Nebankovní půjčky bez registrů i v hotovosti

Můžete se rozhodnout pro hotovostní půjčku až do 90 000 Kč. V takovém případě můžete dostat částku od 6000 Kč o 90000 Kč. Splátky jsou od 12 měsíců do 48 měsíců.

Nevíte, kde si půjčit peníze za výhodných podmínek? Hodila by se vám nebankovní půjčka v hotovosti, až k vám domů? Nebo online půjčka, ihned na účet v bance? Potřebujete třeba 50 tisíc korun nebo více? Třeba i 100 tisíc korun? A bojíte se požádat, protože máte nějaký negativní záznam v registru? Pak nemusíte, jsou i půjčky bez registrů, v hotovosti, dokonce i o víkendu.

Půjčka v bez registrů v hotovosti

Můžete se rozhodnout pro hotovostní půjčku až do 90 000 Kč. V takovém případě můžete dostat částku od 6000 Kč o 90000 Kč. Peníze splácíte také v hotovosti a to buď týdně, nebo měsíčně. Splátky jsou pak od 12 měsíců do 48 měsíců. K vyřízení potřebujete základní osobní doklady (minimální věk 18 roků, trvalý pobyt v ČR), doložení vašeho příjmu a adresy kde bydlíte.

Půjčka bez registrů ihned na účet

Nebo si můžete vzít bezhotovostní půjčku až do 130 000 Kč. Pak dostanete peníze na účet v bance. Můžete si vybrat částku od 10 000 Kč do 170 000 Kč. Splátky jsou pak každý měsíc, a to od 12 měsíců do 24 měsíců. U všech půjček můžete využít splátkové prázdniny – tedy odložení jedné, dvou nebo i více splátek. A to se může hodit, pokud se vám během splácení stane nějaké nemilá situace – třeba dlouhodobější nemoc nebo něco podobného.

Výhodná online půjčka

  • Bezhotovostní půjčky od 10 000 Kč do 170 000 Kč
  • Hotovostní půjčky od 6 000 Kč do 90 000 Kč
  • Měsíční splátky (od 12 měsíců do 24 měsíců)
  • Peníze v hotovosti až k vám domů (i o víkendu)
  • Půjčky ihned na účet
  • Vyřízení i bez registrů
  • Splátkové prázdniny – odložení i několika splátek
  • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt v ČR
  • Dokládá se příjem

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:


Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *