Nebankovní půjčka pro zaměstnance, matky i důchodce

Za částku 10000 Kč na 30 dní, hradíte jednorázový poplatek pouze 330 Kč (vracíte tedy jenom 10 330 Kč). A to je až 10x levnější, než u jiných nebankovních půjček.

Potřebujete-li rychlou finanční pomoc, půjčku do 15000 Kč, která je opravdu levná, pak ji můžete mít ještě dnes. Tato půjčka je k dispozici všem – zaměstnancům, ženám na mateřské nebo rodičovské, pro studenty nebo i pro důchodce. K vyřízení nepotřebujete potvrzení o příjmu a peníze máte už do 10 minut na účtu v bance

První půjčka do 15000 Kč je zadarmo

Pokud svou první půjčku vrátíte do 14 dní, pak vám nebudou účtovány žádné úroky, ani jiné poplatky. Ještě dnes můžete dostat až 15 tisíc korun, a za 14 dní budete vracet také jen 15 tisíc korun. Ani jednu korunu navíc.

Ani běžné poplatky za půjčku nejsou nijak vysoké. Je to opravdu levná půjčka. Za částku 10000 Kč na 30 dní, totiž hradíte jednorázový poplatek pouze 330 Kč (vracíte tedy jenom 10 330 Kč). A to je až 10x levnější, než u jiných krátkodobých nebankovních úvěrů, a u nebankovních půjček před výplatou. Ty vás často stojí i několik tisíc korun

Nebankovní půjčka i bez potvrzení o příjmu

O peníze si může požádat každý, kdo má alespoň 18 roků, a je občanem ČR. To, že nejste zaměstnanec, ničemu nevadí. O peníze zde můžete žádat i jako žena na mateřské nebo rodičovské. Úvěr je k dispozici i pro studenty nebo pro důchodce – pokud máte alespoň nějaký zdroj minimálního příjmu, půjčka může být vaše ještě dnes.

Online půjčka – peníze máte do 10 minut na účtu

  • Půjčka 1000 Kč do 15000 Kč
  • Splatnost 30 dní (možnost prodloužení až na 150 dní)
  • Pro stálé klienty možnost až 50000 Kč na 12 měsíců
  • První půjčka 15000 Kč na 14 dní je zdarma (žádné poplatky, žádné úroky)
  • Vyřízení půjčky i bez potvrzení o příjmu
  • Půjčka i půjčka pro studenty, matky i důchodce
  • Vyplacení půjčky do 10 minut – ještě dnes je máte na účtu

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *