Nebankovní úvěr – půjčka na zástavu nemovitosti

Výše úvěru může být od 50 tisíc korun do 3 miliónů korun. Splatnost úvěru může být od jednoho roku do 15 roků. Při výši úvěru nad 499 tisíc korun je možná splatnost i 20 roků.

Tento nebankovní úvěr je bezúčelový (nedokládáte na, co peníze opotřebuje), a zajištěný zástavou nemovitosti. Můžete dostat až 50% z hodnoty zastavené nemovitostí. Úvěry jsou zde až do 3 miliónů korun, na dobu až 20 roků. Hradíte pravidelné měsíční splátky s výhodným úrokem již od 10,9%.

Půjčka s ručením nemovitostí

U této nebankovní půjčky dáváte do zástavy nemovitost. Tedy nějaký dům, či byt či nějakou jinou nemovitost. Ta slouží jako záruka za poskytnuté finanční prostředky. Výše úvěru může být od 50 tisíc korun do 3 miliónů korun. Splatnost úvěru může být od jednoho roku do 15 roků. Při výši úvěru nad 499 tisíc korun je možná splatnost i 20 roků.

Úvěr i na konsolidaci či řešení exekucí

Tato finanční nabídka může sloužit jako úvěr na podnikání, jako osobní úvěr na rekonstrukci, nebo na financování nákupu nějaké jiné nemovitosti. Úvěr může posloužit i na konsolidaci jiných finančních závazků nebo na řešení exekucí.

Pokud máte nějaké jiné půjčky, úvěry, vyčerpaný limit u kontokorentu nebo u kreditní karty, nebo vám hrozí exekuce a zabavení nemovitosti, tento nebankovní úvěr vám to může pomoci vyřešit.

Nebankovní úvěr na cokoliv

  • Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti
  • Úvěr od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč
  • Až do 50% hodnoty nemovitosti
  • Splatnost 1 – 15 roků (při úvěru nad 499 tisíc korun i na 20 roků)
  • Vyřízení a vyplacení půjčky do 7 dní
  • I bez potvrzení o příjmu
  • I bez ručitele
  • Bez skrytých poplatků
  • Předčasné splacení zdarma

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:

Nabídka této půjčky byla dočasně pozastavena.
Děkujeme za pochopení.

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *