Rychlá nebankovní půjčka do 24 hodin (až do 20000 Kč)

Jako nový klient můžete napoprvé dostat až 8000 Kč na dobu 30 dní. Po schválení dostanete na účet 8 tisíc korun. A za 30 dní budete zpět posílat také jenom 8 tisíc korun.

Každému, kdo potřebuje půjčku, až do 20000 Kč, jsou zde nabízeny peníze. Stačí, pokud je vám alespoň 18 roků, máte vlastní bankovní účet a nějaký pravidelný příjem (alespoň 6000 Kč). Nemusí to ale být jen zaměstnání. Vyřízení jde i bez potvrzení o příjmu. První půjčku máte zadarmo (až 8000 Kč). Maximální lhůta pro vyřízení je do 24 hodin, většinou je to ale mnohem méně. Peníze tak můžete mít na účtu v bance ještě dnes (často už jen do hodiny).

První půjčka zadarmo – žádné poplatky, žádné úroky

Už vám někdy někdo nabízel peníze zadarmo? Možná ano, ale většinou má to, co je zdarma, nějaký skrytý „háček“. Tady ale opravdu můžete dostat peníze zadarmo. Tak, že neplatíte žádné poplatky (ani předem ani posléze), a ani žádné úroky.

Jako nový klient můžete napoprvé dostat až 8000 Kč na dobu 30 dní. Po schválení dostanete na účet 8 tisíc korun. A za 30 dní budete zpět posílat také jenom 8 tisíc korun. Bez jakéhokoliv navýšení. Můžete si tak tento nebankovní úvěr vyzkoušet bez toho, že by představoval nějakou zvýšenou zátěž, pro váš finanční rozpočet.

Rychlá nebankovní půjčka do 20000 Kč

Standardní výše úvěru je zde od 2000 Kč do 20000 Kč (napoprvé máte 8000 Kč zadarmo). Splatnost si můžete sami zvolit na dobu od 1 dne do 30 dní. Je ale i možnost (a to i opakovaného) prodloužení termínu splatnosti. Pak se ale platí příslušný poplatek za prodloužení.

Půjčka bez ručitele a bez zástavy

  • Nebankovní půjčka od 2000 Kč do 20000 Kč
  • První půjčka 8000 Kč na 30 dní bez úroků a bez poplatků (zcela zdarma)
  • Splatnost od 1 dne do 30 dní (možnost prodloužení)
  • Vyřízení i bez dokládání příjmů
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez placení poplatků předem
  • Vyřízení maximálně do 24 hodin (peníze máte ale obvykle již do hodiny, nebo ještě dnes)
  • Minimální věk 18 rok, maximálně 75 roků

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:


Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *