Krátkodobý nebankovní úvěr do 15000 Kč i bez kontrolování registrů

Tento nebankovní úvěr vám nabízí finanční prostředky od 1000 Kč do 15000 Kč. Peníze máte na 7 až 28 dní (1 až 4 týdny). S možností i opakovaného prodloužení doby splatnosti.

Tento krátkodobý nebankovní úvěr vám nabízí rychlou finanční pomoc, když vám třeba schází peníze před výplatou. Můžete dostat až 15000 Kč, a to i bez kontrolování registrů. Peníze máte už 15 minut. Vše co je potřeba, zde vyřídíte online. Nemusíte nikam chodit, ani nikam nic posílat.

Krátkodobý nebankovní úvěr do 15000 Kč

Tento nebankovní úvěr vám nabízí finanční prostředky od 1000 Kč do 15000 Kč. Peníze máte na 7 až 28 dní (1 až 4 týdny). S možností i opakovaného prodloužení doby splatnosti.

Aby byla vaše žádost schválena, měli byste disponovat nějakým pravidelným příjmem trvalého charakteru. Mělo by vám také být nejméně 21 roků a měli byste být občanem ČR. Neměli byste mít nějaké dluhy nebo jiné finanční závazky po splatnosti.

Půjčka před výplatou i bez kontrolování registrů

Tato rychlá nebankovní půjčka je určena k pokrytí nějakých neočekávaných, krátkodobých výdajů. Třeba když vám schází několik tisíc korun do výplaty. Když potřebujete rychle uhradit nějaké výdaje a při tom víte, že budete schopni finanční prostředky bez problémů za několik dní nebo týdnů vrátit.

Tato nabídka není určena k dlouhodobému využívání nebo k financování dlouhodobějších závazků nebo dokonce k tomu, abyste z ní platili splátky nějaké jiné půjčky

Peníze na účet do 15 minut

Vyřízení je velmi rychlé. Už do 15 minut znáte výsledek posouzení vámi zadané žádosti. Online půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Neplatíte zde žádné poplatky předem, ani se nemusíte obávat nějakých skrytých poplatků, nebo jiných drastických podmínek.

Online půjčka bez poplatků předem

Tento nebankovní úvěr si můžete kompletně vyřídit z pohodlí vašeho domova. Půjčku je možné 100% vyřídit jen přes internet, bez jakékoliv osobní schůzky. Online žádost o půjčku najdete zde.

Registrace je rozdělena na dvě části: v první části registrace vyplňte přesně Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, rodné číslo, telefon a email. Pak dostanete se další části registračního formuláře, kde budete muset vyplnit informace o Vašem trvalém pobytu, informace o zaměstnání, finanční informace aj.

Podrobné informace o krátkodobém nebankovním úvěru do 15000 Kč:

Krátkodobý nebankovní úvěr do 15000 Kč i bez kontrolování registrů
Popis půjčky: Tento krátkodobý nebankovní úvěr vám nabízí rychlou finanční pomoc, když vám třeba schází peníze před výplatou. Můžete dostat až 15000 Kč a to i bez kontrolování registrů. Peníze máte už 15 minut.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Kontex Trade International s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka bez nahlížení do registrů
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 15000 Kč
Min. délka úvěru: 7 dní
Max. délka úvěru: 28 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků (platí se jen jednorázový poplatek)
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: RPSN již od 1944,1%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte do 15000 Kč na 28 dní, pak vracíte částku 18907 Kč. Celkem tedy navíc zaplatíte 3907 Kč, RPSN je tak 1944,1%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste mít nějaký trvalý příjem
Musíte být zaměstnanec: ne nemusíte být zaměstnanec (měli byste ale mít trvalý příjem)
Potvrzení o příjmu: ne, vyřízení jde i bez potvrzení o příjmu
Kontroluje se registr: ne, vyřízení je možné i bez nahlížení do registrů
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 15 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: minimální věk 21 roků, občan ČR, s pravidelným příjem bez dluhů po splatnosti
Požadované doklady: základní osobní doklady
Poznámky: Registrace je rozdělena na dvě části: v první části registraci vyplňte přesně Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, rodné číslo, telefon a email. Pak dostanete se další části registračního formuláře, kde budete muset vyplnit informace o Vašem trvalém pobytu, informace o zaměstnáni, finanční informace aj.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Kontex Trade International s.r.o.
Adresa: Praha 4, Na Okruhu 488/27, PSČ: 142 00
IČO: 24827061
Telefon: 727830896
email: info@pujcka7.cz
WWW: www.pujcka7.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *