Půjčka až 15000 Kč do 10 minut

Tato rychlá nebankovní online půjčka vám nabízí půjčky do 15000 Kč už do 10 minut. Stačí jen vyplnit online žádost a peníze jsou ihned vaše.

Tato rychlá nebankovní online půjčka vám nabízí půjčky do 15000 Kč už do 10 minut. Stačí jen vyplnit online žádost a peníze jsou ihned vaše. Můžete je použít na cokoliv, co chcete, bez omezení. Takže pokud vám chybí třeba peníze před výplatou, potřebujete rychle uhradit nějakou složenku či fakturu, pak neváhejte a požádejte si o tuto půjčku ještě dnes.

Rychlá nebankovní půjčka do 15000 Kč

Tato nabídka se řadí mezi tzv. „rychlé nebankovní půjčky“. Pro ty je charakteristickém, že jsou vyřízeny opravdu rychle, a jen s minimální administrativou. Vlastně stačí jen pár minut vašeho času, a peníze už mohou být vaše.

Vyplníte jednoduchou online žádost, kam zadáváte základní osobní údaje. Po odeslání je tato žádost ihned vyhodnocena, a vy se okamžitě dozvíte výsledek. Pokud jste zadali všechny potřebné údaje správně, pak se můžete těšit na peníze. Ty vám jsou ihned odeslány a můžete je mít na účtu v bance už do 10 minut

Peníze už do 10 minut

Peníze zde máte ihned po schválení žádosti. Pokud máte účet u některé banky, jako je FIO banka, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, Raiffeisen bank nebo Komerční banka, pak to opravdu netrvá více než 10 minut. U ostatních bank jsou pak peníze zpravidla převedeny do druhého pracovního dne.

Co potřebujete pro získání půjčky?

Mělo by vám být nejméně 18 roků a měli byste být občanem České republiky. U této půjčky byste také měli být schopni doložit svou schopnost splatit půjčené finanční prostředky.

Nemusíte sice být zaměstnanec, ale měli byte být schopni doložit nějaký pravidelný příjem (z podnikání, mateřská nebo rodičovská, důchod nebo obecně jakýkoliv pravidelný příjem trvalého charakteru)

Online žádost o půjčku

Pokud byste si zde chtěli požádat o peníze nebo zjistit více informací tak se podívejte sem. Ihned si můžete vyplnit žádost o první půjčku, nebo zjistit jaké jsou podmínky a jak je to třeba se splácením této půjčky.

Podrobné informace o rychlé půjčce do 15000 Kč:

Půjčka až 15000 Kč do 10 minut
Popis půjčky: Tato rychlá nebankovní online půjčka vám nabízí půjčky do 15000 Kč už do 10 minut. Stačí jen vyplnit online žádost, a peníze jsou ihned vaše.
Poskytovatel půjčky / úvěru: COOL CREDIT, s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá nebankovní půjčka před výplatou
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 15000 Kč
Min. délka úvěru: 5 dní
Max. délka úvěru: 30 dnů
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: bez úroků
Poplatek za úvěr: bez poplatků předem
RPSN: 29,69%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte částku 15000 Kč na 30 dní, budete vracet 19875 Kč, celkem tedy navíc zaplatíte 4875 Kč, tato částka je splatná při vracení celé půjčky, RPSN je pak 2969%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: ano, dokládá se nějaký pravidelný příjem
Musíte být zaměstnanec: ne, nemusíte být v zaměstnání
Potvrzení o příjmu: zpravidla není vyžadováno
Kontroluje se registr: ano
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez ručení, bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 18 roků, být občanem České republiky, trvalý příjem a bankovní účet a mobilní telefon
Požadované doklady: základní osobní doklady
Poznámky: Nesmíte být veden u jiné instituce poskytující půjčky a úvěry jako dlužník, či být v insolvenci.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: COOL CREDIT, s.r.o.
Adresa: Na Příkopě 988/31, Staré Město, 110 00 Praha 1
IČO: 02112621
Telefon: 226219946
email: info@coolcredit.cz
WWW: www.coolcredit.cz

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *