat nějaké dokumenty poštou. Vše je online a rychle.

Nebankovní půjčka i pro důchodce nebo pro OSVČ

Půjčka vám může být poskytnuta, pokud je vám nejméně 21 roků, a maximálně 63 roků. Také je nutné, abyste měli nějaký pravidelný, trvalý příjem alespoň ve výši 8000 Kč měsíčně. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání. Tento krátkodobý nebankovní úvěr je i pro důchodce (dokládá se starobní nebo invalidní důchod), nebo i pro podnikatele (OSVČ). Obecně tedy pro každého, kdo má doložitelný minimální měsíční příjem.

Krátkodobá nebankovní online půjčka

O peníze si požádejte online ještě dnes. Stačí vám vyplnit jednoduchou registraci. Po zadání všech požadovaných údajů a následném ověření vlastnictví bankovního účtu, vám budou ihned převedeny finanční prostředky. Máte je tak ihned na účtu v bance a můžete je použít na cokoliv. Je to jen na vás. Je to bezúčelový úvěr.

Peníze do hodiny – ještě dnes

Pokud vyplníte online žádost během pracovní doby (8 – 16) hodin, vyřízení bude už do hodiny. Peníze tak můžete mít ještě dnes. Při podání žádosti mimo pracovní dobu, nebo v případě zvýšeného zájmu, může vyřízení trvat déle.

Podrobné informace o této půjčce:

Akce: Půjčka 5000 Kč až na 30 dní zcela ZDARMA!
Popis půjčky: Nabízíme krátkodobé nebankovní půjčky od 1000 Kč do 45000 Kč. Nyní je navíc zvýhodněná akce – první půjčka do 5000 Kč zdarma, bez poplatků a bez úroků.
Poskytovatel půjčky / úvěru: BB Finance Czech s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá online půjčka
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 45000 Kč
Min. délka úvěru: 7 dní
Max. délka úvěru: 3 měsíce
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků (platí se jen jednorázový poplatek)
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 288%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 5000 Kč na 30 dní, vracíte jenom 5000 Kč. Nic navíc, RPSN je pak 0%. Pokud si půjčíte 10000 Kč na 30 dní, budete vracet celkem 12400 Kč, tedy poplatek navíc je 2400 Kč, RPSN je 288%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, minimální příjem 8000 Kč
Musíte být zaměstnanec: ne, půjčka je i pro důchodce nebo i pro OSVČ apod.
Potvrzení o příjmu: ano, třeba 2x výplatní páska, potvrzení o důchodu apod.
Kontroluje se registr: ne, bez registrů
První půjčka zdarma: ano, půjčka do 5000 Kč na 30 dní je zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a úroků
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: věk od 21 roků do 63 roků, občanství ČR, bz neuhrazených dluhů, bez insolvence a bez exekuce, stálý a prokazatelný příjem
Požadované doklady: osobní doklady, bankovní účet, doložení příjmu
Poznámky: Osobní bankovní účet VÝHRADNĚ NA VAŠE JMÉNO, dispoziční právo k účtu nestačí
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: BB Finance Czech s.r.o.
Adresa: Vyšehradská 1349/2, Praha, Nové Město
IČO: 24190799
Telefon: 222764805
email: info@bbpujcka.cz
WWW: www.bbpujcka.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *