Nebankovní půjčka oproti zástavě nemovitosti

Tato nebankovní půjčka je s ručením nemovitostí. Můžete tak dostat finanční prostředky až do výše 50% z hodnoty nemovitosti. Tedy úvěr od 50000 Kč do 3 miliónů korun.

Tato nebankovní půjčka vám umožní získat částku od 50 tisíc korun do 3 miliónů korun. Již za několik málo dní můžete mít peníze na cokoliv. A nepotřebujete potvrzení o zaměstnání nebo o nějakém příjmu.

Tento úvěr je poskytován oproti zástavě nemovitosti. Ta sama o sobě je dostatečnou zárukou splacení, a tak nejsou vyžadovány žádné další doklady o příjmu, nebo něco podobného

Půjčka s ručením nemovitostí

Tato nebankovní půjčka je s ručením nemovitostí. Můžete tak dostat finanční prostředky až do výše 50% z hodnoty nemovitosti. Tedy úvěr od 50000 Kč do 3 miliónů korun na dobu 12 až 24 měsíců (tedy jeden až dvacet roků).

Úroková sazba je poměrně výhodná – splátky již od 17,7% ročního úroku. Neplatíte žádné skryté poplatky. Je účtován pouze poplatek na uzavření smlouvy a dále pak již jen běžné měsíční splátky.

Nebankovní úvěr pro podnikatele

Tato půjčka může posloužit třeba i jako úvěr pro podnikatele. Není zde potřeba dokládat, na co přesně peníze využijete. Tedy žádný podnikatelský záměr nebo nějaký projekt. Můžete mít peníze jako provozní nebo překlenovací úvěr. Na nákup nových výrobních prostředků a strojů. Na vybavení provozovny nebo na skladové zásoby.

Nebankovní úvěr na cokoliv

Stejně tak můžete tento úvěr použít, jako osobní půjčku na jakékoliv výdaje. Třeba na rekonstrukci bytu či domu. Na nákup nějaké jiné nemovitosti. Získané finanční prostředky je možné použít třeba i na konsolidaci nějakých jiných finančních závazků

Online půjčka se zástavou

O peníze si zde můžete požádat online, přes internet. Vzhledem k zástavě nemovitosti pak vyřízení všeho potřebného zabere až 7 dní.

Půjčka i pro nezaměstnané

K vyřízení této půjčky můžete být i nezaměstnaní. Zárukou splacení peněz je zde samotná nemovitost. Ano, měli byste mít nějaký příjem, ze kterého budete finanční prostředky schopni splácet. Ale určitě si nemusíte dělat starosti se sháněním nějakého potvrzení.

Podrobné informace o půjčce se zástavou nemovitosti:

Nebankovní půjčka oproti zástavě nemovitosti
Popis půjčky: Tato nebankovní půjčka vám umožní získat částku od 50 tisíc korun do 3 miliónů korun. Již za několik málo dní můžete mít peníze na cokoliv.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Vitacredit s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka se zástavou nemovitosti
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 50000 Kč
Maximální výše úvěru: 3000000 Kč
Min. délka úvěru: 12 měsíců
Max. délka úvěru: 240 měsíců
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: Roční úrok již od 10,9%
Poplatek za úvěr: Poplatek za uzavření smlouvy
RPSN: již od 17,7%
Příklad půjčky: Pokud si vezete půjčku 200000 Kč na 6 roků, budete splácet 4594 měsíčně. Za splátky uhradíte 330 768 Kč. Úroková sazba je 10,9%, RPSN je 23,5%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ne
Musíte být zaměstnanec: ne
Potvrzení o příjmu: ne
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: úvěr je zajištění zástavou nemovitosti (max. 50% z hodnoty nemovitosti)
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 7 dní
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na účet v bance do 7 dní
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Úvěr lze zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví (byt, pozemek, dům, atd.) nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby (např. příbuzného) za žadatele, že bude svůj závazek splácet.
Požadované doklady: osobní doklady, dokumenty k nemovitosti, doklady o výši příjmu
Poznámky:
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Vitacredit s.r.o.
Adresa: Selské náměstí 9/43, Chválkovice, 779 00 Olomouc
IČO: 28614488
Telefon: 800 81 82 83
email: info@vitacredit.cz
WWW: www.vitacredit.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *