Půjčky v hotovosti na ruku ještě dnes

Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 30 000 Kč (jako nový klient máte první půjčku zpravidla do 5000 Kč). Vše vyřídíte online, přes internet.

U této rychlé nebankovní půjčky můžete dostat peníze velmi rychle. Už do 15 minut jsou dispozici. Buď na vašem účtu v bance, nebo i k vyplacení v hotovosti. Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 30 000 Kč (jako nový klient máte první půjčku zpravidla do 5000 Kč). Vše vyřídíte online, přes internet.

Hotovostní půjčka do 30 000 Kč všem

O peníze si zde může požádat každý, kdo je schopen doložit nějaký pravidelný příjem. Tedy buď příjem ze zaměstnání (výplatní pásky, výpis z účtu, potvrzení od zaměstnavatele), nebo i z podnikání (OSVČ dokládá daňové přiznání, výpis z účtu).

Peníze ale můžete dostat i jako důchodce. Požádat si mohou i ženy na mateřské nebo rodičovské. Prostě kdokoliv kdo má pravidelně se opakující příjem, který je možné nějakou formou dokládat.

Peníze do 15 minut i bez poplatku 1 Kč

Peníze máte k dispozici do 15 minut. Stačí jen vyplnit online žádost. Neplatíte žádné poplatky předem (není ani potřeba posílat 1 Kč jako chtějí některé jiné úvěrové společnosti). Splatnost úvěru může být až 30 dní s možností dalšího prodloužení (po zaplacení poplatku za prodloužení).

Peníze ihned na ruku

  • Půjčka od 500 Kč do 30000 Kč
  • První půjčka do 5000 Kč
  • Splatnost od 5 dní do 30 dní
  • I pro ženy na mateřské nebo rodičovské
  • I pro důchodce
  • Peníze v hotovosti na ruku nebo na účet
  • Bez placení poplatků předem – ani 1 Kč

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:

Online žádost o půjčku najdete ZDE.

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *