Půjčka před výplatou do 5000 Kč bez registrů

Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 5000 Kč. Pro dobré klienty je pak i možnost navýšení úvěrového limitu, až na 10000 Kč.

Nemáte-li dostatek finančních prostředků do výplaty, a pomohlo-li by vám několik tisíc korun, pak neváhejte. Peníze můžete mít již do 15 minut, nebo si je ještě dnes vyzvednout v hotovosti na některé z poboček. Podmínky pro schválení úvěru jsou velmi příznivé.

Půjčka před výplatou do 5000 Kč

Můžete zde dostat částku od 500 Kč do 5000 Kč. Pro dobré klienty je pak i možnost navýšení úvěrového limitu, až na 10000 Kč. Tato půjčka před výplatou je realizována jako krátkodobý nebankovní úvěr. Peníze zde tedy máte na 5 až 35 dní. Je ale i možné prodloužení termínu splatnosti.

Půjčka i bez kontrolování registrů

Není zde prováděna kontrola bankovního či nebankovního registru. Pokud máte nějakou „špatnou“ finanční minulost, tak to nemusí být překážka pro schválení půjčky. Určitě byste ale neměli být v exekuci nebo insolvenci (kontroluje se evidence exekucí a insolvenční rejstřík). Neměli byste mít ani trvalé bydliště na městském úřadu.

Peníze v hotovosti na ruku nebo na účet do 15 minut

Tato půjčka je vyplácena i v hotovosti. Pro hotovostní půjčku pak stačí navštívit některou „kamennou“ pobočku. Ty najdete ve větších městech v ČR. Je to především Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Česká Lípa, Karlovy Vary, Žatec, Písek, Jindřichův Hradec, Tábor, Jablonec nad Nisou, Prostějov, Teplice. Chomutov, Louny nebo Ústí nad Labem.

Jinak jsou peníze standardně posílány na účet v bance. Tam je můžete mít už do 15 minut. Tedy klidně už do hodiny nebo určitě ještě dnes. Pokud máte účet u Komerční banky, Moneta Money Bank, České spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Sberbank nebo FIO, půjčka by vám na účet měla dorazit do 15 minut. Máte-li účet u jiné banky, převod proběhne během dvou pracovních dnů.

Rychlá půjčka do 5000 Kč

  • Nebankovní úvěr od 500 Kč do 5000 Kč (resp. do 4999 Kč)
  • Možnost i VIP půjčky do 10000 Kč
  • Splatnost od 5 dní do 35 dní
  • Bez kontrolování bankovních či nebankovních registrů
  • Nahlížení do evidence exekucí nebo do insolvenčního rejstříku
  • Minimální příjem 7000 Kč
  • Věk 18 – 70 roků
  • Trvalé bydliště nesmí být na Úřadu práce

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *