Okamžitá online půjčka do 20000 Kč bez příjmu a bez registrů

U tohoto nebankovního úvěru můžete dostat částku od 1000 Kč do 20000 Kč (první půjčka pro nové klienty, bez platební historie, je maximálně 8500 Kč).

Potřebujete-li peníze rychle, pak neváhejte. Tato okamžitá online půjčka vám je může poskytnout již do 10 minut. Je to půjčka do 20000 Kč (nový klient 8500 Kč), kterou můžete mít i bez potvrzení o příjmu nebo bez ověřování registrů. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost a okamžitě víte výsledek. Peníze pak máte ještě dnes na účtu v bance. Již do 10 minut.

Kde vzít rychle peníze?

Třeba právě tady. U tohoto nebankovního úvěru můžete dostat částku od 1000 Kč do 20000 Kč (první půjčka pro nové klienty, bez platební historie, je maximálně 8500 Kč).

Peníze můžete mít na 1 až 30 dní. Dobu splatnosti si ale můžete (i opakovaně) prodloužit. A to buď o 7 nebo 15 nebo dalších 30 dní. Stačí vždy jen uhradit příslušný poplatek, za prodloužení doby splatnosti.

Půjčka do 20000 Kč ještě dnes

Vyřízení půjčky v tradiční bance může být často záležitost i na několik dní. Tady je to ale jiné. Díky unikátnímu automatickému systému schvalování žádostí, budete znát výsledek již do 2 minut, od vyplnění online žádosti. A peníze pak máte ještě dnes k dispozici.

Na účet v bance vám mohou dorazit často už do 10 minut. Tato půjčka totiž nabízí expresní převod peněz. Na vašem účtu se tak peníze mohou objevit už do 10 minut. U některých bank ale připsání peněz může být i s menším zpožděním, zpravidla byste je tam ale měli najít nejpozději do hodiny.

Peníze bez příjmu a bez registrů

Peníze zde může dostat téměř každý, kdo je zrovna potřebuje. Podmínky pro jejich získání jsou velmi příznivé. K vyřízení vám stačí minimální věk 18 roků, být občanem ČR a mít k dispozici vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Nepotřebujete zde potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

Okamžitá online půjčka

Vše, co musíte udělat pro to, abyste měli peníze ještě dnes, je vyplnit tuto online žádost o peníze. Pak už jen malou chvíli počkáte (zpravidla do 2 minut), a dozvíte se výsledek (email, nebo telefon). A pokud jste zdali všechny údaje správně, peníze můžete mít už do 10 minut. Je to snadné a rychlé.

Podrobné informace okamžité online půjčce do 20000 Kč:

Okamžitá online půjčka do 20000 Kč bez příjmu a bez registrů
Popis půjčky: Okamžitá online půjčka nabízí peníze opravdu rychle. Už do 10 minut vám může na účet v bance přijít až 20000 Kč.
Poskytovatel půjčky / úvěru: Kreditech Česká republika s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá nebankovní půjčka před výplatou
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 20000 Kč
Min. délka úvěru: 1 den
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků (platí se jen jednorázový poplatek)
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 2334%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 3000 Kč na 30 dní, pak vracíte 3900 Kč, poplatky jsou tedy 900 Kč, RPSN: 2334%, jiné poplatky se neplatí
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, měli byste být schopni půjčené peníze splácet
Musíte být zaměstnanec: ne nemusíte být zaměstnanec (měli byste ale mít trvalý příjem)
Potvrzení o příjmu: ne, vyřízení jde i bez potvrzení o příjmu
Kontroluje se registr: ne, bez registrů
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez zástavy nemovitosti, bez ručitele, bez ručení
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na účet v bance
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: minimální věk 18 roků, občanství v ČR, bankovní účet a mobilní telefon
Požadované doklady: stačí jen OP (občanský průkaz)
Poznámky: Informaci, proč vám byla půjčka zamítnuta, nesdělujeme. O novou půjčku je však možné požádat za 7 dní po zamítnutí žádosti. V případě, že tento časový limit nedodržíte a o půjčku požádáte, bude Vám znovu žádost automaticky zamítnuta.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: Kreditech Česká republika s.r.o.
Adresa: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3
IČO: 01561910
Telefon: 538880107
email: info@kredito24.cz
WWW: www.kredito24.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *