Půjčka do 20000 Kč pro zaměstnance nebo ženy na mateřské

Můžete si zde vzít krátkodobý nebankovní úvěr od 1000 Kč až do 20000 Kč. Peníze můžete mít i jen na pár dní (již od jednoho dne) nebo až na jeden měsíc (30 dní).

Rychlá nebankovní půjčka před výplatou až do 20000 Kč. Stačí jen minimální příjem ze zaměstnání ve výši 5000 Kč, nebo podobný příjem na mateřské nebo rodičovské. Peníze máte do 10 minut na svém bankovním účtu.

O peníze si zde můžete požádat, pokud jste zaměstnanec s minimálním příjmem 5000 Kč, nebo třeba žena na mateřské či rodičovské, nebo i jako důchodce.

Rychlá nebankovní půjčka před výplatou

Pokud vám schází peníze před výplatou, nebo potřebujete získat finanční prostředky i z jakéhokoliv jiného důvodu, pak se podívejte na tuto nabídku. Můžete si zde vzít krátkodobý nebankovní úvěr od 1000 Kč až do 20000 Kč. Peníze můžete mít i jen na pár dní (již od jednoho dne) nebo až na jeden měsíc (až na 30 dní, s možností dalšího prodloužení).

Vyřízení půjčky do 10 minut

O peníze si zde žádáte online, přes internet. Díky automatickému zpracování vašeho požadavku, pak můžete mít požadované finanční prostředky k dispozici velmi rychle – často již do 10 minut od schválení vašeho požadavku.

Půjčka i pro ženy na mateřské

U této půjčky je požadováno, abyste měli alespoň nějaký, minimální příjem. Můžete to být třeba výplata ze zaměstnání ve výši alespoň 5000 Kč. Stejně tak to může být i nějaký podobný příjem. Třeba nějaká dlouhodobá brigáda (pokud pracujete na DPP nebo DPČ). O peníze si zde ale mohou říct i ženy na mateřské nebo rodičovské. Stejně tak je tato půjčka určena třeba i pro důchodce

Online žádost o půjčku do 20000 Kč

O půjčku si můžete požádat přes internet. Vyplnění žádosti je nezávazné. Neplatíte žádné poplatky předem.

Nebankovní půjčka do výplaty

Tato nebankovní finanční nabídka je určena pro pokrytí nějakých nečekaných výdajů. Tento úvěr se určitě nehodí k financování dluhů nebo na zaplacení splátek za jinou půjčku. Před podáním žádosti o peníze byste měli zvážit, jak budete schopni tuto půjčku splácet.

Podrobné informace o nebankovní půjčce do 20000 Kč:

Půjčka do 20000 Kč pro zaměstnance nebo ženy na mateřské
Popis půjčky: Rychlá nebankovní půjčka před výplatou až do 20000 Kč. Stačí jen minimální příjem ze zaměstnání ve výši 5000 Kč, nebo podobný příjem na mateřské nebo rodičovské. Peníze máte do 10 minut.
Poskytovatel půjčky / úvěru: CreditKasa s.r.o.
Typ společnosti: Nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka
Druh půjčky: Rychlá nebankovní půjčka před výplatou
Kolik si můžete půjčit a na jakou dobu:
Minimální výše úvěru: 1000 Kč
Maximální výše úvěru: 20000 Kč
Min. délka úvěru: 1 den
Max. délka úvěru: 30 dní
Úroky, poplatky a RPSN:
Minimální úroková sazba úvěru: roční úroková sazba 730%
Poplatek za úvěr: 300 Kč za 1000 Kč na 30 dní
RPSN: 303,411%
Příklad půjčky: Pokud si půjčíte 20 tisíc korun na 30 dní (1 měsíc), pak budete vracet 32000 Kč, celkem tedy navíc zaplatíte 12000 Kč, roční úroková sazba je pak 730%, RPSN: 30341,1%
Jaké jsou požadavky na žadatele:
Minimální příjem: minimální příjem 5000 Kč (mateřská je OK)
Musíte být zaměstnanec: zaměstnanec nebo jiný pravidelný příjem
Potvrzení o příjmu: požadován minimální příjem
Kontroluje se registr: ano kontrolují se registry
První půjčka zdarma: ne
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez zástavy
Za jak dlouho a jak dostanete peníze:
Délka vyřízení: do 10 minut
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet v bance převodem na bankovní účet
Jaké jsou podmínky a doklady:
Podmínky poskytnutí úvěru: Minimální věk 18 roků, potvrzení o příjmu, trvalý pobyt na území ČR, bezdlužnost
Požadované doklady: Požadujeme o nahráni elektronických kopií kombinaci dvou ofocených nebo naskenovaných dokladů totožnosti z obou stran (mezi platné kombinované doklady totožnosti patří: občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas)
Poznámky: V průběhu schvalovacího procesu nahlížíme do registrů a prověřujeme bonitu zákazníků. Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti.
Informace o poskytovateli úvěru:
Společnost: CreditKasa s.r.o.
Adresa: Hradecká 2526/3, PSČ 13000 Praha 3 – Vinohrady
IČO: 04823541
Telefon: 222267460
email: info@creditkasa.com
WWW: www.creditkasa.com

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *