Půjčky do 20000 Kč bez potvrzení o příjmu

Můžete si zde půjčit částku od 1000 Kč do 20000 Kč. Peníze můžete mít už jen na 10 dní nebo až na 3 měsíce. U této půjčky není požadavek na potvrzení o příjmu.

Švýcarská půjčka se zaměřuje na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Peníze máte velmi rychle – již do 5 minut, i bez potvrzení o příjmu. Můžete si zde půjčit až 20000 Kč (platí při opakované půjčce a řádném splácení peněz). Peníze můžete mít až na 3 měsíce (pak se platí 3 splátky).

Nebankovní půjčka do 20000 Kč

Tato půjčka se řadí mezi krátkodobé nebankovní úvěry. Je to Švýcarská půjčka a jako taková si klade na první místo bezpečnost a ochranu vašich osobních údajů. Můžete si zde půjčit částku od 1000 Kč do 20000 Kč. Peníze můžete mít už jen na 10 dní nebo až na 3 měsíce.

Nebankovní půjčka do 20000 Kč může být kompletně vyřízena online. Není tedy potřeba nikam chodit, vše potřebné zařídíte i bez osobní schůzky. Stačí jen vyplnit online žádost a poté poslat všechny potřebné dokumenty.

Peníze i bez potvrzení o příjmu

U této půjčky není požadavek na potvrzení o příjmu. Dokládají se pouze základní osobní doklady (jako je občanský průkaz, řidičský průkaz nebo třeba cestovní pas). A dále se dokládá ještě výpis z bankovního účtu (kam vám jsou následně zaslány i půjčené peníze). Potvrzení ze zaměstnání zde nepotřebujete.

Peníze do 5 minut

Pokud si o peníze požádáte přes internet, online, pak můžete mít peníze již do 5 minut od chválení půjčky. Peníze jsou do České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank převedeny okamžitě. U ostatních bank může převod finančních prostředků trvat jeden nebo dva pracovní dny.

Online půjčka bez poplatků předem

U této nabídky se také nemusíte obávat placení nějakých poplatků předem. Žádost o peníze je zde zcela bez poplatků. Hradíte pouze příslušné úroky a poplatky, které jsou splatné při vracení peněz. Tedy buď na konci dohodnuté doby splatnosti (u půjček do 30 dní) nebo během pravidelných splátek (možné jsou až 3 splátky u půjčky, na 3 měsíce).

Předčasné splacení je pak zdarma (bez dalšího navýšení). Stejně tak máte možnost požádat o prodloužení splatnosti – pak se hradí příslušný poplatek za prodloužení doby splatnosti.

Půjčky do 20000 Kč bez potvrzení o příjmu
Popis půjčky: Švýcarská půjčka se zaměřuje na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Peníze máte velmi rychle – již do 5 minut, i bez potvrzení o příjmu.
Poskytovatel půjčky / úvěru: SWISS FUNDS, a.s.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Půjčka bez potvrzení o příjmu
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 20000 Kč
Min. délka úvěru: 10 dní
Max. délka úvěru: 3 měsíce
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: 1% denně
Poplatek za úvěr: 300 Kč za 1000 Kč na 30 dní
RPSN: 6,88%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte částku 20000 Kč na 3 měsíce, pak budete splácet 3x 11 077,07 Kč, celkem tedy 33231,21 Kč, úrok je 1%, RPSN je 688%, celkem zaplatíte navíc 33 231,21
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: bez minimálního příjmu
Musíte být zaměstnanec: nemusíte být zaměstnanec
Potvrzení o příjmu: bez potvrzení o příjmu
Kontroluje se registr: kontroluje se pouze CEE (centrální evidence exekucí)
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 5 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 18 roků, potvrzení o příjmu
Požadované doklady: ofocený občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce), aktuální výpis z účtu
Poznámky: Potřebujeme poslat ofocený občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce), aktuální výpis z účtu a ověřit váš bankovní účet zasláním symbolické částky ve výši 1 Kč. Pakliže nemáte exekuci, máte české občanství, splňujete věkovou hranici 18 let, nebrání nic schválení vaší půjčky.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: SWISS FUNDS, a.s.
Adresa: Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
IČO: 05421721
Telefon: 603188122
email: info@svycarskapujcka.cz
WWW: www.svycarskapujcka.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *