Půjčka do 20000 Kč v hotovosti i o víkendu

Jako nový klient totiž můžete právě teď dostat první půjčku bez úroků a bez poplatků U půjčky do 8000 Kč na 30 dní vám nebudou účtovány žádné poplatky navíc, ani žádné úroky.

Potřebujete peníze rychle, ještě dnes, třeba i o víkendu? Nechcete platit nějaké drasticky vysoké úroky nebo poplatky? Pak zpozorněte. Tato nebankovní půjčka vám nabízí až 20000 Kč. Můžete je mít i v hotovosti, a to dokonce i o víkendu.

První úvěr je navíc zcela zadarmo. U první půjčka do 8000 Kč neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Můžete si tak vyzkoušet tuto finanční nabídku zcela zdarma.

Vyzkoušejte si půjčku zdarma – bez úroků a bez poplatků

Pouze nyní máte možnost půjčit i peníze tak, že vás to nebude nic stát. Jako nový klient totiž můžete právě teď dostat první půjčku bez úroků a bez poplatků U půjčky do 8000 Kč na 30 dní vám nebudou účtovány žádné poplatky navíc, ani žádné úroky. Pokud si ještě dnes půjčíte třeba 5000 Kč, pak za 30 dní vrátíte také jenom 5000 Kč. Ani 1 Kč navíc.

Půjčka do 20000 Kč i v hotovosti

Můžete si zde sjednat krátkodobý nebankovní úvěr od 1000 Kč do 20000 Kč, a to na dobu 7 až 30 dní. Máte i možnost prodloužení doby splatnosti. Stačí jen uhradit příslušný poplatek za prodloužení.

Peníze dostanete v hotovosti i o víkendu. Tato nebankovní společnost spolupracuje s prodejnami GECO (to jsou obchody s novinami a tabákovými výrobky, najdete je v mnoha různých městech po celé ČR). Tam vám vyplatí peníze i v sobotu nebo v neděli.

Peníze v hotovosti i o víkendu

  • Půjčka od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Splatnost úvěru od 7 dní do 30 dní
  • První půjčka do 8000 Kč na 30 dní zdarma (bez úroků a bez poplatků)
  • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání
  • Vyplacení peněz v hotovosti i o víkendu
  • Výplata peněz na účet do 15 minut
  • Půjčka pouze na OP (žádné další doklady nepotřebujete)

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *