Online půjčky do 700 000 Kč bez poplatků a bez ručitele

Při vyřízení půjčky přes internet neplatíte žádné poplatky. Ani předem, ani po schválení žádosti. Nejsou účtovány ani žádné poplatky za vedení úvěru.

Tato bankovní půjčka je momentálně nejlevnější ve srovnatelném segmentu bankovních úvěrů. Platíte zde jen nízké úroky, již od 6,9%. Při řádném splácení je vám „odpuštěno“ až 15 splátek (v celkové výši až 68 000 Kč). Tím pak reálně platíte úrok jen ve výši 5,9%

Při vyřízení půjčky přes internet neplatíte žádné poplatky. Ani předem, ani po schválení žádosti. Nejsou účtovány ani žádné poplatky za vedení úvěru.

Nejvýhodnější bankovní půjčka do 700 000 Kč

Peníze můžete použít na cokoliv, a máte je k dispozici už do 5 minut. Vše se dá vyřídit přes internet a rychle.

Vyplnění této žádosti je nezávazné. Obratem, nejpozději do 5 minut se dozvíte, kolik peněz byste si mohli půjčit, na jak dlouho a za jakých podmínek. Pak se můžete v klidu rozhodnout, zda tuto půjčku chcete. Pokud ano, stačí dodat všechny potřebné dokumenty (osobní doklady, potvrzení o příjmu) a peníze budou už za pár minut vaše).

Výhodná půjčka s nízkými úroky

  • Půjčka od 20 000 Kč do 700 000 Kč
  • Splátky od 12 měsíců až do 120 měsíců
  • Nízké úroky – již od 6,9%
  • Při řádném splácení vám odpustí až 15 splátek (až 68000 Kč)
  • Odstoupení od smlouvy do 60 dní
  • Klienti banky si půjčku vyřídí i bez potvrzení o příjmu
  • Možnost snížit splátky nebo je 2x ročně odložit

Reprezentativní příklad půjčka 140 000 Kč:

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:


Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *